Акция! Да спасим "Локомотив" Пловдив от нова ликвидация!

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Odessit
Мнения: 422
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Акция! Да спасим "Локомотив" Пловдив от нова ликвидация!

Мнениеот Odessit » 22 мар 2021 16:30

Да свършим едно благородно дело! Нека всеки от нас, без значение на кой отбор симпатизира, да даде някой лев, за да не последва второ закриване на клуба през този век. Очаквам някой да качи банкова сметка, а най-добре направо банковата сметка към НАП на отбора, на която да преведем кой колкото му душа отпусне.

staria
Мнения: 2787
Регистриран на: 04 окт 2008 19:12
Контакти:

Re: Акция! Да спасим "Локомотив" Пловдив от нова ликвидация!

Мнениеот staria » 22 мар 2021 17:20

Odessit написа:Да свършим едно благородно дело! Нека всеки от нас, без значение на кой отбор симпатизира, да даде някой лев, за да не последва второ закриване на клуба през този век. Очаквам някой да качи банкова сметка, а най-добре направо банковата сметка към НАП на отбора, на която да преведем кой колкото му душа отпусне.

https://www.tribunaplovdiv.bg/%D0%BA%D1 ... DnFEHpJHhI

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Акция! Да спасим "Локомотив" Пловдив от нова ликвидация!

Мнениеот dreben23 » 22 мар 2021 20:21

Тя УЕФА ги ликвидоса всички отбори. Никой нищо вече не може да спаси, просто няма се перат кинтите в отборите, а оттам и в политиката. Браво на УЕФА, спаси ни държавата без да искат! :lol: :mrgreen: :lol:

Всички ще се оттеглят сами един по един, кое не разбрахте? Последният да затвори вратана и да загаси тока. :lol: :mrgreen:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Акция! Да спасим "Локомотив" Пловдив от нова ликвидация!

Мнениеот TristaNNN » 22 мар 2021 22:44

dreben23 написа:Тя УЕФА ги ликвидоса всички отбори. Никой нищо вече не може да спаси, просто няма се перат кинтите в отборите, а оттам и в политиката. Браво на УЕФА, спаси ни държавата без да искат! :lol: :mrgreen: :lol:

Всички ще се оттеглят сами един по един, кое не разбрахте? Последният да затвори вратана и да загаси тока. :lol: :mrgreen:

Това пък къде, кога? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Акция! Да спасим "Локомотив" Пловдив от нова ликвидация!

Мнениеот kanar76 » 23 мар 2021 09:18

Аз за цигани пари не давам. Имат достатъчно привърженици в Столипиново които получават социални помощи, просят или събират желязо. Да си ги съберат от тях. Всеки втори мангал там "сърсето" му е локомотив.

staria
Мнения: 2787
Регистриран на: 04 окт 2008 19:12
Контакти:

Re: Акция! Да спасим "Локомотив" Пловдив от нова ликвидация!

Мнениеот staria » 23 мар 2021 11:55

kanar76 написа:Аз за цигани пари не давам. Имат достатъчно привърженици в Столипиново които получават социални помощи, просят или събират желязо. Да си ги съберат от тях. Всеки втори мангал там "сърсето" му е локомотив.

А всеки първи прост папагал.

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: Акция! Да спасим "Локомотив" Пловдив от нова ликвидация!

Мнениеот ГАНЧО » 22 апр 2021 21:29

kanar76 написа:Аз за цигани пари не давам. Имат достатъчно привърженици в Столипиново които получават социални помощи, просят или събират желязо. Да си ги съберат от тях. Всеки втори мангал там "сърсето" му е локомотив.

.........и те са човек бате, дай поне един тиган бакър?
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Акция! Да спасим "Локомотив" Пловдив от нова ликвидация!

Мнениеот kubik » 23 апр 2021 20:40

Комплексът Локомотив Пловдив до живот, жълти неградски субекти, това е живота ви!
П.П. купете по един чифт чорапи на футболиститите си . Цингареевич им казъл да се си ги купят сами, пари за глупости не давал :lol: :lol: :lol:
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта