Локомотив надви милионите на Домусчиев....

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Локомотив надви милионите на Домусчиев....

Мнениеот mark1926 » 02 авг 2020 22:55

Суперкупата е ЧЕРНО-БЯЛА !!!

Делиорманското чудо от Разград бе победено на неговия стадион! НЕ ВСИЧКО Е ПАРИ...ето видео за тези факти!

https://mainite.bg/zhal-ni-e-za-kiro-domuschiev/

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... sLDyLAXoVu

tapka4a
Мнения: 313
Регистриран на: 23 май 2020 18:25

Re: Локомотив надви милионите на Домусчиев....

Мнениеот tapka4a » 02 авг 2020 23:20

Хайде стига глупости. Най-важна е титлата. :)
Лудогорец и от Ботев са падали и за купата и за суперкупата. :roll:

peliforewer
Мнения: 9491
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Локомотив надви милионите на Домусчиев....

Мнениеот peliforewer » 03 авг 2020 21:36

Честито,но странно че даже нямахте тема за мача за Суперкупата във форума,не е сериозно,добър отбор имате,фенове също.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Plovdiv_1926
Мнения: 1229
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Локомотив надви милионите на Домусчиев....

Мнениеот Plovdiv_1926 » 04 авг 2020 12:06

peliforewer написа:Честито,но странно че даже нямахте тема за мача за Суперкупата във форума,не е сериозно,добър отбор имате,фенове също.



Тоя форум отдавна сме го заебали. То активните раздели въобще в него са на Левски, ЦСКА, Реал и Ливърпул. И малко от Челси, никой друг не пише.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
evernazion
Мнения: 221
Регистриран на: 26 авг 2013 10:31
Контакти:

Re: Локомотив надви милионите на Домусчиев....

Мнениеот evernazion » 04 авг 2020 12:53

Кефят Локото, колко пъти им стъпят на стадиона, толкова пъти Киро гледа, като предозал!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Локомотив надви милионите на Домусчиев....

Мнениеот КироВарна » 04 авг 2020 13:56

Plovdiv_1926 написа:
peliforewer написа:Честито,но странно че даже нямахте тема за мача за Суперкупата във форума,не е сериозно,добър отбор имате,фенове също.



Тоя форум отдавна сме го заебали. То активните раздели въобще в него са на Левски, ЦСКА, Реал и Ливърпул. И малко от Челси, никой друг не пише.

Честито на Локото и от Варна!!!Отбор, който върви по правилния за България път........с по-малко пари, но с повече работа и хъс!!!Настоящият форум е абсолютно заглъхнал и при нас, защото специално на мен ми писна.........да ми орязват постовете, да ме трият и наказват!!!За да си готин тук.........трябва да викаш "Само тези" или "Само онези"!!!Двата бивши гранда продължават да живеят в комунистическото минало и си мислят, че пак могат да диктуват, какво трябва да говорим и как трябва да мислим!!!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Локомотив надви милионите на Домусчиев....

Мнениеот mark1926 » 04 авг 2020 14:44

КироВарна написа:
Plovdiv_1926 написа:
peliforewer написа:Честито,но странно че даже нямахте тема за мача за Суперкупата във форума,не е сериозно,добър отбор имате,фенове също.



Тоя форум отдавна сме го заебали. То активните раздели въобще в него са на Левски, ЦСКА, Реал и Ливърпул. И малко от Челси, никой друг не пише.

Честито на Локото и от Варна!!!Отбор, който върви по правилния за България път........с по-малко пари, но с повече работа и хъс!!!Настоящият форум е абсолютно заглъхнал и при нас, защото специално на мен ми писна.........да ми орязват постовете, да ме трият и наказват!!!За да си готин тук.........трябва да викаш "Само тези" или "Само онези"!!!Двата бивши гранда продължават да живеят в комунистическото минало и си мислят, че пак могат да диктуват, какво трябва да говорим и как трябва да мислим!!!


Изтрих а ми всички постове в във форума на Делиорманци и пуснах темата тук за унижение... Двата линка от темата при делиормана бяха приети тежко, но тук все още има правда...

Статистиката сочи, че Локомотив е отправил 16 удара срещу 3 на делиормана. А точните са 10 на 1 ИСТИНСКИ ПОГРОМ


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта