Цска- София: Пловдивския любимец...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот mark1926 » 18 юли 2018 14:33

Предстои ни сблъсък срещу втория евроидиотски тим на България...Цска-София. Оранжевите загубиха всякакви шансове за титлата с продажбата на Каранга, имат ангажименти с отпдането си срещу Рига(дай Боже) и първенството им е с протоколно 2-3 място!

ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ е по- класният отбор и ще го покаже на терена. Единственото притеснително е съдийската бригада, Оранжевите не веднъж са ни порязвали жестоко, последно в мача на Лаута, когато Цска-София остана с 11 срещу 10 ЛОКОМОТИВЦИ- ЕДНО ПРЕСТЪПНО ДЕЙСТВИЕ НА СЪДИЯТА!!!

Станаха и много ексцесии между червени и черно- бели. Мачът е с по-особен заряд, но много семейства ще се откажат да пътуват от културната столица на България и Европа към София. Очаквам около 200 Локомотивци на мача. Цска са в криза в атаката, те гол без съдия не могат да вкарат...

Успех ЛОКОМОТИВ, напред Пловдиски любимецо, Пловдив и Локомотивци тръпнем в очакване!!!САМО ЛОКО...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот ivan56 » 18 юли 2018 14:37

Единственият въпрос в този мач е, дали пак ще бъдете унижени и бити, само че този път в София. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот mark1926 » 18 юли 2018 14:50

ivan56 написа:Единственият въпрос в този мач е, дали пак ще бъдете унижени и бити, само че този път в София. :lol:



Който живее за да се бие, да си носи последствията...

Аз имам други приоритети, да си подкрепям отбора винаги и във всякаква обстановка- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ НАД ВСИЧКО И НАД ВСИЧКИ!!!

Оранжевите имат коварни червени фенове, които размятат метални тръби, начело с тартора им, който в момента го съдят. Както казах всеки с разбиранията си. САМО ЛОКО...

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот dafquezz » 18 юли 2018 15:31

Ако имате близки хора с подобен проблем като автора, ето тук има много полезна информация:

https://pravatami.bg/7145

Нужно е да осъзнаете, че няма нищо срамно в болестта, и не правите нищо нередно. По този начин правите най-доброто за всички - и за болния, и за вас, близките. Не бездействайте и не омаловажавайте психическото заболяване - последствията могат да бъдат страшни и необратими. Доверете се на професионалистите!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот mark1926 » 18 юли 2018 15:35

dafquezz написа:Ако имате близки хора с подобен проблем като автора, ето тук има много полезна информация:

https://pravatami.bg/7145

Нужно е да осъзнаете, че няма нищо срамно в болестта, и не правите нищо нередно. По този начин правите най-доброто за всички - и за болния, и за вас, близките. Не бездействайте и не омаловажавайте психическото заболяване - последствията могат да бъдат страшни и необратими. Доверете се на професионалистите!



Аз също твърдя, че съм болен, няма защо да ме е срам, ПРИЗНАВАМ... https://www.youtube.com/watch?v=7xmolSXq0Uk

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот zaleza1234 » 18 юли 2018 16:32

Радвам се, че днес осмисли живота си с тази тема. Надява се да си се радвал, на опитите си да ни обидиш. Обичай повече, мрази по малко, това ти пожелавам от все сърце. За мача на моя любим ЦСКА с твоя Локо, аз лично се надявам да ви победим и искрено вярвам в това. Нямам никаква представа дали сте по класен отбор от нас. Никъде не съм ви гледал. Утре очаквам доста по лек мач за нас от колкото 1 вия. Странно е че желаеш отпадането ни, но няма да те съдя. Жив и здрав да си брат.
САМО ЦСКА!!!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот mark1926 » 18 юли 2018 17:00

zaleza1234 написа:Радвам се, че днес осмисли живота си с тази тема. Надява се да си се радвал, на опитите си да ни обидиш. Обичай повече, мрази по малко, това ти пожелавам от все сърце. За мача на моя любим ЦСКА с твоя Локо, аз лично се надявам да ви победим и искрено вярвам в това. Нямам никаква представа дали сте по класен отбор от нас. Никъде не съм ви гледал. Утре очаквам доста по лек мач за нас от колкото 1 вия. Странно е че желаеш отпадането ни, но няма да те съдя. Жив и здрав да си брат.
САМО ЦСКА!!!



Съветвам те, нали си даваме съвети без да се познаваме като приятели, да не бъдеш лицемер от все сърце! За да говориш за омраза трабва да я познаваш, като я познаваш недей да съдиш за хората които обичат! Те двете са една монета!

А за отпадането на Цска - София, както ни свирят съдиите на гриша ганчев и домусчиев и спас русев, срещу Пловдовския любимец, така аз викам за хората, които нищо не са ни направилиРИГА,ВАДУЦ. И се надявам и утре гриша ганчев да отпадне...


Обичта-залеза1234- се показва, тя не се изказва, с омразата е същото, аз имам и от двете ти също...

А за лесния ви мач с ЛОКОМОТИВ, ти може да не знаеш, но срещу нас ще ви е изключително трудно!!!

Пловдивския любимец + 1926

veselin111
Мнения: 272
Регистриран на: 03 авг 2008 10:35
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот veselin111 » 18 юли 2018 17:21

Хахахах..... ще падна от смях, Пловдивския любимец, да не си се объркал с Кюстендилския любимец. Ако в Пловдив има любимец, по-скоро е Ботев! :) :) :) :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот mark1926 » 18 юли 2018 17:33

veselin111 написа:Хахахах..... ще падна от смях, Пловдивския любимец, да не си се объркал с Кюстендилския любимец. Ако в Пловдив има любимец, по-скоро е Ботев! :) :) :) :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:


ОТ мнението ти се разбира, че си разбрал за кой говоря, това е достатъчно... И аз разбрах за един Кометевски любимец, но там си се разбирайте помежду си!

Успех на Пловдив и неговия Пловдивски любимец!!!...

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот zaleza1234 » 18 юли 2018 17:34

mark1926 написа:
zaleza1234 написа:Радвам се, че днес осмисли живота си с тази тема. Надява се да си се радвал, на опитите си да ни обидиш. Обичай повече, мрази по малко, това ти пожелавам от все сърце. За мача на моя любим ЦСКА с твоя Локо, аз лично се надявам да ви победим и искрено вярвам в това. Нямам никаква представа дали сте по класен отбор от нас. Никъде не съм ви гледал. Утре очаквам доста по лек мач за нас от колкото 1 вия. Странно е че желаеш отпадането ни, но няма да те съдя. Жив и здрав да си брат.
САМО ЦСКА!!!



Съветвам те, нали си даваме съвети без да се познаваме като приятели, да не бъдеш лицемер от все сърце! За да говориш за омраза трабва да я познаваш, като я познаваш недей да съдиш за хората които обичат! Те двете са една монета!

А за отпадането на Цска - София, както ни свирят съдиите на гриша ганчев и домусчиев и спас русев, срещу Пловдовския любимец, така аз викам за хората, които нищо не са ни направилиРИГА,ВАДУЦ. И се надявам и утре гриша ганчев да отпадне...


Обичта-залеза1234- се показва, тя не се изказва, с омразата е същото, аз имам и от двете ти също...

А за лесния ви мач с ЛОКОМОТИВ, ти може да не знаеш, но срещу нас ще ви е изключително трудно!!!

Пловдивския любимец + 1926

Благодаря за съветите, подчинявам живота си на това да не съм лицемер. Не те съдя,нито теб нито другите. Стремя се да не мразя.
Утре ние играе с Рига не с вас и това за лесния мач се отнася за тях. Жив и здрави, братле!


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта