Дунав-Целият сектор само за тебе пее 1926...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Дунав-Целият сектор само за тебе пее 1926...

Мнениеот mark1926 » 05 мар 2017 19:45

kubik написа:Единствено победа ни устройва ако искаме да сме в топ 3. 8-) Може да ги излъжем. Дунав са корав отбор и ще бъде тежък мач. С едно голче да ги излъжем , ще стане супер. Само Локо!



Добре, Кубик, ако на теб не ти си играе, нямаш желание, но все пак играеш, ей ТАКА да отбиеш номера, не е ли ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, не е ли ПРЕДАТЕЛСТВО към Локомотив и идеята Локомотив, отборът с който си станал шампион, за който ставаш и лягаш ???

ПРЕДАТЕЛ Л И Е КАМБУРОВ, СИМУЛАНТ ЛИ Е??? Какво се пише от НАШИ в този форум??? :idea: :idea: :idea:

п.п. Пожара, заплашват мес УБИЙСТВо жълтите, като те заплашва една от 4 големи публики си е притеснително, но такъв ШОК не съм изживявал- на Камбуров не му се играело, ТИ РАЗБИРАШ ЛИ КАКВО СИ НАПИСАЛ, пожар :idea:

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Дунав-Целият сектор само за тебе пее 1926...

Мнениеот kubik » 05 мар 2017 20:49

mark1926 написа:
kubik написа:Единствено победа ни устройва ако искаме да сме в топ 3. 8-) Може да ги излъжем. Дунав са корав отбор и ще бъде тежък мач. С едно голче да ги излъжем , ще стане супер. Само Локо!



Добре, Кубик, ако на теб не ти си играе, нямаш желание, но все пак играеш, ей ТАКА да отбиеш номера, не е ли ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, не е ли ПРЕДАТЕЛСТВО към Локомотив и идеята Локомотив, отборът с който си станал шампион, за който ставаш и лягаш ???

ПРЕДАТЕЛ Л И Е КАМБУРОВ, СИМУЛАНТ ЛИ Е??? Какво се пише от НАШИ в този форум??? :idea: :idea: :idea:

п.п. Пожара, заплашват мес УБИЙСТВо жълтите, като те заплашва една от 4 големи публики си е притеснително, но такъв ШОК не съм изживявал- на Камбуров не му се играело, ТИ РАЗБИРАШ ЛИ КАКВО СИ НАПИСАЛ, пожар :idea:


Някой е афектиран и написал нещо,случва се.Един на 100 000 има го и това 8-)
Кой те заплашва бе човек :lol:
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Дунав-Целият сектор само за тебе пее 1926...

Мнениеот mark1926 » 05 мар 2017 21:11

kubik написа:
mark1926 написа:
kubik написа:Единствено победа ни устройва ако искаме да сме в топ 3. 8-) Може да ги излъжем. Дунав са корав отбор и ще бъде тежък мач. С едно голче да ги излъжем , ще стане супер. Само Локо!



Добре, Кубик, ако на теб не ти си играе, нямаш желание, но все пак играеш, ей ТАКА да отбиеш номера, не е ли ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, не е ли ПРЕДАТЕЛСТВО към Локомотив и идеята Локомотив, отборът с който си станал шампион, за който ставаш и лягаш ???

ПРЕДАТЕЛ Л И Е КАМБУРОВ, СИМУЛАНТ ЛИ Е??? Какво се пише от НАШИ в този форум??? :idea: :idea: :idea:

п.п. Пожара, заплашват мес УБИЙСТВо жълтите, като те заплашва една от 4 големи публики си е притеснително, но такъв ШОК не съм изживявал- на Камбуров не му се играело, ТИ РАЗБИРАШ ЛИ КАКВО СИ НАПИСАЛ, пожар :idea:


Някой е афектиран и написал нещо,случва се.Един на 100 000 има го и това 8-)
Кой те заплашва бе човек :lol:


Да, добре го каза, афектиран, то друго обяснение няма.

А имаме и лични съобщения, там съм пълен с заплахи за физическа саморазправа и има и една смъртна заплха... на мен не ми е точно смешно, знм ли дали са просто афектирани жълтури или сериозни убийци ;)

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Дунав-Целият сектор само за тебе пее 1926...

Мнениеот kubik » 05 мар 2017 21:17

напиши му ника на убиеца :)
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Дунав-Целият сектор само за тебе пее 1926...

Мнениеот mark1926 » 05 мар 2017 21:22

kubik написа:напиши му ника на убиеца :)



от пловдив24...а 1912:
Ще умреш! Скоро!

а 1912: .
Мисията ми от тук нататък е да те намеря боклук мръсен! И ще!


ИМАТ СИ МИСИЯ, жълтите, пък не съм анонимен, сложничко е , но аз цензура на творчеството си няма да сложа ;) Доста е сложничко...

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Дунав-Целият сектор само за тебе пее 1926...

Мнениеот kubik » 05 мар 2017 21:29

Циганска му работа,що се връзваш. Циганетата знаят,че след лятото катуна изчезва и с последни издихания пишат да им остане нещо за спомен в бедните им комплексирани душички 8-)

Бием Дунав с гол разлика!!! 8-)
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Дунав-Целият сектор само за тебе пее 1926...

Мнениеот mark1926 » 05 мар 2017 21:56

kubik написа:Циганска му работа,що се връзваш. Циганетата знаят,че след лятото катуна изчезва и с последни издихания пишат да им остане нещо за спомен в бедните им комплексирани душички 8-)

Бием Дунав с гол разлика!!! 8-)


И ти си прав, но има много идиотия по този свят, за нищо не можеш да си сигурен. Аз не си променям държането въпреки заплахите, но знаеш ли кой луд стои зад ъгъла?... повярвай , сложно е...


Дано бием, гол разлика е максимума за победа ;) ...


mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Дунав-Целият сектор само за тебе пее 1926...

Мнениеот mark1926 » 06 мар 2017 00:16

fire, вечерта свърши, добро утро....

Как се изплаща простащината, че Камбуров не му с еиграе?

Докато нес е извиниш, всяко твое мнение, което видя ще е съпътствано с ИЗВИНИ СЕ НА КАМБУРОВ!!!

Ти си набелязан, БЕЗСРАМНИК ...

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: Дунав-Целият сектор само за тебе пее 1926...

Мнениеот plan-2012 » 06 мар 2017 07:21

mark1926 написа:fire, вечерта свърши, добро утро....

Как се изплаща простащината, че Камбуров не му с еиграе?

Докато нес е извиниш, всяко твое мнение, което видя ще е съпътствано с ИЗВИНИ СЕ НА КАМБУРОВ!!!

Ти си набелязан, БЕЗСРАМНИК ...


Марк, не знам на какво си, но е яко :lol:


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта