Колко метра беше Засадата за първият гол на най-толерираният "Фотбулен" Цирк в България!!!!!!!

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Колко метра беше Засадата за първият гол на най-толерираният "Фотбулен" Цирк в България!!!!!!!

Мнениеот dreben23 » 24 юли 2018 02:12

Ще погледна за всеки случай един репортаж, ама като гледах мачо не забелязах нещо нередно. Вземете понаучете футбола, с писане и покръстване няма да стане, където се пуснете на прогнози ке ривете. Вие си губите само времето с приказки. Аз атакувам вече международните им сайтове да знае целият свят кой е номер 1! Първа седмица участие влязох топ 14. Ама ако ги блъскам най-редовно? Ядосват ма, щото всеки път искат да прецакват, ще ги пръсна! :lol: :mrgreen: :)

Виж го този локомотивец най-отпред кой ти е покривал засадата, юначе. Дори съм ти направил кадъра малко по-късно. Няма, покрива я лошият бре! Жеси си излиза от дълбочина. А за Етър има дузпа обаче! Прав си за едно, започваме със скандали! Обаче де ги скандалите като никой не я търси тая дузпа? :lol: :)
А,хванах го и навреме, този не се и вижда белият даже в кадъра, защото е много отпред, това те е объркало според мен. Не се вижда локомотивецът при паса, а той не се вижда, защото си е напред. :)
Изображение

Изображение
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Колко метра беше Засадата за първият гол на най-толерираният "Фотбулен" Цирк в България!!!!!!!

Мнениеот JohnnieWalker » 24 юли 2018 07:39

И аз не харесвам ловешката чорба, ама като си съчиняваш ситуации няма да ги почерниш :mrgreen:

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Колко метра беше Засадата за първият гол на най-толерираният "Фотбулен" Цирк в България!!!!!!!

Мнениеот popokutepetel » 24 юли 2018 17:41

От телевизионното предаване остава такава илюзия. И аз в първия момент като гледах репортажа без да задълбавам ми се стори, че има засада. Но при внимателно гледане на по-общи кадри се вижда, че централните и двамата покриват и то с доста. Просто в основния кадър с момента на паса ловчанлията наистина е пред бека, но ония двамата в центъра са напред въпреки, че не се виждат точно в тоя кадър.

Потребителски аватар
THE_ALIEN
Мнения: 489
Регистриран на: 30 юли 2016 07:44
Контакти:

Re: Колко метра беше Засадата за първият гол на най-толерираният "Фотбулен" Цирк в България!!!!!!!

Мнениеот THE_ALIEN » 24 юли 2018 17:55

Не е важно има или няма засада :lol: ! Важно е да се плюе по тиренцето, запетайката, точицата, питанката, чуденката и тем подобни 8-) ! Плюене му е майката :geek: !

airaglub1
Мнения: 4
Регистриран на: 01 сеп 2014 18:51
Контакти:

Re: Колко метра беше Засадата за първият гол на най-толерираният "Фотбулен" Цирк в България!!!!!!!

Мнениеот airaglub1 » 24 юли 2018 19:55

lokomotivec написа:Току що гледах репортажа на гола срещу Локомотив и мисля, че този сезон почва по-скандално и тъпо миналият.....
Ще си мерим пушките срещу Малките.....
Ако няма засада при гола на ЦСКА - София, утре ще ида при попа да се прекръсти на Григорий с малката и къса пишка...


Щом това за тебе е засада по- добре си заври главата някъде и повтаряй НЕ РАЗБИРАМ ОТ ФУТБОЛ

Потребителски аватар
bezpanika
Мнения: 407
Регистриран на: 30 яну 2009 18:08
Контакти:

Re: Колко метра беше Засадата за първият гол на най-толерираният "Фотбулен" Цирк в България!!!!!!!

Мнениеот bezpanika » 24 юли 2018 20:56

lokomotivec написа:Току що гледах репортажа на гола срещу Локомотив и мисля, че този сезон почва по-скандално и тъпо миналият.....
Ще си мерим пушките срещу Малките.....
Ако няма засада при гола на ЦСКА - София, утре ще ида при попа да се прекръсти на Григорий с малката и къса пишка...


Не я разбираш таз пущина ! Да се отпишеш от тук , не е за теб таа трудна игра - футбол! Правилата трудни , пък кой зад защитата , кой пред защитата , запиши бадминтон , федербал и др. подобни!



Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта