Ултрасите на Локо атакуват брутално Делиормана...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Ултрасите на Локо атакуват брутално Делиормана...

Мнениеот Mirosvel » 11 ное 2019 23:30

mark1926 написа:За да не говорим наизуст ето мнението на Локомотивци за Лудогорец от фенклуб Локомотив, трибуната на всички Локомотивци... https://mainite.bg/zhal-ni-e-za-kiro-domuschiev/


Въпрос на чест е да дойдеш в Разград! Парите и властта на един човек се изправят срещу сърцата и душите на един цял град! Киро Домусчиев- Локомотив Пловдив, казвам Киро, а не Лудогорец, защото всички знаем каква е "агитката" на Разград, по -точно ЛИПСАТА и!!! Обикновено в Делиормана ходим по 50-100 човека, което е напълно достатъчно, за да унижиш , надпявайки Лудогорските привърженици, но този път ще е различно...

Този път ще пътува цялата мощ на черно-бялата агитка! ЦЯЛАТА!!! Пловдивския любимец радва и ще получи подкрепа,която Разград не е виждал, идвали са сини и червени в Разград, но те Нас не са ни виждали! Никога не са виждали отбор, от който се иска просто да облече РАЙЕТО НА СВОИТЕ СЪРЦА И ДУШИ и да играе за своята публика.Без мисъл за титли,купи, победи, ето цитат с какво е известен Локомотив :"Локомотив става известен с могъщата подкрепа от песните на своите привърженици, независимо от резултатите на отбора"...

Черно-бели братя и сестри, въпрос на чест е да облечем на душите и сърцата си райето и да подкрепим ЛОКО...Любим Отбор на Културната Общественост(ЛОКО)!!! Парите, милионите, съдии и БФС срещу обичта, любовта, сърцата и душите... Киро- Локо!!!

Който няма възможност да пътува с ултрас групите и автомобилите на хилядите привърженици е направена екскурзия. Не е безплатна, няма осигурен билет за мача, няма хляб и кренвирши, ние не сме Киро... просто ела за ТВОЯ ЛОКОМОТИВ...

САМО ЛОКО!!!



Прав си, че до сега в Разград не са ви виждали. Въпросът е защо? А отговорът, защото тази година играете успешен сезон. А защо не ви видяха, когато Локо Пд страдаше, креташе и се нуждаеше повече от всичко от подкрепата на феновете??? Защото сте мижатурки, книжни лъвове, жалкари, комплексари и измисленяци! Защото се криехте по домовете си, ревяхте като вдовица за чурка и чакахте по добри времена! Евала на Канарите, които следваха и подкрепяха отбора си и във В група. Дишайте им метана и фолиевите пари от задниците! Вечните втори в Пловдив! Хубаво се вижте в линка по долу! Това сте вие!

https://www.youtube.com/watch?v=C5XGmEi-8pY

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Ултрасите на Локо атакуват брутално Делиормана...

Мнениеот Plovdiv_1926 » 12 ное 2019 00:27

Mirosvel написа:
mark1926 написа:За да не говорим наизуст ето мнението на Локомотивци за Лудогорец от фенклуб Локомотив, трибуната на всички Локомотивци... https://mainite.bg/zhal-ni-e-za-kiro-domuschiev/


Въпрос на чест е да дойдеш в Разград! Парите и властта на един човек се изправят срещу сърцата и душите на един цял град! Киро Домусчиев- Локомотив Пловдив, казвам Киро, а не Лудогорец, защото всички знаем каква е "агитката" на Разград, по -точно ЛИПСАТА и!!! Обикновено в Делиормана ходим по 50-100 човека, което е напълно достатъчно, за да унижиш , надпявайки Лудогорските привърженици, но този път ще е различно...

Този път ще пътува цялата мощ на черно-бялата агитка! ЦЯЛАТА!!! Пловдивския любимец радва и ще получи подкрепа,която Разград не е виждал, идвали са сини и червени в Разград, но те Нас не са ни виждали! Никога не са виждали отбор, от който се иска просто да облече РАЙЕТО НА СВОИТЕ СЪРЦА И ДУШИ и да играе за своята публика.Без мисъл за титли,купи, победи, ето цитат с какво е известен Локомотив :"Локомотив става известен с могъщата подкрепа от песните на своите привърженици, независимо от резултатите на отбора"...

Черно-бели братя и сестри, въпрос на чест е да облечем на душите и сърцата си райето и да подкрепим ЛОКО...Любим Отбор на Културната Общественост(ЛОКО)!!! Парите, милионите, съдии и БФС срещу обичта, любовта, сърцата и душите... Киро- Локо!!!

Който няма възможност да пътува с ултрас групите и автомобилите на хилядите привърженици е направена екскурзия. Не е безплатна, няма осигурен билет за мача, няма хляб и кренвирши, ние не сме Киро... просто ела за ТВОЯ ЛОКОМОТИВ...

САМО ЛОКО!!!



Прав си, че до сега в Разград не са ви виждали. Въпросът е защо? А отговорът, защото тази година играете успешен сезон. А защо не ви видяха, когато Локо Пд страдаше, креташе и се нуждаеше повече от всичко от подкрепата на феновете??? Защото сте мижатурки, книжни лъвове, жалкари, комплексари и измисленяци! Защото се криехте по домовете си, ревяхте като вдовица за чурка и чакахте по добри времена! Евала на Канарите, които следваха и подкрепяха отбора си и във В група. Дишайте им метана и фолиевите пари от задниците! Вечните втори в Пловдив! Хубаво се вижте в линка по долу! Това сте вие!

https://www.youtube.com/watch?v=C5XGmEi-8pY

Вас къде са ви виждали въобще бе, обгазено маруло?? Когато бяхме най-зле, ви бихме два пъти в собствения ви град, колко пъти сме били поввче от вас в града ви?
Пикът ви и най-посетеното ви гостуване е един мач с 300-400 души на Лаута, тръгнали с нас да си мерят работите.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Ултрасите на Локо атакуват брутално Делиормана...

Мнениеот anons » 12 ное 2019 08:49

Мач като мач нищо особено . 1:0 за орлите без напъване. Те Доко всички ги знаят.....Още преди години трябваше да бъдат изхвърлени за уговорени мачове .......барабар с Камбурата .....ама БФС... :roll:
Иначе като кажеш Пловдив , повечето хора се сещат че има отбор Ботев

Потребителски аватар
Emmanuel
Мнения: 172
Регистриран на: 03 юли 2014 22:29
Контакти:

Re: Ултрасите на Локо атакуват брутално Делиормана...

Мнениеот Emmanuel » 12 ное 2019 10:35

mark1926 написа:
Emmanuel написа:
free0909 написа:Всъщност, в сектора за гости в Разград има по малко от 1 000 места, останалите правят компания на жандармерията и на охранителите от БМФ и Корабостроителния/ от Варна, дето е пристанището на Разград/. Приятен път, и да не се оплаквате.

Сектор Гости е за малко над 2500 човека, друг е въпроса, че нито Локото ще докарат толкова, нито изобщо има смисъл от толкова високопарни слова, като използваните от автора на темата. Е... поне се посмяхме!
Желая искрено успех на Локо в борбата за второто място, а на основателя на темата ще кажа само...

"Към върха не се плюе, защото хем няма да достигнеш победителя, хем ще омажеш сам себе си...
гравитация баце!" :P



Използвал съм точните думи!!! Под брутално разбирам, че ще сме много, ама много и в Разград няма да е безопасно да си със зелен шал на 23.11.2019 Имайки предвид как ни колят съдиите срещу Лудогорец, как ще ни заколят и на мача, като знам отмъстителността на ултрасите на Локомотив, когато се подиграват с Пловдивския любимец, съм определил заглавието много точно! То не е случайно! Аз живея в Пловдив и познавам своите...

Разбира се, всеки има право да се посмее,но и да приеме един приятелски съвет. Не ходете със зелени шалове и знамена с орли на 23.11.2019 в своя град. Издигнете ги на стадиона, да ви пази полицията...

Ето всъщност видео на агитката ни на 1100 километра от Пловдив в Търнава Словакия, преди мачът със Спартак Търнава от лятото. Видеото е малко надоло в статията... Не мисля, че ще ти е смешно ако срещнеш тези хора в Разград, а ние ще бъдем там... https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... YeO2T-mMe4

Бил съм в Белград два пъти. Ако си мислите, че можете да се сравните с феновете на 'Мала Маракана" и "Гробарите" жестоко се лъжете ;) Видяли сме много повече, отколкото можете да ни предложите. А да се хвали със злоба и агресия, може само малък човек. Другите живеем, водени от по-хуманни чувства!

Vladislav
Мнения: 1604
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Ултрасите на Локо атакуват брутално Делиормана...

Мнениеот Vladislav » 12 ное 2019 12:34

Шансовете ви се простират до там да ви признаят гол от засада или да не ви изгонят човек в третата минута съпроводено с дузпа. Срещу този противник точно едва ли ще стане. Нито ще бъдете 2-3 хиляди, нито пък Разград ще се уплаши. Нищо нямам против отбора ви и ви желая успех и добра игра ама изхвърляния на дрисльовци как, какво и къде щяло да бъде опасно идват някак в повече.

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Ултрасите на Локо атакуват брутално Делиормана...

Мнениеот Plovdiv_1926 » 12 ное 2019 12:58

В Разград 2-3000 могат да бъдат само два отбора, защото събират целите варненски, търновски и русенски околия.

Ние, ако докараме 600-700 пак ще е бройка, невиждана за друг отбор. То само Черно море са правили веднъж гостуване с 300 човека, какво остава за някои на 400 км от града.

Не знам как не сте свикнали на Марк и неговите съждения, че му обръщате толкова внимание.

А за дузпите на колегата Владислав- още следващия кръг със Славия ни порязаха, още тогава казах, че колелото се върти и не сме от единствено бутаните отбори, но щом желаете, си ги помнете.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ултрасите на Локо атакуват брутално Делиормана...

Мнениеот mark1926 » 12 ное 2019 22:45

Emmanuel написа:
mark1926 написа:
Emmanuel написа:
free0909 написа:Всъщност, в сектора за гости в Разград има по малко от 1 000 места, останалите правят компания на жандармерията и на охранителите от БМФ и Корабостроителния/ от Варна, дето е пристанището на Разград/. Приятен път, и да не се оплаквате.

Сектор Гости е за малко над 2500 човека, друг е въпроса, че нито Локото ще докарат толкова, нито изобщо има смисъл от толкова високопарни слова, като използваните от автора на темата. Е... поне се посмяхме!
Желая искрено успех на Локо в борбата за второто място, а на основателя на темата ще кажа само...

"Към върха не се плюе, защото хем няма да достигнеш победителя, хем ще омажеш сам себе си...
гравитация баце!" :P



Използвал съм точните думи!!! Под брутално разбирам, че ще сме много, ама много и в Разград няма да е безопасно да си със зелен шал на 23.11.2019 Имайки предвид как ни колят съдиите срещу Лудогорец, как ще ни заколят и на мача, като знам отмъстителността на ултрасите на Локомотив, когато се подиграват с Пловдивския любимец, съм определил заглавието много точно! То не е случайно! Аз живея в Пловдив и познавам своите...

Разбира се, всеки има право да се посмее,но и да приеме един приятелски съвет. Не ходете със зелени шалове и знамена с орли на 23.11.2019 в своя град. Издигнете ги на стадиона, да ви пази полицията...

Ето всъщност видео на агитката ни на 1100 километра от Пловдив в Търнава Словакия, преди мачът със Спартак Търнава от лятото. Видеото е малко надоло в статията... Не мисля, че ще ти е смешно ако срещнеш тези хора в Разград, а ние ще бъдем там... https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... YeO2T-mMe4

Бил съм в Белград два пъти. Ако си мислите, че можете да се сравните с феновете на 'Мала Маракана" и "Гробарите" жестоко се лъжете ;) Видяли сме много повече, отколкото можете да ни предложите. А да се хвали със злоба и агресия, може само малък човек. Другите живеем, водени от по-хуманни чувства!



Ти ми правиш комплимент, съфорумецо! Да и аз съм филантроп, някъде прочете ли, че ще ви бия ? Ясно съм казал, пазете се! Полицията като определи мач за рисков това означава ли ,че ще ви бие??? Е, личното ми мнение е,ако не го разбираш , е, че този мач е рисков за вас! Ако искаш ме послушай, ако не , имаш това право. Нека не си вменяваме думи, които не са изречени и да си даваме определения колко голям е човек!

Няма как да имам уважение на лудогорските фенове,онези, които се определиха за агитка ,за която говори ЦЯЛА ЕВРОПА, а са 20 човека, но това не означава, че не мога да им кажа една истина, филантропска, казано по твоя език- хуманнна...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ултрасите на Локо атакуват брутално Делиормана...

Мнениеот mark1926 » 12 ное 2019 23:22

Vladislav написа:Шансовете ви се простират до там да ви признаят гол от засада или да не ви изгонят човек в третата минута съпроводено с дузпа. Срещу този противник точно едва ли ще стане. Нито ще бъдете 2-3 хиляди, нито пък Разград ще се уплаши. Нищо нямам против отбора ви и ви желая успех и добра игра ама изхвърляния на дрисльовци как, какво и къде щяло да бъде опасно идват някак в повече.



Нека бъдем точни, казал съм, че само сини и червени могат да закарат толкова фенове, колкото Локомотив в Разград! Даже написах ясно, че няма да сме 2500 човека! Написах и , че ще сме третата по посещаемост публика в Разград! Ти лъжеш, не ние!!!

Запомни, Тича, аз също нямам нищо против вас,желая ви успех, но вие никога няма да сте с нашата публика! НИКОГА! Варна не е Пловдив, какво можете вие и какво ние са изключително различни неща!

Киро Домусчиев е човекът ,който според разговорите в цял Пловдив купи купата в Бургас от коко динев!коко беше изгонен с бомби, Локомотив загуби служебно срещу кръвния враг заради прекратения мач с ботевЪ! Ето видео... https://www.youtube.com/watch?v=4CZoMHujwXg

Киро ни е клал много, МНОГО пъти, няма как да е безопасно! Мога да ти дам много примери за миротворството на нашите ултраси,н ои маш интернет, ОБРАЗОВАЙ се и не говори повече неистини! И не се мерете с нас! Имате си Берое, Миньор, ботевЪ Коматево! А пък ако ще се мериш с нас, покажи ми поне една 5000 агитка на Черно море, пееща цял мач...ПОНЕ ЕДНА, вашият тотален максимум е 500 човека!!!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ултрасите на Локо атакуват брутално Делиормана...

Мнениеот mark1926 » 12 ное 2019 23:37

Plovdiv_1926 написа:В Разград 2-3000 могат да бъдат само два отбора, защото събират целите варненски, търновски и русенски околия.

Ние, ако докараме 600-700 пак ще е бройка, невиждана за друг отбор. То само Черно море са правили веднъж гостуване с 300 човека, какво остава за някои на 400 км от града.

Не знам как не сте свикнали на Марк и неговите съждения, че му обръщате толкова внимание.

А за дузпите на колегата Владислав- още следващия кръг със Славия ни порязаха, още тогава казах, че колелото се върти и не сме от единствено бутаните отбори, но щом желаете, си ги помнете.



Имаш напредък в тона,но никакъв в съжденията! Прочети последните мнения, ясно се казва каво как е в посещаемостта!

А ако имаш претенции за безопасността на зелените шалчета в Разград? Мога да ти разкажа какво се случи на феновете на Спартак Търнава в Словакия??? Беше ли там!!! А ти Владислав???

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Ултрасите на Локо атакуват брутално Делиормана...

Мнениеот Plovdiv_1926 » 13 ное 2019 07:56

Бях там, да, и не го разгласявам из целия интернет :mrgreen:
Един света, един света и черно-бяла е любовта...


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта