Браво Локо, браво момчета!

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот Mirosvel » 26 фев 2018 13:29

kubik написа:Мъжка игра и до последно борбени за емблемата Локомотив Пловдив!
Поздравления, момчета, феновете ,това искаме.

Жалко,че един урод, наричащ се съдия отне победата. Престъпник!
Един, мазен гнусен ,противен дебелак, пак намърдал се в изпълкома- свинчо Стефанов. :idea:
За жалост това е България. Мафия!
Поздравления, момчета сложихте им го устичките и им се изпразнихте в тях. съди,мадии, стефановци от изпълкома пак не можаха да се добутат до победата.

Феновете на Локомотив заставаме зад вас. Това искаме да гледаме.Локомотив е жив!
Але але оооо само локо але , с цялото си сърце аз обичам тееееееееее


Само Локо и кур за нареденото първенство и да го духа Венци и смешното съдийче и да барат меча,че му объркахме сметки на свинята от обеля!

П.П. Боби Михайлов, този ли ще бъде в изпълкома?


Много си се превъзбудил и гледаш яко през черно-белите очила. Аз като неотрален фен ти казвам, че и червения картон си беше нарисуван, а и голът на Славия в 95 мин. си беше ОК. Половин минута преди да изтече даденото 4 мин. продължение вашия малоумник Велковски ли беше или който и да е прави умишлен фаул за картон. Е какво, да не се изпълни нарушението ли? После пък Пиргов се намеси направо смешно!

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот Mirosvel » 26 фев 2018 13:30

Sinite ot Sofia написа:
ribar64 написа:Имаше дузпа 100 процентова за Славия която този съдия не даде.Локо не излезе от своята половина и имаше страшен късмет че не си тръгна с 3-4 гола.Какво ви радва толкова не знам :geek:

Бягай се занимавай с фехтовка например и не коментирай неща, които явно не разбираш. Локо не излезе от половината си, защото цяло полувреме играят с 10 човека.. момчетата играха със сърце и заслужаваха да бият. Успех на Локо в мача им с Коматево!


Мача в Коматево ще е през Май! Тия недоклатеняци отложиха кръга!

b1916
Мнения: 145
Регистриран на: 09 юли 2014 13:21
Контакти:

Re: Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот b1916 » 26 фев 2018 15:14

Няма как да е през май.До края на редовния сезон трябва да е.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Браво Локо, браво момчета!

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 26 фев 2018 15:31

Много ми се ще Славия да изпадне....


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта