Някои идеи за ремонта

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LocoMotion
Мнения: 150
Регистриран на: 27 мар 2008 18:05

Някои идеи за ремонта

Мнениеот LocoMotion » 27 май 2008 21:32

Ако въобще се стигне до ремонт на стадион "Локомотив" в парк "Лаута"-Пловдив, бих предложил следното! След като югозападната трибуна падна по причина - технологични грешки още при построяването и, , то , това се очаква и за трибуна югоизток, която е строена по същия технологичен начин. Тя в момента е пуста и трябва да се разруши! За разлика от тези две трибуни, построени доста по-късно от останалите, Централната трибуна и северната трибуна са безпроблемни! Централната с админ.помещенията съблекални, козирка и отстрещната, построена, за разлика от горните две, върху насип, така че посмъртно не може да се срути! Нека читавото да остане и ако има идея за ремонт на стадиона, то двете срещуположни трибуни да останат, но да се разруши югоизточната като потенциално опасна по начина на строителство! Зад вратите пространството да се скоси и да се направят трибуни близо до терена, но със сериозни заградждащи мрежи! Да се разруши архаичното бетонно табло, което не служи за нищо, да се монтират метални конструкции козирки за трибуните освен централната, волейболната зала да се оборудва за пресцентър, да се монтира осветление, а тенискортовете отстрани на стадиона да се превърнат в паркинги, разбира се - камери и тоалетни на нивото на всяка пътека! Така, сравнително евтино, стадионът може да се се сертифицира в УЕФА, не е необходимо всичко да се събаря и да се строи наново! Срещу централната трибуна е по-добре феновете да бъдат по-далече от терена, предвид бурният им нрав! Така идеално могат да се съчетаят настояще и бъдеще на този стадион!

Потребителски аватар
-Ицо-
Мнения: 307
Регистриран на: 16 май 2008 23:15
Местоположение: Далеко
Контакти:

Re: Някои идеи за ремонта

Мнениеот -Ицо- » 27 май 2008 21:48

Всичкото много хубаво, само един въпрос - от къде идиотската идея кортовете да се превърнат в паркинг?Какво, като е футболен стадион, та всички трябва да се съобразяват ли?Предложенията са хубаво нещо, но всеки знае да предлага без да мисли за последствията.Бутнете това, постройте онова, та на нас да ни е удобно.А на останалите?Не е толкова лесно, като ще се съчетава настояще и бъдеще на стадиона, те трябва да се съчетаят с настояще и бъдеще на целия град.Но това не е работа на който и да е от нас, нали :)
"Some folks are wise and some are otherwise"

Потребителски аватар
LocoMotion
Мнения: 150
Регистриран на: 27 мар 2008 18:05

Re: Някои идеи за ремонта

Мнениеот LocoMotion » 27 май 2008 22:13

Защото бившата територия , там, където и аз, между другото, преди 15 години съм карал шофьорски курс, сега е превърната в картинг писта и местата за паркиране за унищожени! Така че там където аз навремето играх тенис, може да се оформи паркинг, като се има превид, че ТК"Локомотгив -Пловдив" си има база близо до стадион "Пловдив" - там, където тренира Цеци Пиронкова! А тези площи в близост до стадиона не стават за нищо друго, освен за паркинг! Това го казвам със злоба, защото съм тренирал тенис точно на тези кортове! :ugeek:

Потребителски аватар
-Ицо-
Мнения: 307
Регистриран на: 16 май 2008 23:15
Местоположение: Далеко
Контакти:

Re: Някои идеи за ремонта

Мнениеот -Ицо- » 27 май 2008 23:00

Добре, явно имаш лични проблеми с тези кортове ;) Просто вече все по-често чета "Дайте да бутнем кортовете и да ги направим на паркинг".А тениса е много приятен спорт, който може да бъде точно толкова зрелищен колкото футбола но не присъстват просташките скандирания, боевете м/у играчи и публика, абе изобщо е един по-културен спорт.Признавам че може и да съм избързал малко с коментара, тъй като не съм от Пловдив и не знам как точно са разположени различните комплекси там, но просто самото отношение ме дразни.
"Some folks are wise and some are otherwise"


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта