Ч.Море- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ финал...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ч.Море- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ финал...

Мнениеот mark1926 » 20 май 2018 01:09

mark1926 написа:Илиян Илиев след мача: "Имаше хора, които се огънаха под натиска на публиката, което не е добре."

За всички питащи за публиката на ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ нека четат Илиан Илиев, той е усетил какво беше на Лаута... Другото са комплекси в жълто :idea:


http://www.novsport.com/news2800081_1059.html



Налага се за жълтурите да посоча още веднъж фактите...

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ч.Море- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ финал...

Мнениеот mark1926 » 20 май 2018 01:40

kubik написа:
mark1926 написа:Нито едно спечелено единоборство от Локомотив Пловдив, в Пловдив по този начин няма смисъл да се явяваме...


На реванша сме и без Аралица след явна провокация на един моряк :idea: Но НО, резултатът ,макар и незаслужен за нас , е изключително удобен 1-0 ...

Нямаме ширина в отбора-няма ги Булят, Аралица, Елитон, Умарбаев-с тях изглеждахме добре, но без единоборства, нямаме шанс, длъжни сме пред нашата публика да се хвърлим истински...

Сериозно.. :lol: нарочно не ти отговорих, когато ме репликира за физкултурника-треньор
Виж не се излагай, като го вдигаш на пиедестал физкултурника Акрапович.
Поне в заглавията, че става смешно след резултатите и играта под негово ръководство.
От мач на мач играем все по -зле и по -зле!!!
Мача го спаси, Молина и отделно, късмета беше на наша страна за сега.

На реванша, единствено ние, феновете може да го спечелим мача. Физкултурника е фигурант ;)
Или иначе ,казано, пусни тема, но без високопарните, възхваления за един физкултурник :idea:



Считам че е редно да се изкажеш? За мен имаме точния наставник???...

botev112
Мнения: 7
Регистриран на: 30 дек 2008 01:53
Контакти:

Re: Ч.Море- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ финал...

Мнениеот botev112 » 20 май 2018 04:12

Не знам защо толкова много хора се връзват на имбецила Марко, който е просто един пъпчив пубер, който не излиза от тях, камо ли да ходи на мач.

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ч.Море- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ финал...

Мнениеот mark1926 » 20 май 2018 04:32

Има 4 мнения в целия форум и най-важното е за мен, да ме оплюе... Строежа им изпи мозъците...

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Ч.Море- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ финал...

Мнениеот morqche » 20 май 2018 12:48

mark1926 написа:
morqche написа:
mark1926 написа:Отборът остана освен без Димо Бакалов, Анте Аралица, Муса, Булят, освен тях се контузи Везалов и Елитон.... с РЕЗЕРВИТЕ е трудно да биеш един не лош Черно море.

Локомотив може да се гордее с играчите си и със своя наставник Бруно, чакат ни много успехи..


А и няколко думи за публиката- мощна черно бяла агитка , 20 чвека от Варна на театър , наслаждаващи се на АГИТКАТА ни и много песни за ЛОКОМОТИВ!!! За спортклуб, индивиди, които пречат на надписа ЛОКОМОТИВ на Лаута, излишни са и пречат на хореографията със седалките.Който не пее е за парк Лаута, не за СТАДИОН ЛОКОМОТИВ...

Вземи се гръмни бе въздух рядък, в Събота и имаше 1 вагон хора на стадиона ви... голямата публика, едвам ви чувах. От както сте на тая желязната скамейка се стопихте...



Нека дадеш едно уточнение??? От вкъщи л и едва ни чуваше(явно) или от стадиона, където агитчицта от Варна цял мач ни слушаше???


Дори в кризата с публиката на Лаута няма АГИТКА извън говеда и чорбари, които да се мерят с НАС :idea: :!: ... Ако си на друго мнение дай видео и аргументи!!!...

Колкото толкова, сравнение с това което бяхте и това което е останало в момента сте нищо, осланяш се на миналото. Относно за мача ние също имаме контузени, също играхме няколко мача последните дни но се вижда разликата в подготовката. Едната е от треньор а другата от физкултурник. Успех на Локомотив през новият дял. Получиха се доста интересни мачове със вас този сезон. Другият като се прибавим ние, вие, Ботев, Берое и 3те тумора се очертава добро първенство.
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Ч.Море- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ финал...

Мнениеот kubik » 20 май 2018 17:04

mark1926 написа:
kubik написа:
mark1926 написа:Нито едно спечелено единоборство от Локомотив Пловдив, в Пловдив по този начин няма смисъл да се явяваме...


На реванша сме и без Аралица след явна провокация на един моряк :idea: Но НО, резултатът ,макар и незаслужен за нас , е изключително удобен 1-0 ...

Нямаме ширина в отбора-няма ги Булят, Аралица, Елитон, Умарбаев-с тях изглеждахме добре, но без единоборства, нямаме шанс, длъжни сме пред нашата публика да се хвърлим истински...

Сериозно.. :lol: нарочно не ти отговорих, когато ме репликира за физкултурника-треньор
Виж не се излагай, като го вдигаш на пиедестал физкултурника Акрапович.
Поне в заглавията, че става смешно след резултатите и играта под негово ръководство.
От мач на мач играем все по -зле и по -зле!!!
Мача го спаси, Молина и отделно, късмета беше на наша страна за сега.

На реванша, единствено ние, феновете може да го спечелим мача. Физкултурника е фигурант ;)
Или иначе ,казано, пусни тема, но без високопарните, възхваления за един физкултурник :idea:



Считам че е редно да се изкажеш? За мен имаме точния наставник???...

Разделихме по едно полувреме и отпаднахме от надпреварата. Какво има да се каже.
Крайния резултат е важен, а той не е в наша полза.
Съдията свири малко тенденциозно в тяхна полза и двата мача. Гола им беше нередовен, но сами сме си виновни, второто полувреме ни смачкаха и то на Лаута!
Да си призная по-слаб и безпомощен Локомотив не съм виждал на Лаута ;)
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ч.Море- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ финал...

Мнениеот mark1926 » 20 май 2018 17:35

kubik написа:
mark1926 написа:
kubik написа:
mark1926 написа:Нито едно спечелено единоборство от Локомотив Пловдив, в Пловдив по този начин няма смисъл да се явяваме...


На реванша сме и без Аралица след явна провокация на един моряк :idea: Но НО, резултатът ,макар и незаслужен за нас , е изключително удобен 1-0 ...

Нямаме ширина в отбора-няма ги Булят, Аралица, Елитон, Умарбаев-с тях изглеждахме добре, но без единоборства, нямаме шанс, длъжни сме пред нашата публика да се хвърлим истински...

Сериозно.. :lol: нарочно не ти отговорих, когато ме репликира за физкултурника-треньор
Виж не се излагай, като го вдигаш на пиедестал физкултурника Акрапович.
Поне в заглавията, че става смешно след резултатите и играта под негово ръководство.
От мач на мач играем все по -зле и по -зле!!!
Мача го спаси, Молина и отделно, късмета беше на наша страна за сега.

На реванша, единствено ние, феновете може да го спечелим мача. Физкултурника е фигурант ;)
Или иначе ,казано, пусни тема, но без високопарните, възхваления за един физкултурник :idea:



Считам че е редно да се изкажеш? За мен имаме точния наставник???...

Разделихме по едно полувреме и отпаднахме от надпреварата. Какво има да се каже.
Крайния резултат е важен, а той не е в наша полза.
Съдията свири малко тенденциозно в тяхна полза и двата мача. Гола им беше нередовен, но сами сме си виновни, второто полувреме ни смачкаха и то на Лаута!
Да си призная по-слаб и безпомощен Локомотив не съм виждал на Лаута ;)




Аз виждам големи перспективи пред ЛОКОМОТИВ, ако не е това пиянде президент щях и да очаквам чудеса. Реално погледнато може дори да се усмихнем... вчера при обрата з а Черно море бяхме без титулярния си вратар Пиригов, без двамата си титулярни бранители Булят и Везалов, защитник игра дефанзивния халф Ангелов, липсваше и титулярния ни десен бек! Отделно от това го нямаше най-добрият ни футболист Бакалов, титулярния ни нападател е наказан Аралица и за капак бразилеца ни Жуниор също се контузи.Без седем титуляра докосвахме мач с тумора левски :idea:

Г-н Акрапович ще прави селекция и очаквам да няма издънки, всички ,които взе през зимата са на добро ниво. Очаквам един мощен ЛОКОМОТИВ и както казах ако не е пияндето можем да метаем за успехи! Акрапович доказа , че е способен...

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ч.Море- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ финал...

Мнениеот mark1926 » 20 май 2018 17:44

morqche написа:
mark1926 написа:
morqche написа:
mark1926 написа:Отборът остана освен без Димо Бакалов, Анте Аралица, Муса, Булят, освен тях се контузи Везалов и Елитон.... с РЕЗЕРВИТЕ е трудно да биеш един не лош Черно море.

Локомотив може да се гордее с играчите си и със своя наставник Бруно, чакат ни много успехи..


А и няколко думи за публиката- мощна черно бяла агитка , 20 чвека от Варна на театър , наслаждаващи се на АГИТКАТА ни и много песни за ЛОКОМОТИВ!!! За спортклуб, индивиди, които пречат на надписа ЛОКОМОТИВ на Лаута, излишни са и пречат на хореографията със седалките.Който не пее е за парк Лаута, не за СТАДИОН ЛОКОМОТИВ...

Вземи се гръмни бе въздух рядък, в Събота и имаше 1 вагон хора на стадиона ви... голямата публика, едвам ви чувах. От както сте на тая желязната скамейка се стопихте...



Нека дадеш едно уточнение??? От вкъщи л и едва ни чуваше(явно) или от стадиона, където агитчицта от Варна цял мач ни слушаше???


Дори в кризата с публиката на Лаута няма АГИТКА извън говеда и чорбари, които да се мерят с НАС :idea: :!: ... Ако си на друго мнение дай видео и аргументи!!!...

Колкото толкова, сравнение с това което бяхте и това което е останало в момента сте нищо, осланяш се на миналото. Относно за мача ние също имаме контузени, също играхме няколко мача последните дни но се вижда разликата в подготовката. Едната е от треньор а другата от физкултурник. Успех на Локомотив през новият дял. Получиха се доста интересни мачове със вас този сезон. Другият като се прибавим ние, вие, Ботев, Берое и 3те тумора се очертава добро първенство.



Съгласен съм ,че сме много назад от това , което показвахме като публика в недалечното минало. Това няма как да се оспори.Но също така няма как да се оспори, че въпреки кризата с публиката, никой извън сини и червени няма как да се мери с нас!

И добрият резултат в Пловдив вчера не еплод на физика , а на съвсем друго, ето ти мой цитат към наш фен:Аз виждам големи перспективи пред ЛОКОМОТИВ, ако не е това пиянде президент щях и да очаквам чудеса. Реално погледнато може дори да се усмихнем... вчера при обрата з а Черно море бяхме без титулярния си вратар Пиригов, без двамата си титулярни бранители Булят и Везалов, защитник игра дефанзивния халф Ангелов, липсваше и титулярния ни десен бек! Отделно от това го нямаше най-добрият ни футболист Бакалов, титулярния ни нападател е наказан Аралица и за капак бразилеца ни Жуниор също се контузи.Без седем титуляра докосвахме мач с тумора левски :idea:


С резервите няма как да не се приберем и да пазим резултата. Акрапович е изключителен наставник и действително следващото първенство ще е интересно.

И накрая, забийте последния пирон в ковчега на мучащите...

4MVN
Мнения: 288
Регистриран на: 06 сеп 2009 22:46
Контакти:

Re: Ч.Море- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ финал...

Мнениеот 4MVN » 21 май 2018 03:04

kubik написа:
mark1926 написа:
kubik написа:
mark1926 написа:Нито едно спечелено единоборство от Локомотив Пловдив, в Пловдив по този начин няма смисъл да се явяваме...


На реванша сме и без Аралица след явна провокация на един моряк :idea: Но НО, резултатът ,макар и незаслужен за нас , е изключително удобен 1-0 ...

Нямаме ширина в отбора-няма ги Булят, Аралица, Елитон, Умарбаев-с тях изглеждахме добре, но без единоборства, нямаме шанс, длъжни сме пред нашата публика да се хвърлим истински...

Сериозно.. :lol: нарочно не ти отговорих, когато ме репликира за физкултурника-треньор
Виж не се излагай, като го вдигаш на пиедестал физкултурника Акрапович.
Поне в заглавията, че става смешно след резултатите и играта под негово ръководство.
От мач на мач играем все по -зле и по -зле!!!
Мача го спаси, Молина и отделно, късмета беше на наша страна за сега.

На реванша, единствено ние, феновете може да го спечелим мача. Физкултурника е фигурант ;)
Или иначе ,казано, пусни тема, но без високопарните, възхваления за един физкултурник :idea:



Считам че е редно да се изкажеш? За мен имаме точния наставник???...

Разделихме по едно полувреме и отпаднахме от надпреварата. Какво има да се каже.
Крайния резултат е важен, а той не е в наша полза.
Съдията свири малко тенденциозно в тяхна полза и двата мача. Гола им беше нередовен, но сами сме си виновни, второто полувреме ни смачкаха и то на Лаута!
Да си призная по-слаб и безпомощен Локомотив не съм виждал на Лаута ;)




Не се заяждам,но аз мисля по друг начин.Първият мач на с.Тича можеше да ви бием с 3-4.Вторият мач на с.Лаута бяхте трагични,през второто и продълженията.Незнам на какво се дължи ,вие най-добре си знаете,но не е нормално.

ЗНАЕТЕ СЪЩО ,ЧЕ НИЕ ВИНАГИ СМЕ БИЛИ С ВАС ,А НЕ С КОМАТЕВСКИТЕ.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта