Нефтохимик Бургас-Славия София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ!
Мнения: 1751
Регистриран на: 17 ное 2011 20:58
Skype: 0101
Контакти:

Re: Нефтохимик Бургас-Славия София

Мнениеот САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! » 10 авг 2013 01:44

mazut написа:Тааа,според мен успяхме да вземем максимума от мача,важна точка,все пак се борим да оцелеем.Айде да изяждаме чорбата :)

Е стига!Време е и ние да вземе един мач нахални сте вече... :) :) :)

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Нефтохимик Бургас-Славия София

Мнениеот kartago » 10 авг 2013 02:17

mazut написа:Тааа,според мен успяхме да вземем максимума от мача,важна точка,все пак се борим да оцелеем.Айде да изяждаме чорбата :)

Съжалявам, може и да ми се нахвърлите, но това беше БЕЗУМНО слаб мач за "Нефтохимик", "Славия" се чувстваше като домакин, повече притежание на топката, повече удари, повече възможности-------а там сред треньорите и Митко Трендафилов, да ги научи какво перде беше той и какво правеше на терена! Само това да ги научи, стига! Накрая и треньора го каза ( не го знам тоя ), но Митко и Станимир ги познавам, те трябва да ги научат как не се играе бездушно и как трябва да си правиш "ташак" с противниците даже на чужд терен!!!!.....Успех!

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Нефтохимик Бургас-Славия София

Мнениеот plamenski » 10 авг 2013 07:29

Да. Слаб мач. Слаби сме. Аутсайдери сме. Всеки мач ще е финал за нас...Славия са коварен отбор. Но явно разликата в отборите е голяма...учим се,трудим се, дано да имаме времето...но пък имаме 7 точки... :) за разлика от някои други...
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: Нефтохимик Бургас-Славия София

Мнениеот Нефтохимик » 10 авг 2013 08:03

Определено един слаб мач за нас.Но със себераздаване и малко късмет успяхме да вземем едната точка.А към момента точките са най-важни.Все пак нека не забравяме,че част от отбора е със две седмици подготовка,а някои и по-малко.Славия като единици и опит определено ни превъзхождат,задържаха топката със самучувствие,търсеха си първата победа момчетата.Явно едно от указанията на Букарев е било да накъсват играта с много нарушения в момента в който вземем топката,за да прекъсва всяко постепенно наше нападение.Ивелин Янев определено му беше много трудно,беше надиграван в почти всяка атака в неговата зона,от там дойде и голът а и почти всичко опасно за Славия.Дано Вергилов е в добра форма,ако влезе в центъра на отбраната ще имаме още една опция, Йошев да играе бек.Този отбор ще покаже лицето си около средата на септември, според мен тогава ще навлезем в оптимална форма.Сега влизаме в една тежка поредица от 6 мача-4 гостувания на ЦСКА,Берое,Левски и Лудогорец и приемаме Локо Пд и Черно Море.Дано успеем да "откраднем" възможно повече точки от тези мачове.Както каза Пламенски за нас всеки мач е финал преди финалът.Прави впечатление,че и в трите мача които спечелихме точки ,резервите обръщат изхода на мача.Това е добре за отбора,показва,че всеки чака своя шанс и влиза на пълни обороти за да заслужи мястото си.Отиваме на Българска армия пък каквото сабя покаже,защо пък не да откраднем нещо и от там ;)


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост