СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот mark1926 » 08 юли 2018 11:43

Тъй като в ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ има ,забележете, цели ОСЕМ футболисти от Хърватска, за всеки черно-бял фен, за всеки Пловдивчанин мачът Хърватска-Англия е специален.Щастливи ли са нашите хърватски играчи, щастливи сме и ние феновете на ЛОКОМОТИВ! Така че чакаме световната титла с нашия ЛОКОМОТИВ ;) :)

Снощи на базата в Говедарци трябва да е била луда нощ, ОСМИНАТА Хървати в Локомотив докосват титлата на родината си, УСПЕХ ЧЕРНО-БЕЛИ МАШИНИ!!!...

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот zaqwsxd » 08 юли 2018 13:05

Боже колко мъка има по тоя свят..

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот mark1926 » 08 юли 2018 14:36

zaqwsxd написа:Боже колко мъка има по тоя свят..


За едни е мъка, за други прекрасна вечер...

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот Red thunderstorm » 08 юли 2018 23:08

Глупости!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот защо » 08 юли 2018 23:41

И както е казал поетът:
Сега трамваят е нащрек,
внезапно забелязал,
че вече съм един човек
от релсите излязъл.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот organzata » 09 юли 2018 08:10

mark1926 написа:
zaqwsxd написа:Боже колко мъка има по тоя свят..


За едни е мъка, за други прекрасна вечер...



Не знам,каква ще е вечерта,но накой има спешна нужда от хоспитализиране!

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот ntodorov » 09 юли 2018 14:11

В тази връзка аз гледам по-кардинално на нещата.
На СП останаха 4 отбора, от които 3 са в ЕС, а един се опитва да излезе от него.
При всички положения до края на СП, ингилизите няма как да се разделят с ЕС. Бюрократично ги изтезаваме и вече съжаляват за
Брекзит-а си. Така че...
...Световен шампион при всички положения ще е отбор от ЕС. България също е пълноправен член на ЕС със солиден вече стаж.
Съгласно приетите европейски директиви от всички държави членки на ЕС за оценка на съответствието и
добиването на общоприети правила и стандарти, следва че БЪЛГАРИЯ в качеството си на държава обвързана
с тези директиви и приела тези стандарти е пълноправна страна членка на ЕС......
...Тоест, братя българи, нека всички излезем по улици и площади и нека да празнуваме. Титлата ВЕЧЕ Е НАША. Финалът е една подробност и протокол за нас, останалото е суета, която Англия, Франция, Хърватска и Белгия ще отстояват. Ние трябва да сме единни и над тези формалности. Празникът нека започне...сега !!!
ПС: Към автора на темата. Извинявай друже, но нека и ние сме значими на това световно първенство. Присъедини се
към мен, защото имам по-голям шанс за "радост", пък независимо дали Хърватска ще вдигне купата.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот JohnnieWalker » 09 юли 2018 17:06

mark1926 написа:Тъй като в ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ има ,забележете, цели ОСЕМ футболисти от Хърватска, за всеки черно-бял фен, за всеки Пловдивчанин мачът Хърватска-Англия е специален.Щастливи ли са нашите хърватски играчи, щастливи сме и ние феновете на ЛОКОМОТИВ! Така че чакаме световната титла с нашия ЛОКОМОТИВ ;) :)

Снощи на базата в Говедарци трябва да е била луда нощ, ОСМИНАТА Хървати в Локомотив докосват титлата на родината си, УСПЕХ ЧЕРНО-БЕЛИ МАШИНИ!!!...


В София има страхотна болница на четвъртия километър на Цариградско шосе. Ще ти бъде от полза да я посетиш :!:

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот galin56 » 10 юли 2018 17:06

Ти от къде я знаеш тая болница че е страхотна та му я предлагаш :)
А на автора, не е много за хвалба, защото тия 8 футболистчета ако бяха много играчи нямаше да гледат Хърватска по телевизията а щяха да са там. Така, че заглавие от сорта Локо-Англия въобще няма нищо общо с действителсността.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот doktora25 » 10 юли 2018 20:38

Понеже в по-голямата част от мненията намесвате болници, доктори, аз като квалифициран специалист се чувствам длъжен да взема отношение:

Човекът си е изложил гледната точка, аргументирал се е, а повечето само го спамите и пишете не по темата. Това ми се струва по-голям проблем. Иначе аз като фен на Байерн и симпатизант на хърватския национален отбор, изхождайки че новият треньор на баварската машина е хърватин не бих се възпротивил ако някой навърже тези 3 неща в подобни разсъждения.

Успех на "шахматистите" да вземат титлата! Успех и на Локо Пловдив да направят силно първенство и да си подредят градинката! А всички вие по-малко се ядосвайте и пийте по-малко хапчета!
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта