Безобразията на МВР и медиите излезнаха наяве!...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Безобразията на МВР и медиите излезнаха наяве!...

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 22 апр 2018 17:55

КироВарна написа:В България, винаги е било така, още от Татово време!!!Щом нещо не се е случило в София, значи въобще не се е случило!!!...

Пробвай утре на обяд да се из**реш по средата на кръстовището на "Мария Луиза" и "Антим I", белким този героичен акт разнесе славата на морската ни столица! :idea: Ако и това не помогне, съберете се с автора на темата, напийте се и се гръмнете (най-добре някъде в София, за сте сигурни, че не сте си отишли мърцина)!... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3167
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Безобразията на МВР и медиите излезнаха наяве!...

Мнениеот alexdb » 22 апр 2018 19:29

mark1926 написа:Да допълня, че бомбаджията го грозят от 5-15 години затвор, а Металната тръба си е на свобода, опрапостиЛ живота на баща с три годишно дете!

А , за Гергана, която преди повече от десетилетие бе ударена от бомбичка се говори и днес- просто защото е била на мач сини и червени! ДВОЙНИ СТАНДАРТИ!ДВОЙНИ!БЕЗОБРАЗИЕ, СРАМ ЗА ВСИЧКИ НАЦИОНАЛНИ МЕДИИ!!!Нищо за Металната тръба и Стоян...


Инцидентът с първото момиче преди 15 г. не е на мач Левски и ЦСКА, а на мача на ЦСКА с Галатасарай. До колкото имам спомени за тази вандалщина последици нямаше. Няма и сега, както и в много подобни случаи. Явно се чака някой да бъде убит и тогава. Ми ще стане.

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Безобразията на МВР и медиите излезнаха наяве!...

Мнениеот krumeto » 23 апр 2018 07:02

kamilata3 написа:
krumeto написа:Първо, и аз ще пожелая скорошно оздравяване и на двамата.
Поздравявам те mark1926, за добре написаната тема и човешкото отношение.
Гледах мача на Локомотив по телевизията, но не знаех, че има смъртно наранен човек.
Казвал съм и пак казвам, че може петима да са на стадиона, но да са ЧОВЕЦИ!
Там не бива да се пускат ДИВАЦИ!
За мен по-голямата част от феновете са озверели хора.
Вчера ръководителите на ЦСКА - София (София) изразиха мнение, че наказанието на Левски е малко.
Същите излязоха ли с подобно мнение, когато разцепиха черепа на Стоян?

Вчера се появи информация, че ще се предприемат някакви действия, при организацията на състезания - дано!


Като много знаеш,видя ли шефовете на Локо да излезнат с декларация,че се огледа в ЦСКА,ама не се и учудвам пак ЦСКА са ви в устата.


Тук няма място за сръдни! ;)
Изброявам три случая с побои до опасност за живота, с няколко отбора. И в трите са участници феновете на отбора ЦСКА - все едно дали на фалиралия или "докарания" от Ловеч, феновете са същите!
Преди 15 години - ЦСКА - Галатасарай.
Преди година - Локо Пд - ЦСКА.
Сега - ЦСКА - Левски
Никой не може да ги спре!
Учудващо е! :roll:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: Безобразията на МВР и медиите излезнаха наяве!...

Мнениеот mirodes » 23 апр 2018 08:18

И какво значение има дали са съобщили за случая в медиите?Важното е дали има образувано досъдебно производство от полицията или прокуратурата.Вече трябва пловдивската полиция да си свърши работата и да разкрие извършителя.Случаите нямат нищо общо един с друг.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Безобразията на МВР и медиите излезнаха наяве!...

Мнениеот КироВарна » 23 апр 2018 08:47

Captain Stottlemeyer написа:
КироВарна написа:В България, винаги е било така, още от Татово време!!!Щом нещо не се е случило в София, значи въобще не се е случило!!!...

Пробвай утре на обяд да се из**реш по средата на кръстовището на "Мария Луиза" и "Антим I", белким този героичен акт разнесе славата на морската ни столица! :idea: Ако и това не помогне, съберете се с автора на темата, напийте се и се гръмнете (най-добре някъде в София, за сте сигурни, че не сте си отишли мърцина)!... 8-)

Ние във ВАРНА не се изхождаме по улиците!!!Това е остатък от селския манталитет, на преселените в столицата!!!София затова, прилича на клоака!!!Защото вие дето не сте родени там, не я цените и не я пазите!!!Но темата не е за това, кой къде си хвърля екстрементите......ти пак не си доразбрал!!!Докато не се установи, еднакъв критерий към всички българи по всички показатели, в тази нещастна страна......нищо няма да се получи!!!Нито демокрация ще имаме, нито образование, нито здравеопазване, нито спорт!!!Това най малко касае ВАРНА, защото на нас не ни дреме толкова за тъпотиите на столичаните в повече!!!Но има малки населени места, които са в колапс!!!И това е следствие на централизираната диващина!!!Случаите с бомбичките и тръбите, са много малка част от натрупаните проблеми!!!Властта и послушните медии са заровили глави и не се интересуват от това, което се случва по далеч от носовете им!!!Те са набарали кокала и това донякъде ги оправдава........заблуждават се, че ще е вечно!!!Вие, обитателите на панелките в крайните квартали обаче, за какви се мислите?Че чак си позволявате да ни съветвате........къде да ходим по голяма нужда!!!Макар, че понякога и глупакът може да даде добра идея!!!Да се съберем и да се напием с автора на темата, не звучи никак лошо!!!Боя се, че ще те разочаровам.........защото няма да се гръмнем!!!Ако на вас, обитателите на гетата ви е омръзнал живота.......при нас не е така!!!
Последна промяна от КироВарна на 25 апр 2018 07:53, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
bultras4e
Мнения: 1809
Регистриран на: 21 май 2008 18:28
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Безобразията на МВР и медиите излезнаха наяве!...

Мнениеот bultras4e » 23 апр 2018 09:18

Господин автор на темата. И аз съм за хващането на виновниците по случая с тръбата. Трябва да има справедливи наказания. Докато се пазят такива индивиди, ще стават и такива неща. Има по 100-на души във всяка от големите агитки, които са ясни, че правят мизериите. Полицията и те помежду си се пазят и не се прави нищо.

Въпросният "баща на тригодишно дете" е един от мизерниците, които уговарят боеве, причакват хора по храстите и т. н. За него ми е най-малко жал, дано да е жив и здрав и тази метална тръба малко да му прочистила съзнанието и да спре с глупостите!
[wrapimg=]http://static.football24.bg/cache/470x0/assets/2013_novi/a/botev/todor_nedelev1.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
rumbata
Мнения: 512
Регистриран на: 16 окт 2008 13:24
Контакти:

Re: Безобразията на МВР и медиите излезнаха наяве!...

Мнениеот rumbata » 23 апр 2018 12:06

Вчера си говорим с брат ми за футболните хулигани, аз се сетих за едно много просто решение, с което може да се избавим от тази паплач. Да се организират едни битки между фенове на Левски и ЦСКА, Ботев и Локомотив, Левски и Ботев, ЦСКА и Локомотив, Левски и Локомотив, ЦСКА и Ботев. Битка до смърт! Да се колят, да се гърмят с бомбички, да се разчекнат ако искат. На който му се мре, да ходи и да си вдигне адреналина! Поне ще знаем, че ще оцелеят само шепа олигофрени, другите ще ни освободят от присъствието си!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Безобразията на МВР и медиите излезнаха наяве!...

Мнениеот Кролик » 23 апр 2018 13:44

Captain Stottlemeyer написа:
КироВарна написа:В България, винаги е било така, още от Татово време!!!Щом нещо не се е случило в София, значи въобще не се е случило!!!...

Пробвай утре на обяд да се из**реш по средата на кръстовището на "Мария Луиза" и "Антим I", белким този героичен акт разнесе славата на морската ни столица! :idea: Ако и това не помогне, съберете се с автора на темата, напийте се и се гръмнете (най-добре някъде в София, за сте сигурни, че не сте си отишли мърцина)!... 8-)


Утре ще си сменя профилната снимка, ще се пиша фен на Челси и ще пиша че феновете на Левски/ЦСКА са най-големите селяци, а София е някакво смърдящо малко градче .... това ще ме направи ли по-голям герой ?!? Няма ... точно както и ти не си герой ...

Толкова ни е сбъркана държавицата, че и Копърфийл не може да е оправи с магическа пръчка ! Дано стадионите някой ден станат нормално и спокойно място !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Безобразията на МВР и медиите излезнаха наяве!...

Мнениеот Кролик » 24 апр 2018 14:20

Кролик написа:
Captain Stottlemeyer написа:
КироВарна написа:В България, винаги е било така, още от Татово време!!!Щом нещо не се е случило в София, значи въобще не се е случило!!!...

Пробвай утре на обяд да се из**реш по средата на кръстовището на "Мария Луиза" и "Антим I", белким този героичен акт разнесе славата на морската ни столица! :idea: Ако и това не помогне, съберете се с автора на темата, напийте се и се гръмнете (най-добре някъде в София, за сте сигурни, че не сте си отишли мърцина)!... 8-)


Утре ще си сменя профилната снимка, ще се пиша фен на Челси и ще пиша че феновете на Левски/ЦСКА са най-големите селяци, а София е някакво смърдящо малко градче .... това ще ме направи ли по-голям герой ?!? Няма ... точно както и ти не си герой ...

Толкова ни е сбъркана държавицата, че и Копърфийл не може да я оправи с магическа пръчка ! Дано стадионите някой ден станат нормално и спокойно място !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта