Славия- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ мач за Европа

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Славия- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ мач за Европа

Мнениеот mark1926 » 06 май 2018 13:59

В неделя 13 май от 19-00 часа предстои вторият сблъсък между бели и черно-бели, който ще узакони преминаването на Пловдивския любимец в следващия бараж за Европа. Локомотив е безспорният фаворит с два гола аванс, а като добавим ,че е с класи над софийския отбор, шансовете на белите са доста под процент!


Очаквам победа за Локомотив, в най-лошия случай геройски хикс от Славия. По трибуните също ще бъдем господари, поне 200 Локомотивци ще пътуват за мача, което, с оглед на 20-30 фена агитка на белите, си е домакинско предимство. Това също ще наклони везните в наша полза.

Единствените притеснения идват от съдиите, знаем го Венци какво може... Но дори със съдии Локомотив е много по-добрият отбор ,така че изненади са изключени, както вече споменах- под процент.

Успех на Пловдивския любимец и мощно в софия да пеем за борбения ни ЛОКОМОТИВ!!!....

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4217
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Славия- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ мач за Европа

Мнениеот LoveAndPeace » 06 май 2018 14:03

Доста смело изказване :) имайки предвид пресния опит на коматевци в София

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Славия- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ мач за Европа

Мнениеот mark1926 » 06 май 2018 14:13

LoveAndPeace написа:Доста смело изказване :) имайки предвид пресния опит на коматевци в София



Можеш да погледнеш и темата за Локомотив-Славия в Пловдив. Там обясних същото. А Венци сега е безопасна игла- след скандала с коматевци, няма как да прави нови, всеки иска оставката на съдиите, коматевци помагнаха на Пловдиския любимец. А ЛОКОМОТИВ действително е по-класния отбор от Славия.

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: Славия- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ мач за Европа

Мнениеот kopernikus » 06 май 2018 14:34

mark1926 написа:
LoveAndPeace написа:Доста смело изказване :) имайки предвид пресния опит на коматевци в София



Можеш да погледнеш и темата за Локомотив-Славия в Пловдив. Там обясних същото. А Венци сега е безопасна игла- след скандала с коматевци, няма как да прави нови, всеки иска оставката на съдиите, коматевци помагнаха на Пловдиския любимец. А ЛОКОМОТИВ действително е по-класния отбор от Славия.


Симпатичен отбор сте, макар да не съм ви привърженик! Но в момента не знам какво толкова ви е силното. Славистите не са за подценяване защото са тотаджийски отбор и при тях не само бай Венци е силната фигура. Не забравяй, че зад гърба му се таи сянката на общоивестната мутра Маджо. И както преди години при вас Жоро Илиев "правеше" чудеса благодарение на които стигнахте до титлата, така и славистите са способни да ви накарат да гризнете дръвцето.
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"

Потребителски аватар
Black&White1926
Мнения: 1440
Регистриран на: 11 фев 2011 20:07
Skype: Black&White
Местоположение: EastSide
Контакти:

Re: Славия- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ мач за Европа

Мнениеот Black&White1926 » 06 май 2018 14:46

1:0 / 1:1 :lol: :lol:
Офтопик:


Офтопик:


Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Славия- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ мач за Европа

Мнениеот k_oleto » 06 май 2018 15:37

mark1926 написа:В неделя 13 май от 19-00 часа предстои вторият сблъсък между бели и черно-бели, който ще узакони преминаването на Пловдивския любимец в следващия бараж за Европа. Локомотив е безспорният фаворит с два гола аванс, а като добавим ,че е с класи над софийския отбор, шансовете на белите са доста под процент!


Очаквам победа за Локомотив, в най-лошия случай геройски хикс от Славия. По трибуните също ще бъдем господари, поне 200 Локомотивци ще пътуват за мача, което, с оглед на 20-30 фена агитка на белите, си е домакинско предимство. Това също ще наклони везните в наша полза.

Единствените притеснения идват от съдиите, знаем го Венци какво може... Но дори със съдии Локомотив е много по-добрият отбор ,така че изненади са изключени, както вече споменах- под процент.

Успех на Пловдивския любимец и мощно в софия да пеем за борбения ни ЛОКОМОТИВ!!!....


бяхте ми безразлични до сега (между двата пловдивски отбора, никога не съм крил, че предпочитам Ботев), обаче от "безразлични" ми станахте "омразни".
Какво прави Крушарски при авиаторите ? Да не се заформя тандем с Лудогорец ?

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Славия- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ мач за Европа

Мнениеот mark1926 » 06 май 2018 16:03

k_oleto написа:
mark1926 написа:В неделя 13 май от 19-00 часа предстои вторият сблъсък между бели и черно-бели, който ще узакони преминаването на Пловдивския любимец в следващия бараж за Европа. Локомотив е безспорният фаворит с два гола аванс, а като добавим ,че е с класи над софийския отбор, шансовете на белите са доста под процент!


Очаквам победа за Локомотив, в най-лошия случай геройски хикс от Славия. По трибуните също ще бъдем господари, поне 200 Локомотивци ще пътуват за мача, което, с оглед на 20-30 фена агитка на белите, си е домакинско предимство. Това също ще наклони везните в наша полза.

Единствените притеснения идват от съдиите, знаем го Венци какво може... Но дори със съдии Локомотив е много по-добрият отбор ,така че изненади са изключени, както вече споменах- под процент.

Успех на Пловдивския любимец и мощно в софия да пеем за борбения ни ЛОКОМОТИВ!!!....


бяхте ми безразлични до сега (между двата пловдивски отбора, никога не съм крил, че предпочитам Ботев), обаче от "безразлични" ми станахте "омразни".
Какво прави Крушарски при авиаторите ? Да не се заформя тандем с Лудогорец ?



Какво значи тандем Лудогорец? Ако погледнем резултатите на ЦСКА-София и Локомотив Пловдив срещу Делиорманци ще забележиш, че ние имаме двойно по-добър баланс от вас срещу селяните от Разград!!! Само Левски са с малко по-добри показатели. Ние играем за себе си и никак не ни вълнува омразата на хората от софия или Ловеч!

Ако си пропуснал и ботевЪ са изпратили поздравително писмо до ЦСКА 1948 с поздрав за 70 години ЦСКА...


Крушарски е постъпил според общото мнение на Пловдивчани(както и на самите ви ръководители ,признаващи се за Литекс).

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Славия- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ мач за Европа

Мнениеот mark1926 » 06 май 2018 16:17

kopernikus написа:
mark1926 написа:
LoveAndPeace написа:Доста смело изказване :) имайки предвид пресния опит на коматевци в София



Можеш да погледнеш и темата за Локомотив-Славия в Пловдив. Там обясних същото. А Венци сега е безопасна игла- след скандала с коматевци, няма как да прави нови, всеки иска оставката на съдиите, коматевци помагнаха на Пловдиския любимец. А ЛОКОМОТИВ действително е по-класния отбор от Славия.


Симпатичен отбор сте, макар да не съм ви привърженик! Но в момента не знам какво толкова ви е силното. Славистите не са за подценяване защото са тотаджийски отбор и при тях не само бай Венци е силната фигура. Не забравяй, че зад гърба му се таи сянката на общоивестната мутра Маджо. И както преди години при вас Жоро Илиев "правеше" чудеса благодарение на които стигнахте до титлата, така и славистите са способни да ви накарат да гризнете дръвцето.



Аз ЛОКОМОТИВ го следя под лупа, микроскоп и междузвездни уреди ;) Ние феновете имаме право да говорим по начина ,по който аз, имаме по-добрите футболисти, по-добрия треньор и публика с класи над белите. От своя страна наставникът ни говори ,ч е всичко е 50 на 50, да не надъхва противника, това е правилно за Ръководители те ни. Няма ли подценяване, Славия е с под процент шанс. Г-н Акрапович е изградил и гради И ЩЕ ДОИЗГРАЖДА един изключително силен ЛОКОМОТИВ.

Белите преди мача в Пловдив се репчиха,колко са добри,аз най -културно има обясних, че нямат шанс, както казах следя Пловдивския любимец с оптични "уреди" ;)

Прогноза за мача 2x...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Славия- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ мач за Европа

Мнениеот mark1926 » 06 май 2018 16:39

Black&White1926 написа:1:0 / 1:1 :lol: :lol:



Според коментарите ти от предишната тема със Славия, на дълбоко уважавания Венци Стефанов, ментор на карамфилството в България, се подразбира,ч е ще го играеш мача 1-2??? Питам защото не се познаваме и няма как да ти разбираме хумора, поне не и напълно.

Да ти пратя една снимка на Татарското кюфте или на Император Христолов, сещаш се защо ;) ...

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Славия- ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ мач за Европа

Мнениеот kubik » 06 май 2018 19:24

Имам чувството, че този мач няма да се играе. Класираме се директно ;)
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта