Цска- София: Пловдивския любимец...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот mark1926 » 18 юли 2018 17:44

zaleza1234 написа:
mark1926 написа:
zaleza1234 написа:Радвам се, че днес осмисли живота си с тази тема. Надява се да си се радвал, на опитите си да ни обидиш. Обичай повече, мрази по малко, това ти пожелавам от все сърце. За мача на моя любим ЦСКА с твоя Локо, аз лично се надявам да ви победим и искрено вярвам в това. Нямам никаква представа дали сте по класен отбор от нас. Никъде не съм ви гледал. Утре очаквам доста по лек мач за нас от колкото 1 вия. Странно е че желаеш отпадането ни, но няма да те съдя. Жив и здрав да си брат.
САМО ЦСКА!!!



Съветвам те, нали си даваме съвети без да се познаваме като приятели, да не бъдеш лицемер от все сърце! За да говориш за омраза трабва да я познаваш, като я познаваш недей да съдиш за хората които обичат! Те двете са една монета!

А за отпадането на Цска - София, както ни свирят съдиите на гриша ганчев и домусчиев и спас русев, срещу Пловдовския любимец, така аз викам за хората, които нищо не са ни направилиРИГА,ВАДУЦ. И се надявам и утре гриша ганчев да отпадне...


Обичта-залеза1234- се показва, тя не се изказва, с омразата е същото, аз имам и от двете ти също...

А за лесния ви мач с ЛОКОМОТИВ, ти може да не знаеш, но срещу нас ще ви е изключително трудно!!!

Пловдивския любимец + 1926

Благодаря за съветите, подчинявам живота си на това да не съм лицемер. Не те съдя,нито теб нито другите. Стремя се да не мразя.
Утре ние играе с Рига не с вас и това за лесния мач се отнася за тях. Жив и здрави, братле!



Получава се един смислен диалог, за което и аз благодаря, майна...

plovdiv 12
Мнения: 85
Регистриран на: 29 ное 2014 23:08
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот plovdiv 12 » 18 юли 2018 18:05

Неизлечим случай.....


plovdiv 12
Мнения: 85
Регистриран на: 29 ное 2014 23:08
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот plovdiv 12 » 18 юли 2018 18:11

:lol: По ниско няма накъде

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот mark1926 » 18 юли 2018 18:18

Има има...

бултра$$$-" НЕКА СИ БУТНЕМ САМИ СТАДИОНА"... и ето ви в Коматево!!!СРАВНЯВАЙ...
https://www.youtube.com/watch?v=7xmolSXq0Uk

plovdiv 12
Мнения: 85
Регистриран на: 29 ное 2014 23:08
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот plovdiv 12 » 18 юли 2018 18:25

Не няма. Ама ти си толкова ограничен че няма как да го разбереш.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот mark1926 » 18 юли 2018 18:29

Е,аз събирам миди по плажа, а ти събираш отломки сив бетон! Всеки със светоглед си...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот mark1926 » 18 юли 2018 18:51

Поради големия интерес на бездомниците от Колежа, ще споделя част от пътеписите си из морето!...днес до компанията се спира едно бездомно куче и легна под един чадър на пясъка до морето, чиито собственици бяха в морето, излезнаха от кристалната вода и го пропъдиха! Кучето се подслони под сянката на спасителния пост, но и от там бе пропъдено с крясъци! Опита и под сянката на близкото заведение,н о ПАК изгонено! Съжалих го и го привиках, дадох му сандвич, погалих го и тъжен промълвих: за ДВЕ минути ти, куче ,не бе бездомно и получи човещина, а онези от Коматево са ВИНАГИ БЕЗДОМНИ, ЗАВИНАГИ БЕЗДОМНИ, завинаги отблъсквани от хората.Те САМИ СИ БУТНАХА СТАДИОНА-бултра$$$ най-тъпите индивиди на Света!!!


И нещо за мача с Цска- София, аз ще пътувам и ще подкрепям ЛОКОМОТИВ.

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот russia » 18 юли 2018 18:54

Авторе, нали се сещаш, че повече от осмо място няма да хванете в края на сезона? Успокой напъните и се занимавай с нещо по-смислено. Явно форумните теми не ти се получават и това не е от днес.
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Цска- София: Пловдивския любимец...

Мнениеот mark1926 » 18 юли 2018 19:10

russia написа:Авторе, нали се сещаш, че повече от осмо място няма да хванете в края на сезона? Успокой напъните и се занимавай с нещо по-смислено. Явно форумните теми не ти се получават и това не е от днес.


Локомотив ще е или на пето ила на четвърто място. Зависи колко са се издънили другите в селекцията. Бих ти взел касата бира,но зад клавиатура няма как. Локомотив е изключително силен отбор в момента, само Крушарски е страшното, да не си плати заплатите!


Пловдивския любимец и нека по-добри победи :idea: Ето и нещо от участието ни в Европата https://www.youtube.com/watch?v=ejSQqLCOd_k ФЕНОВЕТЕ НА ВИТЕС СА ВДИГНАТИ О НАС И ПЕЯТ НАШИТЕ ПЕСНИ!


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта