Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

btr
Мнения: 143
Регистриран на: 08 окт 2009 22:07
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот btr » 19 сеп 2018 08:48

сега, че Русев се понасра е ясно, но защо му трябваше вчера да се оплита и да риевие и оправдава кат девица. за такива като Русев хората са казалИ ясно - ЕМ ГЪЗА КИРЛИВ, ЕМ ОПАШКАТА ВИРНАТА!

hadjigen40
Мнения: 22
Регистриран на: 17 юли 2015 15:23
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот hadjigen40 » 19 сеп 2018 09:36

Тези боклуци от Гонг от край време ги говорят тези неща. Аз не видях една похвала за Славия като взе купата. Не видях и една похвала когато Черно море взе купата. Нито когато който и друг да е бие Левски. Левски като падне и всичките медии започват да реват на умряло защо Левски е паднал и се говори само за това, без да се отдаде и капчица уважение на противника. Даже един олигофрен (не беше некой от светата троица, а редови сол ташак) беше изсъскал след един равен мач на Коматево: "За какво им е на Ботев сега тази точка?!". И се чудеше, и се ядосваше. Общо взето гонгаджиите са една от най-глемите злини за българския спорт. Навремето хората реваха, че било станало чалга радио. Ама чакайте, бре, господа... то винаги си е било чалга радио. Само смени жанра от спорт на музика.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот W84me » 19 сеп 2018 09:54

hadjigen40 написа:Даже един олигофрен (не беше некой от светата троица, а редови сол ташак) беше изсъскал след един равен мач на Коматево: "За какво им е на Ботев сега тази точка?!". И се чудеше, и се ядосваше.

Това ми прилича на диемаджия - припознавач :mrgreen: Не се ограничавай до боклуците от ГОНГ. Пусни си един мач на ЦСКА-СОФИЯ и един на ЦСКА-1948. Да видиш за какво иде реч тогава.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

gkostadinov
Мнения: 266
Регистриран на: 03 окт 2017 17:35
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот gkostadinov » 19 сеп 2018 10:54

razbira4 написа:Томе, до понеделник те имах за най-безпристрастният и коректен журналист. Но ми падна в очите страшно много. Обиди ме. Аз съм локомотивец и твърдя, че си спечелихме мача заслужено. Трудно, опълченски, с борба, но не и нечестно, със съдии и подмолни човечета от трибуните. Ние сме по-слабият отбор и е нормално да се затворим. Бюджетът ни е колкото заплатата на Обертан. Момчетата ни са на по 21-24 години почти всичките. Когато играеш в Левски, трябва да очакваш всички да се хвърлят срещу теб, независимо дали са подплатени (което все още не е незаконно!), всеки трупа самочувствие като побеждава гранд.
А за съдийство да се оплаквате е срамно! Още помня една дузпа на Левски в София срещу нас на ония Аниете ли беше, дето вратарят ни дори не го докосна, още помня, когато ви дадоха 2 смешни дузпи във Варна с Черно море след 90-тата, още помня онова трио Драгич-Топузаков-Коловати, което сечеше като лудо във всеки домакински мач без никакви последствия, що футболисти изпоконтузи! Или пък как Наско Сираков обработваше съдиите в тунела. Айде спрете се! Цял мач нямате удар във вратата, а абсолютно всички картони са ви заслужени! На Аралица е незаслужен картона. Тиам във всеки мач е за червен картон, да припомням ли какво нарушение против футбола направи на Каранга?!? Вратарчето ви е пълен та.ак, Цветкович също, Буш е супер зле, Костов, Белмонт, Белаид също...даже последния направи кристална дузпа, някой нещо да написа или каза за това?
Аз си мислех, че само ония петел Ники е за лекар, ама ти как ме разочарова, думи нямам....скоро Гонг няма да слушам.

Имаше ли втори жълт на Буна, респективно червен картон в 7 минута на мача за ваш играч ? Да или не ?
В част 2 на 7:42 в линка отдолу е ситуацията:
https://www.bgonair.bg/gol/2018-09-18/1 ... wsource=cl

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот angelofdeath » 19 сеп 2018 11:27

Футбола е игра! Някой губи, друг печели. Не може Левски все да не са доволни. Биха пет мача и решиха, че са страшни. Явно приземяването им дойде повече и то странния отбор на Локо Пловдив. А сериозните им мачове тепърва започват. Затова хайде по-спокойно!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот Warped » 19 сеп 2018 13:28

КОгато видно допингирания отбор на Локо ПД спечели титлата преди години, никой неказа и дума. Когато Локо ПД играеха тото мачове със Славия, Локо СФ и тн пак нищо. Когато им се каже истината започват да реват
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 19 сеп 2018 13:33

razbira4 написа:Томе, до понеделник те имах за най-безпристрастният и коректен журналист. Но ми падна в очите страшно много. Обиди ме. Аз съм локомотивец и твърдя, че си спечелихме мача заслужено. Трудно, опълченски, с борба, но не и нечестно, със съдии и подмолни човечета от трибуните. Ние сме по-слабият отбор и е нормално да се затворим. Бюджетът ни е колкото заплатата на Обертан. Момчетата ни са на по 21-24 години почти всичките. Когато играеш в Левски, трябва да очакваш всички да се хвърлят срещу теб, независимо дали са подплатени (което все още не е незаконно!), всеки трупа самочувствие като побеждава гранд.
А за съдийство да се оплаквате е срамно! Още помня една дузпа на Левски в София срещу нас на ония Аниете ли беше, дето вратарят ни дори не го докосна, още помня, когато ви дадоха 2 смешни дузпи във Варна с Черно море след 90-тата, още помня онова трио Драгич-Топузаков-Коловати, което сечеше като лудо във всеки домакински мач без никакви последствия, що футболисти изпоконтузи! Или пък как Наско Сираков обработваше съдиите в тунела. Айде спрете се! Цял мач нямате удар във вратата, а абсолютно всички картони са ви заслужени! На Аралица е незаслужен картона. Тиам във всеки мач е за червен картон, да припомням ли какво нарушение против футбола направи на Каранга?!? Вратарчето ви е пълен та.ак, Цветкович също, Буш е супер зле, Костов, Белмонт, Белаид също...даже последния направи кристална дузпа, някой нещо да написа или каза за това?
Аз си мислех, че само ония петел Ники е за лекар, ама ти как ме разочарова, думи нямам....скоро Гонг няма да слушам.



Еха, още един от Пд., който си говори с радиото.... И как е, отговаря ли ти ? :lol:

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот Mirosvel » 19 сеп 2018 14:05

navybg написа:
atanas7510 написа:Че кои ги слуша гонг, когато Левски пада виновно е времето първенството, съдийте и всичко друго.Правят обзор на кръга в които се говори само за Левски Цска и малко Лудогорец.В А група има още 11 отбора все пак, да го кръстят обзор на Левски и Цска не на кръга ,защото не чувам да коментират Берое и Дунав примерно.

Че кой се интересува от локални отборчета, още по-малко от Металик Сопот, освен локалните олигофрени?


Смятам, че и Левски е локален отбор от кв. Подуене, известен в миналото с необработените пасбища (Герени) на които е имало краварници. От там и прозвището с което са известни Левски и до днес - Говедата. След бутането на краварниците за построяване на футболно игрище всички от квартала и близките до него села са започнали да подкрепят отбора играещ там. Аристократите и политическата върхушка са подкрепяли офицершския спортен клуб АС-23 и в последствие ЦСКА! Кофти Ви звучи ама е вярно!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот Warped » 19 сеп 2018 14:20

Mirosvel написа:Смятам, че и Левски е локален отбор от кв. Подуене, известен в миналото с необработените пасбища (Герени) на които е имало краварници. От там и прозвището с което са известни Левски и до днес - Говедата. След бутането на краварниците за построяване на футболно игрище всички от квартала и близките до него села са започнали да подкрепят отбора играещ там. Аристократите и политическата върхушка са подкрепяли офицершския спортен клуб АС-23 и в последствие ЦСКА! Кофти Ви звучи ама е вярно!

Добре пичага.. имаш и ти 2 3 гънки ама явно още не са заработили
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Томислав Русев обиди ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

Мнениеот baltimore » 19 сеп 2018 15:02

Captain Stottlemeyer написа:
Vura написа:Точно от Левскиньо ни е страх. :lol: Още си оправдавайте бездарието със съдии. Другата година е ред на Гибралтар да ви закрие в ЛЕ. :lol:

" Е, и? Какво от това? Левски има 104-годишна история. Ние можем да си позволим 10 години да бъдем в криза. Ние сме Левски! Да му мислят другите отбори, които имат кратка история, ако може да се каже, че е история 2 години или 7 години, или нещо такова..."(Величка АСПАРУХОВА)


Те 10 минаха вече.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта