Арбитража не скъса договора на Въндев със Сливен

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Арбитража не скъса договора на Въндев със Сливен

Мнениеот child in time » 29 яну 2010 13:10

Пред провал е акостирането на Явор Въндев в Локомотив Пловдив! След Арбитража бившия смърф не успя да разтрогне по вина на ФК Сливен въпреки че не получил 4 заплати! Отново видяхме Лечков във действие!
Текста е от lportala.net
: Все по-далеч от трансфер в бишия си отбор е Явър Въндев, който не успя да разтрогне договора си със Сливен на вчерашния арбитраж. "В България явно по вина на клуба можеш да разтрогнешсамо с Ботев. Не знам за какво може да се скъса договор, ако не за 4 заплати. Излиза, че който работи при Лечков, е негов роб, докато го освободят. Със сигурност ще отнеса нещата до граждански съд, защото имам документи за всичко", заяви Въндев пред в. "Марица", след поредния слугинаш на арбитража. В същото време изхвърления от футбола по искане на Бешикташ за лошо поведение Лечков не е успя да даде адекватно обяснение. Според думите му, парите на Въндев са били преведени в банка, но по-късно са били запорирани. "Цяла есен Въндев е вкарал само един гол. Не знам за какви пари претендира" коментира четвъртия в света от 1994 година. В договора на Явор обаче не е записано, колко гола трябва да вкара, за д аполучи месечното си възнаграждение.

Изображение
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Арбитража не скъса договора на Въндев със Сливен

Мнениеот deepblue1963 » 29 яну 2010 13:21

Не знам.При положение,че заплатите са му преведени,арбитража какво да отсъди?А затова,че са запорирани-е от компетенцията на друг съд.Така мисля.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

bambam
Мнения: 368
Регистриран на: 11 май 2009 00:04

Re: Арбитража не скъса договора на Въндев със Сливен

Мнениеот bambam » 29 яну 2010 13:50

Чилд темата трябваше да е озаглавиш -Да си заложник на Лечков :twisted:
Плешивата хиена Лечков както видя,че има интерес от други отбори към към Въндев и Илиев ги ''арестува'' :mrgreen:

Лечков прецаква Славия и Локо (Пд)
"Няма да оставим нещата така, отиваме в съда. Лечков за какъв се мисли? Живеем в Абсурдистан, щом не можем да разтрогнем за по четири неполучени заплати и един транш. Егати държавата", гневеше се пред "Тема Спорт" Илия Илиев.Той и още трима играчи на Сливен - Явор Въндев, Борислав Стойчев и Марко Марков, не можаха да разтрогнат договорите си по вина на клуба. "Щом Лечков решава вместо Арбитражния съд, направо да си носим молбите на него", коментира Явор Въндев, който бе пред завръщане в Локо Пд. Илия Илиев пък игра за Славия в контрола.

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Арбитража не скъса договора на Въндев със Сливен

Мнениеот child in time » 29 яну 2010 13:54

Дръпнах заглавието направо от сайта! :) Шишо да не е развързал торбата с парите? :?
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

bambam
Мнения: 368
Регистриран на: 11 май 2009 00:04

Re: Арбитража не скъса договора на Въндев със Сливен

Мнениеот bambam » 29 яну 2010 14:06

Въндев идваше при нас.Шенсой в интервю каза,че го иска.Илиев отива в Славия,момчето контрола е играло с отбора.

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Арбитража не скъса договора на Въндев със Сливен

Мнениеот child in time » 29 яну 2010 14:10

Ясно Лвчков иска да оправя общинския бюджет и се чуди от къде! :) Ето къде бил проблема! :)
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

bambam
Мнения: 368
Регистриран на: 11 май 2009 00:04

Re: Арбитража не скъса договора на Въндев със Сливен

Мнениеот bambam » 29 яну 2010 14:21

Лечков и сливен вън от ''А'' група :evil: :twisted:

http://www.novsport.com/news77897_1003.html

Явор Въндев пред Novsport.com: Цялата държава е в комбина с Лечков, БФС трябва да бъде преместен в Сливен


Слушай:Нападателят на Сливен и бивша звезда на Локо (Пловдив) Явор Въндев нападна ръководството на Сливен в лицето на Йордан Лечков и Дуци Симонович. Футболистът бе афектиран от това, че Арбитражният съд не му позволи да разтрогне договора си с клуба заради неизплатени заплати и избухна срещу двамата.

В интервю пред Novsport.com Въндев обвини Лечков, че е организирал всичко, за да не можа да скъса договора си със Сливен и заяви, че вероятно той е водил арбитрите по спора под Сините камъни. Освен това бившият стрелец на Локо (Пловдив) предложи, че е най-добре БФС да бъде преместен в Сливен, за да е по-удобно на Лечков да работи.

"Живеем в България и бедните нямат права. Предлагам да преместят БФС в Сливен, та да му е по-лесно на господин Лечков", започна Въндев.

„Продължавам да се боря, ще търся други начини. Още вчера казах, че на 99% няма да се върна в Сливен. Това е нереално, все едно живеем на друга планета - щом не можеш да разтрогнеш при четири неизплатени заплати и един транш. Иначе Арбитражният съд си измисля, че можем да разтрогнем и при една неизплатена заплата. Не знам защо въобще плащаме тази такса от 60 лв. на година да защитават правата ни”, възмущава се Въндев.

„Все още не съм видял решението и не знам какви са аргументите за него. Може би най-главният аргумент е, че Лечков е вицепрезидент на БФС. Снощи си мислех да предложа да преместят БФС в Сливен, та да му е по-удобно”, продължава футболистът.

„Постъпили са толкова нагло с нас – открили са ни сметки и уж са превели пари. Обаче когато отидохме да си изтеглим парите, там нямаше нищо. От банката ни обясниха, че има запор на сметките, докато ОФК Сливен не даде позволение да теглим нашите пари, които са на наше име. Досега в продължение на една година винаги са ни плащали на ръка, сега изведнъж решиха, че са направили договор с отбора плащането да става по банков път. Но явно и там са в комбина с Лечков. Явно цялата държава е в комбина с Лечков”, отсече нападателят.

„Ако трябва, шест месеца до лятото няма да играя, ще тренирам сам – за здраве, но няма да се дам толкова лесно. Търся единствено справедливост. Щом при четири неизплатени заплати не мога да разтрогна, не знам защо изобщо се правят тези договори и тези анекси. От август чакам да си получа парите, но не съм взел един лев оттогава”, признава той.

„Колкото до интервюто, което е дал днес господин Лечков – че съм изиграл само пет мача – за това нямам вина. Това е точно негова заслуга, защото според мен всичко е на лична основа. Още от преди той има нещо против мен”, коментира Въндев.

„Животът продължава, няма да легна и да умра. Ако трябва, ще дам всичките си пари, но искам да покажа на господин Лечков, че не е прав. Не може да казва, че на изпадащ отбор няма да плаща и че ние не сме си вършили работата. Всеки ден сме там, как да не си вършим работата. Той сам си измисля нещата и Арбитражния съд. Явно трябваше да си занесем документите при него, а не при онези трима съдии. Те сигурно са били една седмица там под „Сините камъни” в хотел „Империя” на лагер и са получили много добри инструкции”, заяви футболистът.

„Последният ни разговор беше на 10-и декември и тогава ни обещаха, че до Коледа ще получим всичките си пари. Когато се събрахме на банкет, никой от ръководството не дойде да ни пожелае весели празници, всички бяха сърдити. Самите отношения са пълна аматьорщина в Сливен”, каза още той.

„Явно ние, по-бедните хора, не можем да се борим, но това е защото живеем в България. Ако живеехме в някоя по-нормална държава, може би щяхме да можем да използваме правата си”, подчерта нападателят.

„Искам да кажа няколко думи и за Дуци, защото вчера излезе някакво интервю, че сме постъпили некоректно. Уважавам го като треньор и харесвам методите му на работа, но не му прави чест да говори така и да казва, че имаме да получаваме една-две заплати. Самият той като не си получи заплатата навреме и плаче там по два часа”, завърши Явор Въндев

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Арбитража не скъса договора на Въндев със Сливен

Мнениеот acmilan » 29 яну 2010 14:45

Лечков преди години си спаси отбора в Б група,защото административно изгони Дражев,след като Чц-Бс-Сф(Черноморец Бургас-София :mrgreen: )изпадна от А в Б група.В противен случай отиваше при аматьорите.Да не говорим как Вуйчовото Иван Стоянов,който иначе е много добър футболист,беше опростен с няколко месеца от наказанието си зад бой над съдия.А дали,ако Канал 3 не беше излъчил материал от мача,Вуйчовото щеше да бъде наказан въобще?Едва ли.В този смисъл не ме учудва въобще,че Въндев и Илиев не са могли да разтрогнат договорите си.Дано го осъдят в Граждански съд,в БФС е невъзможно да спечелят...
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
lakito7
Мнения: 838
Регистриран на: 22 дек 2008 08:04
Местоположение: Пловдив

Re: Арбитража не скъса договора на Въндев със Сливен

Мнениеот lakito7 » 29 яну 2010 16:40

Аз отдавна съм казал,че Лечков е вреден за българският футбол.
България е нашата родина,
Апостолa е нашия баща,
"Георги Аспарухов" е стадиона,
a Левски е в нашите сърца!

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=lakito7

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7373
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Арбитража не скъса договора на Въндев със Сливен

Мнениеот Los Che » 29 яну 2010 17:08

Въндев една година драпа да избяга от ЛосоПд , че искал да е по-близо до родата 28.08.2008
сега драпа да се връща в Пловдив...28.01.2010
Щом е бил твърда пейка в Сливен за какво им е на Лосопд ?
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта