СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот костенурк » 11 юли 2018 14:49

не знаех че ФК Столипиново играе на световното но щом автора на темата така твърди може и да е така.сигурно доста пловдивски цигани предвождани от тартора Вълчо ще са на лужники довечера :lol:
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот kubik » 11 юли 2018 20:16

костенурк написа:не знаех че ФК Столипиново играе на световното но щом автора на темата така твърди може и да е така.сигурно доста пловдивски цигани предвождани от тартора Вълчо ще са на лужники довечера :lol:

Фк. Столюпиново няма стадион и играе на базичката(по милост, че са от етническа група) с капацитет 1000 мангала.
Самуилов: стадион за ромската общност в Пловдив, няма да строя :)
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот kubik » 11 юли 2018 20:21

doktora25 написа:Понеже в по-голямата част от мненията намесвате болници, доктори, аз като квалифициран специалист се чувствам длъжен да взема отношение:

Човекът си е изложил гледната точка, аргументирал се е, а повечето само го спамите и пишете не по темата. Това ми се струва по-голям проблем. Иначе аз като фен на Байерн и симпатизант на хърватския национален отбор, изхождайки че новият треньор на баварската машина е хърватин не бих се възпротивил ако някой навърже тези 3 неща в подобни разсъждения.

Успех на "шахматистите" да вземат титлата! Успех и на Локо Пловдив да направят силно първенство и да си подредят градинката! А всички вие по-малко се ядосвайте и пийте по-малко хапчета!

Всъщност са фенове от тирето и от бездомните кучета от маалата в Пловдив без стадион. ;)
Диагнозата е комплекси 8-)
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот Martin_K » 11 юли 2018 23:58

mark1926 написа:Тъй като в ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ има ,забележете, цели ОСЕМ футболисти от Хърватска, за всеки черно-бял фен, за всеки Пловдивчанин мачът Хърватска-Англия е специален.Щастливи ли са нашите хърватски играчи, щастливи сме и ние феновете на ЛОКОМОТИВ! Така че чакаме световната титла с нашия ЛОКОМОТИВ ;) :)

Снощи на базата в Говедарци трябва да е била луда нощ, ОСМИНАТА Хървати в Локомотив докосват титлата на родината си, УСПЕХ ЧЕРНО-БЕЛИ МАШИНИ!!!...


Англия е победена и унизена!
Новият залог е кой ще е СВЕТОВЕН ШАМПИОН!!!

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот mark1926 » 12 юли 2018 00:25

Martin_K написа:
mark1926 написа:Тъй като в ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ има ,забележете, цели ОСЕМ футболисти от Хърватска, за всеки черно-бял фен, за всеки Пловдивчанин мачът Хърватска-Англия е специален.Щастливи ли са нашите хърватски играчи, щастливи сме и ние феновете на ЛОКОМОТИВ! Така че чакаме световната титла с нашия ЛОКОМОТИВ ;) :)

Снощи на базата в Говедарци трябва да е била луда нощ, ОСМИНАТА Хървати в Локомотив докосват титлата на родината си, УСПЕХ ЧЕРНО-БЕЛИ МАШИНИ!!!...


Англия е победена и унизена!
Новият залог е кой ще е СВЕТОВЕН ШАМПИОН!!!



Да да, ей сега отварям и тема за СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН...


Наздраве братя, останаха шест Хървати в Локомотив, но днес за първи път истински се радвам за отбор извън Българския национален И Пловдивския любимец.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ЛОКОМОТИВЦИ!!!...

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот mark1926 » 12 юли 2018 00:29

kubik написа:
doktora25 написа:Понеже в по-голямата част от мненията намесвате болници, доктори, аз като квалифициран специалист се чувствам длъжен да взема отношение:

Човекът си е изложил гледната точка, аргументирал се е, а повечето само го спамите и пишете не по темата. Това ми се струва по-голям проблем. Иначе аз като фен на Байерн и симпатизант на хърватския национален отбор, изхождайки че новият треньор на баварската машина е хърватин не бих се възпротивил ако някой навърже тези 3 неща в подобни разсъждения.

Успех на "шахматистите" да вземат титлата! Успех и на Локо Пловдив да направят силно първенство и да си подредят градинката! А всички вие по-малко се ядосвайте и пийте по-малко хапчета!

Всъщност са фенове от тирето и от бездомните кучета от маалата в Пловдив без стадион. ;)
Диагнозата е комплекси 8-)



Кубик, да сме живи и здрави и ЩАСТЛИВИ , нашите играчи ликуват, ако са едно цяло Пловдив ликува... Хърватска е на финал!!! Взимаме играчи от доказана школа- Хърватска, Световен шампион, наздраве!

И само ЛОКО...

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот mark1926 » 12 юли 2018 00:35

doktora25 написа:Понеже в по-голямата част от мненията намесвате болници, доктори, аз като квалифициран специалист се чувствам длъжен да взема отношение:

Човекът си е изложил гледната точка, аргументирал се е, а повечето само го спамите и пишете не по темата. Това ми се струва по-голям проблем. Иначе аз като фен на Байерн и симпатизант на хърватския национален отбор, изхождайки че новият треньор на баварската машина е хърватин не бих се възпротивил ако някой навърже тези 3 неща в подобни разсъждения.

Успех на "шахматистите" да вземат титлата! Успех и на Локо Пловдив да направят силно първенство и да си подредят градинката! А всички вие по-малко се ядосвайте и пийте по-малко хапчета!



Господинът е отговорил по един напълно логичен и безпристрастен начин!

Аз се оттеглям да празнувам и да дарявам хората с усмивка... днес половината отбор на ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ е в еуфория, а ако сме едно цяло и останалите са С ТЯХ. ПЛОВДИВ ЛИКУВА, феновете пием бира и пеем защото ЛОКО ПОБЕДИ! Това е семейството- да сте заедно ВИНАГИ,ВИНАГИ. Хърватска днес донесе радост на ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ...

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот mark1926 » 12 юли 2018 02:05

galin56 написа:Ти от къде я знаеш тая болница че е страхотна та му я предлагаш :)
А на автора, не е много за хвалба, защото тия 8 футболистчета ако бяха много играчи нямаше да гледат Хърватска по телевизията а щяха да са там. Така, че заглавие от сорта Локо-Англия въобще няма нищо общо с действителсността.



Ти си безпристрастен , благодаря за коментара.

Истината е, че на този свят има неща които трябва да се изживеят ,за да се разберат. ЛОКОМОТИВ ПЛОВИДВ Е ЕДНО ОТ ТЯХ. Аз ти предостявам водео какво направиха феновете на Локомотив за един свой фен, такъв който обичаше и се усмихваше за своя ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ...

https://www.youtube.com/watch?v=aJ-VQgKzqTI

https://www.youtube.com/watch?v=M_bxZVobQuM

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Re: СП(полуфинал) ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ-Англия ...

Мнениеот Martin_K » 12 юли 2018 13:54

Става ясно, че най-накрая "Лудогорец" ще има истинска конкуренция за титлата, а не както сега - измислена с разни лилаво-червени и сини туморчета, вече и те с по десет-петнайсет дребни и едри негърчета.
Акрапович може да използва залисията на делиорманци покрай евротурнирите, за да дръпне с някаква разлика през първия полусезон. Факт е, че всички нашенски отбори зарязват в по-малка или в по-голяма степен първенството, докато играят в тези турнири, но то е и обяснимо заради големите пари там.
По-нататък стратегията ще зависи от това дали съперникът за първото място ще продължи да играе в Европа и пролетта. Да му пожелаем поне четвъртфинал и да не среща колоса и убиец на евроидиоти "Вадуц" по пътя си! ;)


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта