VII кръг: Берое (Стара Загора)- Нефтохимик (Бургас) 2-0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: VII кръг: Берое (Стара Загора)- Нефтохимик (Бургас)

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 30 авг 2013 23:12

По-жалък отбор никога не е играл в А група.Дори и Раковски Русе и Черноморец Бургас София не са били такива смешници
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: VII кръг: Берое (Стара Загора)- Нефтохимик (Бургас)

Мнениеот Siegfried » 30 авг 2013 23:14

Преди си мислех, че само треньорът е проблемът. Но се убедих, че половината играчи са за смяна, ако не и цялата... Толкова срам нивга не ме е било от Нафтата! Обичам отбора, но с тези никаквици - толкоз :evil:
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]

MrProside
Мнения: 33
Регистриран на: 17 яну 2013 18:42
Контакти:

Re: VII кръг: Берое (Стара Загора)- Нефтохимик (Бургас)

Мнениеот MrProside » 30 авг 2013 23:15

hristo1306 написа:Няма да стъпя в ХРАМА, до като този изрод "белия кон" е в отбора с неговата свита от"Светкавица"!

Знчи повече няма да дойдеш на мач - тоя е човек на "собствениците"

За мача:
С оглед на показанто, вървим с бясна скорост към Б. НИКАКВА идея какво правят. Слаби играчи без тактика - това е най-точното определение в момента. И пак се почна с мъдростите на Дамянов - като ни водят, пуска бездарниците Калоянов и Христов (Живко не игра нищо този мач също, не че някой игра...). Отзад е ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ. На фона на тези, Везалов ми изглежда като Пуйол. Лемперов, Хашев, Йошев, Янев, Кулибали, Димитров - само бездарни защитници... Халфовата линия трагична...
Просто нямам думи...

helemong
Мнения: 462
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: VII кръг: Берое (Стара Загора)- Нефтохимик (Бургас) 2-0

Мнениеот helemong » 31 авг 2013 00:45

Според изпълнителния директор на шейховете Костадин Джамбазов, Нефтохимик има необходимия потенциал да атакува място в първата половина на таблицата :o
:( :roll:
Това предполагам е най-срамния мач в историята на Нафтата.Какви смени направи този треньор и какви указания даде на полувремето не знам но 11 срещу 11 нафтата изглеждаше по-добре.

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: VII кръг: Берое (Стара Загора)- Нефтохимик (Бургас)

Мнениеот T&T » 31 авг 2013 08:56

NEFTOCHIMIK 1962 написа:По-жалък отбор никога не е играл в А група.Дори и Раковски Русе и Черноморец Бургас София не са били такива смешници


Жалък е тото-президентът ви заедно с цялата букмейкърска пасмина която е довел в Бургас начело с треньора Валери Дамянов.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: VII кръг: Берое (Стара Загора)- Нефтохимик (Бургас)

Мнениеот subzero » 31 авг 2013 10:03

hristo1306 написа:Няма да стъпя в ХРАМА, до като този изрод "белия кон" е в отбора с неговата свита от"Светкавица"!

На теб все някой ти е виновен да не ходиш на мач. В Черноморец-Събев,в Нафтата-Дамянов. :mrgreen:
Подкрепата към отбора не се влияе от временни явления.Лесно е да си на стадиона,като биеш урода. ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
ivan40
Мнения: 650
Регистриран на: 05 сеп 2011 22:01
Контакти:

Re: VII кръг: Берое (Стара Загора)- Нефтохимик (Бургас) 2-0

Мнениеот ivan40 » 31 авг 2013 10:10

Това вашия Нефтохимик ли е :?: :oops: Толкова напъни за Агрупа,и накрая нищо,язък :!:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: VII кръг: Берое (Стара Загора)- Нефтохимик (Бургас)

Мнениеот sandi74 » 31 авг 2013 10:14

NEFTOCHIMIK 1962 написа:По-жалък отбор никога не е играл в А група.Дори и Раковски Русе и Черноморец Бургас София не са били такива смешници

Факт,дори с 8 човека ви надиграхме.Нямахте удар във вратата.Този мач спокойно можеше и без вратар да го играем.Няма мое,няма твое,светът е Берое.

Потребителски аватар
THEKOP
Мнения: 21
Регистриран на: 01 май 2013 15:23
Контакти:

Re: VII кръг: Берое (Стара Загора)- Нефтохимик (Бургас) 2-0

Мнениеот THEKOP » 31 авг 2013 10:31

Жалкия тото мач излезе, както и бях чул 2:0 1во полувреме, еми направиха всичко възможно да свърши така мача футболистите от Нефтохимик. Незнам УЕФА как не е гръмнала още, по-слаб цирк не бях виждал. Никой не може да ме убеди, че това е редовен мач! Цяла България разбра за какво иде реч в "А" ПФГ, първия мач на нафтата с Литекс също се знаеше резултата 2, 3 дни преди мача. Не виждам какво може да ме накара да гледам Български футбол при наличието на такива явни Бууки филми. Второто полувреме 0 удари към вратата 0% успешни пасове, тея какво пияни ли са били? хаха бахти скапаното тото, поне малко от малко да се бяха опитали да замажат положението ама няма как при точен резултат. УМРЕТЕ!
[center]YNWA[/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: VII кръг: Берое (Стара Загора)- Нефтохимик (Бургас) 2-0

Мнениеот subzero » 31 авг 2013 12:14

THEKOP написа:Жалкия тото мач излезе, както и бях чул 2:0 1во полувреме, еми направиха всичко възможно да свърши така мача футболистите от Нефтохимик. Незнам УЕФА как не е гръмнала още, по-слаб цирк не бях виждал. Никой не може да ме убеди, че това е редовен мач! Цяла България разбра за какво иде реч в "А" ПФГ, първия мач на нафтата с Литекс също се знаеше резултата 2, 3 дни преди мача. Не виждам какво може да ме накара да гледам Български футбол при наличието на такива явни Бууки филми. Второто полувреме 0 удари към вратата 0% успешни пасове, тея какво пияни ли са били? хаха бахти скапаното тото, поне малко от малко да се бяха опитали да замажат положението ама няма как при точен резултат. УМРЕТЕ!

Не ми се иска да вярвам,че има уговорка,макар че всичко води натам. За какво се напъваха толкова за А група,ако ще продават още вк началото ?? :?
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта