Прогнози 29 кръг

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: Прогнози 29 кръг

Мнениеот ГАНЧО » 02 май 2023 17:59

.....................но ние помним за залагането ти 5 мин. след началото на първата среща и ще припомняме непрекъснато, че трябва по правилник да ти отнемат 1 точка!!! ..........И най радостното е, че конкурентите в челото са няколко и ще ти скрият топката, когато се наложи да преписваш вече от няколко състезателя!:))))))))
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15059
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Прогнози 29 кръг

Мнениеот miro_rz » 02 май 2023 18:51

2=Славия:Локомотив Пд
3=Спартак:ЦСКА 1948
4=Арда:Черно Море
5=Лудогорец:Берое
6=Пирин:Ботев Пд
7=Хебър:ЦСКА-София
8=Левски:Септември

[miro_rz]

2=1:1
3=1:1
4=0:0
5=4:0
6=1:1
7=1:1
8=3:0
Изображение

niks_el
Мнения: 248
Регистриран на: 16 май 2012 20:05
Контакти:

Re: Прогнози 29 кръг

Мнениеот niks_el » 02 май 2023 22:26

Ганчо..все си недоволен..има толкова бет компании да си изкараш кинти ..тука хабиш нерви.....Ходи си купи хапчета да не се нервиш....тука е за участие и забавление ...и да си първи не мисля,че ще се подобриш /главата пак няма да те слуша/

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: Прогнози 29 кръг

Мнениеот ГАНЧО » 02 май 2023 22:52

Драги мой приятелю niks_el, ти си най-куриозния случай в историята на олимпийските игри!!?:)))) Да заложиш на завършил мач с известен резултат нещо различно, граничи с безумието и е достойно за книгата на Гинес!!! Очаквам нови твои изцепки и много смях и забава!!...и не забравяй, че си 4-7 точки напред!:))) И не забравяй, дори при детските игри си има правила!!!...другото е анархия и шуро-баджанакщина!!! :))))) Остава необяснимо как човек може да заложи без да се появи долу на екрана името му и да индикира че е на линия и как може да се промени часът на подаване на прогнозите?????... а когато пожелае, пак да си върне истинското време???... На мен специално ми мирише на намеса на извънземни!:))))) Поне ти колега се научи на ред и правила!:)))......вече се стараеш и не допускаш грешки, макар, че подаръкът от точки е факт!:)))
Последна промяна от ГАНЧО на 02 май 2023 23:42, променено общо 1 път.
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: Прогнози 29 кръг

Мнениеот ГАНЧО » 02 май 2023 23:15

....и още нещо драги ми колега niks_el:
Ако за някой е забавно да заложи след като мачът е започнал, за близкият до него в класирането не е забава!!!(не визирам себе си)(прочети точка 4. от правилата на играта!!! Ако някой е написал, че мача под номер 4. ще завърши еди как си, ние не можем да гадаем, че това се отнася за мач номер 5.!!!....отново е записано в правилата на играта!!!!......А всичко друго е цирк!! Тук има колеги които са с болни амбиции да станат шампиони на всяка цена! Изчакват последната секунда и даже след като мача е започнал, за да могат да препишат от колегите си!!! Забележките ми към теб са между другото, защото ти не свириш в селския хор!!:)))....и за да се посмеем на неадекватното ти поведение!:))) Аз затова ги пиша моите забележки тук, за да ме обори някой ако греша или да се посмеем малко!!!...... Все още чакам някой да ме опровергае ако греша!!!:)
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Прогнози 29 кръг

Мнениеот шивача » 02 май 2023 23:45

[GENERAL]
1=Ботев B:Локомотив Сф
2=Славия:Локомотив Пд
3=Спартак:ЦСКА 1948
4=Арда:Черно Море
5=Лудогорец:Берое
6=Пирин:Ботев Пд
7=Хебър:ЦСКА-София
8=Левски:Септември

[шивача]
1=
2=
3=1:1
4=1:1
5=2:0
6=1:0
7=0:2
8=2:0
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта