Прогнози 30 кръг

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

papagala_92
Мнения: 329
Регистриран на: 28 юли 2011 14:17
Контакти:

Re: Прогнози 30 кръг

Мнениеот papagala_92 » 07 май 2023 17:18

Видях,че има колеги,които коригират резултати и аз коригирах двубоя Локо Пловдив и Левски.24 часа преди мача правя промяната

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: Прогнози 30 кръг

Мнениеот ГАНЧО » 07 май 2023 21:22

Отлично колеги!!! Ако искате да направите играта честна трябва да постъпвате точно така!!! Само по този начин ще се предпазите от плагиатите и извънземните!!!! Пишете в прогнозите си само първия мач истински и после правете тотални промени!!! Ако някой смешник след вас се опита да променя и копира 70-80% от вашите нови прогнози, то той ще стане за смях и презрение!!! Надявам се играта сега да стане по-честна и да победи този който заслужава!!!
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: Прогнози 30 кръг

Мнениеот ГАНЧО » 07 май 2023 21:33

papagala_92 написа:Видях,че има колеги,които коригират резултати и аз коригирах двубоя Локо Пловдив и Левски.24 часа преди мача правя промяната

Аз пък си мислех, че правиш това заради плагиатите? Просто сравни прогнозите на един от последните дал вота си с нечии други от водачите......Всеки път те съвпадат минимум 70%!!!...........и има 2-3 срещи с промяна на 1-2 гола!!! По принцип промените са 50/50. Един път печелиш друг път губиш и се ядосваш. НО!!! При сегашната ситуация ще бутате преписвачите напред! Единствено е спасението което съм описал по-долу!!! Борете се за честна игра и не давайте възможност на слабите ученици да преписват!!!
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

papagala_92
Мнения: 329
Регистриран на: 28 юли 2011 14:17
Контакти:

Re: Прогнози 30 кръг

Мнениеот papagala_92 » 07 май 2023 21:56

Въпреки никнейма ми аз съм фен на Локомотив Пловдив.Бях написал първоначално 1-0 за нас,но го промених,защото вчера Славия победи 1948 и за Локомотив е по-добре да загуби от Левски за да остане на 7 място,защото заради сбъркания формат на първенството по-добре 7 място от колко 5/6 място.Това е причината за промяната.Преди време,когато имах по-голяма преднина на първото място написах,че от моя страна ще има феърплей и няма да преписвам от други колеги.

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: Прогнози 30 кръг

Мнениеот ГАНЧО » 07 май 2023 22:23

papagala_92 написа:Въпреки никнейма ми аз съм фен на Локомотив Пловдив.Бях написал първоначално 1-0 за нас,но го промених,защото вчера Славия победи 1948 и за Локомотив е по-добре да загуби от Левски за да остане на 7 място,защото заради сбъркания формат на първенството по-добре 7 място от колко 5/6 място.Това е причината за промяната.Преди време,когато имах по-голяма преднина на първото място написах,че от моя страна ще има феърплей и няма да преписвам от други колеги.

Аз знам, че си от Локото отдавна! Знам, че си честен играч!! Залагаш винаги навреме без да се интересуваш от другите състезатели!! Много пъти твоят отбор те подлъгва и ти загуби доста!:) Успех! Трябва да победи честен човек!!!:)).....дори от Локото!:))))(шега)!:).................извънземния е леф скар...........:))
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

papagala_92
Мнения: 329
Регистриран на: 28 юли 2011 14:17
Контакти:

Re: Прогнози 30 кръг

Мнениеот papagala_92 » 08 май 2023 22:09

ГАНЧО написа:
papagala_92 написа:Въпреки никнейма ми аз съм фен на Локомотив Пловдив.Бях написал първоначално 1-0 за нас,но го промених,защото вчера Славия победи 1948 и за Локомотив е по-добре да загуби от Левски за да остане на 7 място,защото заради сбъркания формат на първенството по-добре 7 място от колко 5/6 място.Това е причината за промяната.Преди време,когато имах по-голяма преднина на първото място написах,че от моя страна ще има феърплей и няма да преписвам от други колеги.

Аз знам, че си от Локото отдавна! Знам, че си честен играч!! Залагаш винаги навреме без да се интересуваш от другите състезатели!! Много пъти твоят отбор те подлъгва и ти загуби доста!:) Успех! Трябва да победи честен човек!!!:)).....дори от Локото!:))))(шега)!:).................извънземния е леф скар...........:))


Благодаря за хубавите думи! Ето,че тази промяна ми изигра лоша шега.Повече няма да коригирам резултати хах,освен ако не видя явно преписване ;).Завърза се играта за първото място.Пожелавам успех и на другите колеги и най-добрия да победи :)


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта