Браво Локо, браво момчета!

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот kubik » 25 фев 2018 19:50

Мъжка игра и до последно борбени за емблемата Локомотив Пловдив!
Поздравления, момчета, феновете ,това искаме.

Жалко,че един урод, наричащ се съдия отне победата. Престъпник!
Един, мазен гнусен ,противен дебелак, пак намърдал се в изпълкома- свинчо Стефанов. :idea:
За жалост това е България. Мафия!
Поздравления, момчета сложихте им го устичките и им се изпразнихте в тях. съди,мадии, стефановци от изпълкома пак не можаха да се добутат до победата.

Феновете на Локомотив заставаме зад вас. Това искаме да гледаме.Локомотив е жив!
Але але оооо само локо але , с цялото си сърце аз обичам тееееееееее


Само Локо и кур за нареденото първенство и да го духа Венци и смешното съдийче и да барат меча,че му объркахме сметки на свинята от обеля!

П.П. Боби Михайлов, този ли ще бъде в изпълкома?
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот sandi74 » 25 фев 2018 20:07

Каква поредна футболна драма драги телевизионни зрители и радио слушатели.Евала на Славия,заслужено изравниха в последната секунда.ФАКТ.

Потребителски аватар
Irish stout
Мнения: 1844
Регистриран на: 08 апр 2008 13:15
Контакти:

Re: Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот Irish stout » 25 фев 2018 20:25

sandi74 написа:Каква поредна футболна драма драги телевизионни зрители и радио слушатели.Евала на Славия,заслужено изравниха в последната секунда.ФАКТ.


Славия имаха много силно съдийско рамо от главния съдия. Факт.
Съдията свири меко казано срамни фалове за Славия. Факт.
Съдията не показа очевадни картони на играчи на Славия. Факт.
Локото загуби две точки, Славия спечели една с късмет, щото умения не показа. Факт.
Евала на Локото, не е лесно да играеш с двама души по-малко.
СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!

ribar64
Мнения: 4
Регистриран на: 19 апр 2015 16:50
Контакти:

Re: Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот ribar64 » 25 фев 2018 20:30

Имаше дузпа 100 процентова за Славия която този съдия не даде.Локо не излезе от своята половина и имаше страшен късмет че не си тръгна с 3-4 гола.Какво ви радва толкова не знам :geek:

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот Sinite ot Sofia » 25 фев 2018 20:35

ribar64 написа:Имаше дузпа 100 процентова за Славия която този съдия не даде.Локо не излезе от своята половина и имаше страшен късмет че не си тръгна с 3-4 гола.Какво ви радва толкова не знам :geek:

Бягай се занимавай с фехтовка например и не коментирай неща, които явно не разбираш. Локо не излезе от половината си, защото цяло полувреме играят с 10 човека.. момчетата играха със сърце и заслужаваха да бият. Успех на Локо в мача им с Коматево!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

plovdiv 12
Мнения: 85
Регистриран на: 29 ное 2014 23:08
Контакти:

Re: Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот plovdiv 12 » 25 фев 2018 20:57

Sinite ot Sofia написа:
ribar64 написа:Имаше дузпа 100 процентова за Славия която този съдия не даде.Локо не излезе от своята половина и имаше страшен късмет че не си тръгна с 3-4 гола.Какво ви радва толкова не знам :geek:

Бягай се занимавай с фехтовка например и не коментирай неща, които явно не разбираш. Локо не излезе от половината си, защото цяло полувреме играят с 10 човека.. момчетата играха със сърце и заслужаваха да бият. Успех на Локо в мача им с Коматево!

Няма такъв отбор като Коматево

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот LokoMaina » 25 фев 2018 21:05

ribar64 написа:Имаше дузпа 100 процентова за Славия която този съдия не даде.Локо не излезе от своята половина и имаше страшен късмет че не си тръгна с 3-4 гола.Какво ви радва толкова не знам :geek:


Този така наречен "съдия" трябва да бъде пребит с колове и разчекнат с коне! Ама не защото не даде дузпа /и на дата отбора- по една/, а защото е гъзолизач, охлюв, подлога и утрепка!!! Дано да не хващат клетвите. Включително и тези, отправени по интернет, защото онова, което му мисля означава че ще се влачи по черва до края на живота си!

Ако бе свирил както трябва, много неща нямаше да са такива, и най-важното резултатът нямаше да е повлиян, защото в 94-ата минута при последната атака на Локомотив имаше кристален фаул за гостите в половината на Славия. Ако го бе свирил, изходът би бил друг. Ама той се свива от страх, че един мазен, дебел, тлъст и с лаладжийска уста изпълкомаджия е в състояние да го лиши от някое и друго хонорарче в размер на хилядарка и отгоре, изкарани за някакви си 90 минути.

Майната й на победата!
Браво на футболистите, които вече научиха най-ценната заръка, оставена от големия Г. Божилов- Слона. Няма никакво значение дали играеш с черно-бяла, бяла или черна фланелка- СТИГА ДА Я НАДЯВАШ НА ДУШАТА, А НЕ НА ТЯЛОТО!
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот wilge » 26 фев 2018 08:33

plovdiv 12 написа:
Sinite ot Sofia написа:
ribar64 написа:Имаше дузпа 100 процентова за Славия която този съдия не даде.Локо не излезе от своята половина и имаше страшен късмет че не си тръгна с 3-4 гола.Какво ви радва толкова не знам :geek:

Бягай се занимавай с фехтовка например и не коментирай неща, които явно не разбираш. Локо не излезе от половината си, защото цяло полувреме играят с 10 човека.. момчетата играха със сърце и заслужаваха да бият. Успех на Локо в мача им с Коматево!

Няма такъв отбор като Коматево


То, че няма такъв отбор- няма. Чул съм, че някакви в жълто- черно ритали топка там. Или те май бяха Металик Сопот? Вие в Пловдив най- добре знаете.
Относно мача- голямо браво на момчетата от Локо Пд. Успяха да объркат сметките на БФС и съдията. Пожелавам ви триумф в градското дерби.

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот Vladislav » 26 фев 2018 09:45

wilge написа:
plovdiv 12 написа:
Sinite ot Sofia написа:
ribar64 написа:Имаше дузпа 100 процентова за Славия която този съдия не даде.Локо не излезе от своята половина и имаше страшен късмет че не си тръгна с 3-4 гола.Какво ви радва толкова не знам :geek:

Бягай се занимавай с фехтовка например и не коментирай неща, които явно не разбираш. Локо не излезе от половината си, защото цяло полувреме играят с 10 човека.. момчетата играха със сърце и заслужаваха да бият. Успех на Локо в мача им с Коматево!

Няма такъв отбор като Коматево


То, че няма такъв отбор- няма. Чул съм, че някакви в жълто- черно ритали топка там. Или те май бяха Металик Сопот? Вие в Пловдив най- добре знаете.
Относно мача- голямо браво на момчетата от Локо Пд. Успяха да объркат сметките на БФС и съдията. Пожелавам ви триумф в градското дерби.

Може ли някой само да ме светне какви са сметките на БФС и съдията. Локомотив имаха достатъчно шансове още първото полувреме да си затворят мача. Второто полувреме на този терен беше само пързаляне и блъскане. Щом Дебелия не е коментирал съдийството е очевидно че по някакъв начин Локомотив са ощетени. И все пак не ми е ясно какви точно сметки и на кого са излезли с този равен мач.

ribar64
Мнения: 4
Регистриран на: 19 апр 2015 16:50
Контакти:

Re: Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот ribar64 » 26 фев 2018 10:47

Този съдия не даде чиста дузпа за Славия когато пребориха Димитров с хватка от джудото преди да изравни и тогава 3-4гола не им мърдаха на Локо.С много груба игра и бавене и търкаляне успяха да се докопат до равния.Това е истината Майни!


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта