Нефтохимик освободи Валерий Дамянов

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

orion
Мнения: 722
Регистриран на: 03 авг 2011 10:40
Контакти:

Re: Нефтохимик освободи Валерий Дамянов

Мнениеот orion » 01 сеп 2013 22:32

Corwin написа:Въй, ся оня колега от форума няма да може да се хвали, че треньорът на Нафтата му е вуйчо :D

Сега вуйчо му е директор в нафтата, по стойностно е. :lol:

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Нефтохимик освободи Валерий Дамянов

Мнениеот pas » 01 сеп 2013 22:36

hd29 написа:
pas написа:
stefani написа:Поредните некадърници на които им е виновен треньора !


Да бе, за какво да е виновен! Миналата година завършихме на първо място в "Б" група. Тоя сладур дойде, освободи половината ни титуляри, заби на пейката останалите, докара си 12 нови футболисти и... не можем да създадем голово положение срещу 8 човека. Не те знам от кой отбор си, но си го взимайте, ако искаш, невероятен е!

И какво мислиш,че с отбора ви от Б гр ще сте по равностойни от сега ли?


Да беше запознат с играта и резултатите ни от миналата година, та да поспоря с теб. Но ти нямаш никаква представа и си говориш наизуст. За да онагледя ситуацията за теб и такива като теб - миналата година си бяхме начело почти през целия сезон и го завършихме категорично първи. Виж сега къде са Любимец, които ни дишаха прахта! Трябваха ни 5-6 човека, но такива, които да вдигнат нивото. Вместо това Дамянов зачеркна всички от миналия сезон, докара цял нов отбор и станахме за ташак на всички.

И да! Дори с отбора от миналата година щяхме да изглеждаме далеч по-сериозно, отколкото в момента.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик освободи Валерий Дамянов

Мнениеот petkan » 01 сеп 2013 23:00

pas написа: Да беше запознат с играта и резултатите ни от миналата година, та да поспоря с теб. Но ти нямаш никаква представа и си говориш наизуст. За да онагледя ситуацията за теб и такива като теб - миналата година си бяхме начело почти през целия сезон и го завършихме категорично първи. Виж сега къде са Любимец, които ни дишаха прахта! Трябваха ни 5-6 човека, но такива, които да вдигнат нивото. Вместо това Дамянов зачеркна всички от миналия сезон, докара цял нов отбор и станахме за ташак на всички.

И да! Дори с отбора от миналата година щяхме да изглеждаме далеч по-сериозно, отколкото в момента.

А ти да се беше запознал с финансовата страна на въпроса и как аджеба се издържа отбор в А група ;)
Филипов се изръси достатъчно през последните години и вече му писна да хвърля пари на вятъра. Силен спонсор така и не се появи. Дамянов вина няма. Прави това, за което беше извикан. Сега ще продължава да го прави като член на управата.
И за съжаление, за ташак станаха такива като теб, които сляпо вярваха (не, че това е лошо де) в светлото бъдеще на отбор без финансов ресурс.
[offtopic]Май се поунесох. Сега Пламенски пак ще ми напомни, че обръщам повече внимание на Нафтата отколкото на Черноморец :mrgreen:[/offtopic]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Нефтохимик освободи Валерий Дамянов

Мнениеот pas » 01 сеп 2013 23:25

petkan написа:А ти да се беше запознал с финансовата страна на въпроса и как аджеба се издържа отбор в А група ;)
Филипов се изръси достатъчно през последните години и вече му писна да хвърля пари на вятъра. Силен спонсор така и не се появи. Дамянов вина няма. Прави това, за което беше извикан. Сега ще продължава да го прави като член на управата.
И за съжаление, за ташак станаха такива като теб, които сляпо вярваха (не, че това е лошо де) в светлото бъдеще на отбор без финансов ресурс.
[offtopic]Май се поунесох. Сега Пламенски пак ще ми напомни, че обръщам повече внимание на Нафтата отколкото на Черноморец :mrgreen:[/offtopic]


Светло или тъмно, бъдеще има само отбор, който играе чисто и честно /поне според модерния прочит/. Нямам спомени да сме ставали шампиони, да сме играли евротурнири, нито поне да сме пръскали милиони за безумни кампании /като вашите хора/. Та за осребряване, освен принципната постановка, няма нито морално, нито даже счетоводно право. Пък и тези неща се правят с други отбори и региони. Нефтохимик си е отбор с публика и хората гледат.

А ти ми кажи какъв е смисъла да привличаш един автобус нови хора, ако целиш само безславни загуби?

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Нефтохимик освободи Валерий Дамянов

Мнениеот hristo1306 » 01 сеп 2013 23:42

Добра новина за феновете - от този по - некадърен няма !

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик освободи Валерий Дамянов

Мнениеот ntodorov » 02 сеп 2013 12:54

А ти ми кажи какъв е смисъла да привличаш един автобус нови хора, ако целиш само безславни загуби?

Безславните загуби за вас колега се превърнаха в джобни печалби за други...ТрЕбват си и "артисти" за това. :evil:
[offtopic]Каквото и както да си мисля съм убеден, че този мач с Берое Нефтохимик не го игра. Не знам, кое е по-угодното за вас, като фенове, но и в този и в евентуалния случай, че мачът е бил "жив" играта на тези футболисти беше обидна ( меко казано )от всякъде. Дори и за непредубедените с дистанционно в ръката...Това е нагледния начин, как се мори интересът на футболния фен . Онагледен беше и чрез помпозността на синия отбор преди години. Фалша и тогава и сега се оказа определящ...А, ако трябва пък да съм още по откровен ще напиша, че в момента Бургас има два бедни футболни отбора - единия играещ без амбиции и с единствения интерес да печели от продажби на всяка цена, а другия е избрал утъпканата вече пътека да бъде част от PR в света на залозите. Начин на предпочитание и вариант за оцеляване според някои...Само, че явно само ние пишещите в този форум сме едни от малкото заблудени, които вярват в чудесата, голата храброст на Матросов и глупавата упоритост на Гюро Михайлов изгорял на поста си. Без пари, за гола слава и за име на клуб - НИКОЙ ВЕЧЕ НЕ ИГРАЕ...За това и единствения стадион в Бургас, ябълката на раздора ще тъне в нямане... на публика. Па независимо зелено или синьо има там. Все е лай@о, но пък...наше - бургаско.[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
MAЙOPA
Мнения: 1412
Регистриран на: 19 авг 2013 22:28
Контакти:

Re: Нефтохимик освободи Валерий Дамянов

Мнениеот MAЙOPA » 02 сеп 2013 22:52

Добра новина за феновете ;)
Нефтохимик 8-)
[wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/E1/D7/4170b902cbb5e1d7.jpg[/wrapimg]

MrProside
Мнения: 33
Регистриран на: 17 яну 2013 18:42
Контакти:

Re: Нефтохимик освободи Валерий Дамянов

Мнениеот MrProside » 02 сеп 2013 23:53

MAЙOPA написа:Добра новина за феновете ;)
Нефтохимик 8-)

Както казах - ситуацията ще остане същата...

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Нефтохимик освободи Валерий Дамянов

Мнениеот favaca8888 » 03 сеп 2013 12:13

Какво Ви е виновен Валери Дамянов аз пък не мога да разбера :?

Дано си го приберем в Локомотив. 8-)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

MrProside
Мнения: 33
Регистриран на: 17 яну 2013 18:42
Контакти:

Re: Нефтохимик освободи Валерий Дамянов

Мнениеот MrProside » 03 сеп 2013 13:57

favaca8888 написа:Какво Ви е виновен Валери Дамянов аз пък не мога да разбера :?

Дано си го приберем в Локомотив. 8-)

Дамянов остава в Нефтохимик и ще работи като консултант


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта