208-ия гол на Мартин Камбуров

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот sandi74 » 07 окт 2018 09:42

Носещият с гордост зелено-бял екип на Берое Мартин Камбуров заби с финес и елегантност 208-ия си гол в групата на майсторите в 88-та минута на мача срещу Локо Пд снощи и така остави победата и 3-те точки в Стара Загора.Евала и поклон пред този истински професионалист :idea: :!: а само как изрази радоста си след победното попадение :!: :!: :idea: Така се прави за честа на зелено-белият беройски екип.Факт.Дори на тази възраст Камбура с лекота,грация и прецизност продължава да опъва противниковите мрежи.Тоже факт,при това неоспорим.

Потребителски аватар
fire
Мнения: 1130
Регистриран на: 08 фев 2010 18:52
Skype: няма
Контакти:

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот fire » 07 окт 2018 10:30

Голям футболист е! Няма по-голяма отрепка като човек от него във футбола ни въобще!
Кажи нещо и за уникалния гол на Асен Георгиев, който бе отменен и който най-вероятно щеше да донесе победата на пловдивчани?! По-редовен гол от това няма!

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот razbira4 » 07 окт 2018 10:34

Поне се разкри що за “локомотивец” е....заради 50 лумпена в агитката, които тровят атмосферата на Лаута отдавна, се изплю в лицето на всички локомотивци.
Няма лошо да играе и вкарва, но интелигентните футболисти никога не се радват като вкарат гол на отбор, в който са играли. Да не говорим за легенди и емблеми на един клуб. Понякога човек с едно действие зачерква цяла ера...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот sandi74 » 07 окт 2018 10:40

fire написа:Голям футболист е! Няма по-голяма отрепка като човек от него във футбола ни въобще!
Кажи нещо и за уникалния гол на Асен Георгиев, който бе отменен и който най-вероятно щеше да донесе победата на пловдивчани?! По-редовен гол от това няма!

Гол на Асенчо таксито няма защото много преди топката да спре в мрежата прозвуча съдийски сигнал :idea: :!: Дали е правилно или не е тема на друг разговор 8-) Та да си дойдем на думата-единственото попадение в срещата е това на Камбурчето с което си взехме нашето в мача и то заслужено.Бихме ви измекярската,без да се напъваме а голът на Камбуров е истинска наслада за окото която донесе тъга и мъка за едните фенове и радост,наслада и кеф за другите.Камбуров доказа че е истински бероец и 100% професионалист.Така се играе за честа на зелено-белият беройски екип.Факт,неоспорим при това.

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот razbira4 » 07 окт 2018 10:52

Някой да ми обясни това нарушение, че по-смешно отсъждане едва ли съм виждал.
Санди, извинявай, ама независимо кога е свирил съдията, таз топка винаги си влизаше. Ако го отречеш, значи се хабя с писането.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот sandi74 » 07 окт 2018 10:58

razbira4 написа:Някой да ми обясни това нарушение, че по-смешно отсъждане едва ли съм виждал.
Санди, извинявай, ама независимо кога е свирил съдията, таз топка винаги си влизаше. Ако го отречеш, значи се хабя с писането.

Абсолютно нищо не отричам но е неоспорим факт че съдийският сигнал прозвуча много преди топката да опъне мрежата :idea: :!:

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот razbira4 » 07 окт 2018 12:16

sandi74 написа:
razbira4 написа:Някой да ми обясни това нарушение, че по-смешно отсъждане едва ли съм виждал.
Санди, извинявай, ама независимо кога е свирил съдията, таз топка винаги си влизаше. Ако го отречеш, значи се хабя с писането.

Абсолютно нищо не отричам но е неоспорим факт че съдийският сигнал прозвуча много преди топката да опъне мрежата :idea: :!:

И това прави кристално чистия гол предотвратим ли...?

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот Warped » 07 окт 2018 13:43

Мартинчо Тотото.....
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот sandi74 » 07 окт 2018 15:16

razbira4 написа:
sandi74 написа:
razbira4 написа:Някой да ми обясни това нарушение, че по-смешно отсъждане едва ли съм виждал.
Санди, извинявай, ама независимо кога е свирил съдията, таз топка винаги си влизаше. Ако го отречеш, значи се хабя с писането.

Абсолютно нищо не отричам но е неоспорим факт че съдийският сигнал прозвуча много преди топката да опъне мрежата :idea: :!:

И това прави кристално чистия гол предотвратим ли...?

Пак ще кажа че гол няма по простата причина че съдийският сигнал прозвуча много преди топката да влезе във вратата и да опъне мрежата.ФАКТ.Гол имаше но в портичката на Луков и това беше 208-мото попадение на Мартин Камбуров.Това тоже е факт и то неоспорим.Евала и поклон пред този истински професионалист и Бероец който се раздава и бележи със зелено-бялото беройско екипче :idea: :!: 8-)

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: 208-ия гол на Мартин Камбуров

Мнениеот razbira4 » 07 окт 2018 16:08

Понеже го играеш тъп и упорит, с гаден сарказъм - то тогава да ти пожелая същото щастие и на вас - да паднете с грозно съдийско рамо. Лично ще ти се присмея ехидно тогава, подобно на теб днес. Барем разбереш. А Камбура...не знаеш какъв е интригант в съблекалнята, но и това ще разбереш някой ден. Дотогава - злобей, щом те кефи.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта