Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот mark1926 » 03 дек 2016 10:22

Идва пореден мач, с непретенциозен съперник.Разбира се това е най-добрият отбор в България, но със синекурни титли, успехи с много ограничена локална значителност.

Надали сме фаворити в мача с Каузата, силни са, шампиони са,но то и цял Пловдив и всичките му отбори имат по-малко титли от Лудогорец, четири за Пловдив и пет за Разград... но титлите на Пловдив не са синекурни, изключваме тази на Спартак ,оказала се без значение ,а синекура. Изкараха Лудогорец повече от Локомотив И Ботев, но Лудогорец винаги ще е аутсайдера в историята...както на кралета на Европа са останали само короните по музеите, така на зелените от Разград ще останат титли по музеи, но разглеждани единствено от жителите на малкото градче...

Локомотив е вечен, има фенове,а Домусчиев не е вечен , Лудогорец, както се изрази Светослав Табаков журналист на Дарик и Гонг " Тихи, бурни, малко, много феновете на Лудогорец съществуват. Клубът има и симпатизанти, не фенове, а такива, които се наслаждават на хубавата игра"...

Каузата е прекрасно наказание за сини и червени, а освен това е добре и за Нас.Сини и червени не играят за 2-3 място и с ЕДО пътят ни е отворен въпреки 3-4 пъти по-малкия бюджет от сини и червени.

Прогноза за мача- много борба от Локомотив, никаква от Лудогорец и x-1-2

Успех на ЛОКОМОТИВ,успех на Камбуров, има да подобрява рекорди...

п.п Радост е за черно-белите , както пише в заглавието, защото просто Локомотив играе...
Последна промяна от mark1926 на 03 дек 2016 11:22, променено общо 1 път.

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД радост за черно-белите...

Мнениеот anons » 03 дек 2016 10:40

3:0
и Локото си остава просто Локо ПД.
...една купена титла и нищо повече......
...а феновете нека се бият в гърдите колкото искат........

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД радост за черно-белите...

Мнениеот mark1926 » 03 дек 2016 10:45

anons написа:3:0
и Локото си остава просто Локо ПД.
...една купена титла и нищо повече......
...а феновете нека се бият в гърдите колкото искат........


Приемам мнението ти, само една забележка... не колкото искаме ще се бием в гърдите, а ще го правим вечно, защото сме Локо ПД...

п.п многоточието е от три точки според речника, независимо колко истини си чул за синекурата, точките не го променят...

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД радост за черно-белите...

Мнениеот snakebite » 03 дек 2016 11:25

mark1926 написа:Идва пореден мач, с непретенциозен съперник.Разбира се това е най-добрият отбор в България, но със синекурни титли, успехи с много ограничена локална значителност.

Надали сме фаворити в мача с Каузата, силни са, шампиони са,но то и цял Пловдив и всичките му отбори имат по-малко титли от Лудогорец, четири за Пловдив и пет за Разград... но титлите на Пловдив не са синекурни, изключваме тази на Спартак ,оказала се без значение ,а синекура. Изкараха Лудогорец повече от Локомотив И Ботев, но Лудогорец винаги ще е аутсайдера в историята...както на кралета на Европа са останали само короните по музеите, така на зелените от Разград ще останат титли по музеи, но разглеждани единствено от жителите на малкото градче...

Локомотив е вечен, има фенове,а Домусчиев не е вечен , Лудогорец, както се изрази Светослав Табаков журналист на Дарик и Гонг " Тихи, бурни, малко, много феновете на Лудогорец съществуват. Клубът има и симпатизанти, не фенове, а такива, които се наслаждават на хубавата игра"...

Каузата е прекрасно наказание за сини и червени, а освен това е добре и за Нас.Сини и червени не играят за 2-3 място и с ЕДО пътят ни е отворен въпреки 3-4 пъти по-малкия бюджет от сини и червени.

Прогноза за мача- много борба от Локомотив, никаква от Лудогорец и x-1-2

Успех на ЛОКОМОТИВ,успех на Камбуров, има да подобрява рекорди...

п.п Радост е за черно-белите , както пише в заглавието, защото просто Локомотив играе...


Пич ..маса глупости си написал ...Не те знам на колко години си , но аз когато съм ходил на мачове на Лудогорец е вероятно да не си бил роден, включително съм гледал мачове срещу вашите Едо, СОтиров, Садъков
Включително и в Б група - едно 3:0 някъде 1999 година..Стоян Колев май на вратата, имаше един Бачков...
Така че айде по -полека с квалификациите , колко фена,сме какви фенове сме и така, дали титлите са купени или не .
В Европа се вижда дали са купени титлите - отстраняваме отбори като Пилзен, Стяуа, Цървена звезда, които други БГ отбори само могат да сънуват да направят в момента...Вие играхте с Брюж и помним резултатите, нали така ;)
Факт е че посещаемостта е по-малка при нас през последните 2-3 години, причините са комплексни, доста хора от града имат някакъв проблем точно с този ЛУдогорец - силния....В Б група дори във В си имахме доста добра посещаемост от истински верни фенове !!
Не ни мисли, колелото е задвижено...може да не сме шампиони след някоя друга година..и повярвай ми клуба ще го има и след ДОмусчиев, защото не той ..а един местен човек движи така наречения "проект" Лудогорец !!
Аз за разлика от теб не мразя Локо Пд, просто сте ми един отбор от многото....
Последна промяна от snakebite на 03 дек 2016 11:38, променено общо 1 път.
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД радост за черно-белите...

Мнениеот mark1926 » 03 дек 2016 11:36

snakebite написа:
mark1926 написа:Идва пореден мач, с непретенциозен съперник.Разбира се това е най-добрият отбор в България, но със синекурни титли, успехи с много ограничена локална значителност.

Надали сме фаворити в мача с Каузата, силни са, шампиони са,но то и цял Пловдив и всичките му отбори имат по-малко титли от Лудогорец, четири за Пловдив и пет за Разград... но титлите на Пловдив не са синекурни, изключваме тази на Спартак ,оказала се без значение ,а синекура. Изкараха Лудогорец повече от Локомотив И Ботев, но Лудогорец винаги ще е аутсайдера в историята...както на кралета на Европа са останали само короните по музеите, така на зелените от Разград ще останат титли по музеи, но разглеждани единствено от жителите на малкото градче...

Локомотив е вечен, има фенове,а Домусчиев не е вечен , Лудогорец, както се изрази Светослав Табаков журналист на Дарик и Гонг " Тихи, бурни, малко, много феновете на Лудогорец съществуват. Клубът има и симпатизанти, не фенове, а такива, които се наслаждават на хубавата игра"...

Каузата е прекрасно наказание за сини и червени, а освен това е добре и за Нас.Сини и червени не играят за 2-3 място и с ЕДО пътят ни е отворен въпреки 3-4 пъти по-малкия бюджет от сини и червени.

Прогноза за мача- много борба от Локомотив, никаква от Лудогорец и x-1-2

Успех на ЛОКОМОТИВ,успех на Камбуров, има да подобрява рекорди...

п.п Радост е за черно-белите , както пише в заглавието, защото просто Локомотив играе...


Пич ..маса глупсоти си написал ...Не те знам на колко години си , но аз когато ъсм ходил на мачове на Лудогорец е вероятно да не си бил роден, включително съм гледал мачове срещу вашите Едо, СОтиров, Садъков
Включително и в Б група - едно 3:0 някъде 1999 година..Стоян Колев май на вратата, имаше един Бачков...
Така че айде по -полека с квалификациите , колко фена, сме какви фенове сме и така.
Факт е че посещаемостта е по-малка при нас през последните 2-3 години, причините са комплексни, доста хора от града имат няккаъв проблем точно с този ЛУдогорец - силния....В Б група дори във В си имахме доста добра посещаемост от истински верни фенове !!
Не ни мисли, колелото е задвижено...може да не сме шампиони след някоя друга година, но колелото е задвижено..и повярвай ми клуба ще го има и след ДОмусчиев, защото не той ..а един местен човек движи така наречения "проект" ЛУдогорец !!
Аз за разлика от теб не мразя Локо Пд, просто сте ми един отбор от многото....



Започвам с твоя край... ако мразя малкото и незначимото, синекурното, аз щях да съм мъртъв!Е, най- културно разяснявам, че знам за Петричев, той ви направи шампионите.Само че Домусчиев се пробва първо в ЦСКА, а после дойде при синекурата!Всеки първо ще пробва при големите!Вие сте ни много изгодни, лично на ЛОКОМОТИВ Пловдив... наказвате софия и засега не пречите много на Пловдив.Опитвате се да заличите ПУБЛИКАТА, но няма как, винаги ще ви се разяснява, че тсе синекура като Литекс 4 титли,Локосф 4 титли, Спартак Пд 1,Славия 7 титли, вие ще ги докарате може би до повече, но ще ви дойде реда...

Иначе когато ти си ходил на мачове на Лудогорец явно и аз съм ходил по изброените имена от теб, но просто ЕДИН МАЧ посетен на ЛОКОМОТИВ с е равнява на 5 титли от Лудогорец...
Последна промяна от mark1926 на 03 дек 2016 11:39, променено общо 1 път.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот kiril.a.d » 03 дек 2016 11:38

:lol: харесахте ми и двамата в..."престрелката си", но давам предимство на локомотивеца, тъй като Локо Пд наистина има фенове, които не са виновни за оная...Велбъждка титла ;)
И ще се радвам Локо Пд отново да стане отбор от значение за нашия шампионат! - за мен мача е преди всичко 1:1, пък дано това стане традиция, както беше в първите години на Лудогорец в А група. Локо Пд най-много им се зъбеше ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот mark1926 » 03 дек 2016 11:51

kiril.a.d написа::lol: харесахте ми и двамата в..."престрелката си", но давам предимство на локомотивеца, тъй като Локо Пд наистина има фенове, които не са виновни за оная...Велбъждка титла ;)
И ще се радвам Локо Пд отново да стане отбор от значение за нашия шампионат! - за мен мача е преди всичко 1:1, пък дано това стане традиция, както беше в първите години на Лудогорец в А група. Локо Пд най-много им се зъбеше ;)



Ами нека да ти кажа ,ч е не е само в началото съперничеството с Лудогорец, за последната година са с 2 загуби и реми на Лаута.Чакаме ги за Купата на Лаута, със селекцията на ЕДО, с бруталната ни публика, разположена вече на 3 метра от вратаря на гостите, искаме Купата и Лаута е мястото в един мач С Лудогорец да си проправим пътя САМИ за да я вземем...

Иначе пътуваме за Разград, общо ще сме около два автобуса, последния път с тази посещаемост там всички бяхме голи до кръста в студа и пеехме з аЛОКОМОТИВ, ясно е че нямахме конкуренция от домакините... те бяха като на тенис мач водят 3-0 и ту гледат нашата публика, ту терена ;)

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот kiril.a.d » 03 дек 2016 11:55

Петричев? - не ме разсмивай, Разградчанино!!! - от този, по-синекурен, влачещ се зад Домусчиев и гледащ го в устата, просто няма у нас!...Стойчо Стоилов, го кара нещо като него, но и той има по-голямо значение, защото дори диктува на Гришката отбора и състава, с което разсипа ЦСКА!!!
Та, Лудогорец може и да го има, след Домусчиев, но ще стане като Литекс!!!
Ако го няма Домусчиев, по олигархически да администрира и футболното първенство на България - има го за бизнес и го разбирам, като бизнесмен, но футболът не е само бизнес!!! - та ако го няма, нямаше да сте това, което сте...
А хвалбата, с Пилзен, Стяуа, Цървена звезда, само ме накара да се усмихна - аз не си спомням ЦСКА да са го били с по 6:0...и пази боже, същия резултат от ПСЖ!...И бяха в първата осмица европейски отбори!!! - там ги смяташе и УЕФА...
Е, късмет и на вас да станете такъв отбор...Но няма да го бъде, точно поради създадения монопол и във футбола, от олигархическия бизнесмен, Домусчиев!!!
А "едно време" конкуренция на ЦСКА не беше само "Левски"! - и Локо Сф беше, и Ботев Пд беше, и Берое беше...че в различни години и Локо Пд, Славия, Черно море...
Много се плю и плюе, по Партията и нейното администриране на футбола у нас, ама изглежда в тая Партия имаше по-футболни хора, от днес, та и футболът ни беше по-добър и по-силен! - клубен и национален!
А днес, имаме двама "олигарси" които съсипват всичко - Домусчиев, клубния футбол и Лечков, националния футбол!
Ми...честито да ни е олигархическото общество...от края на 19-ти век ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот kiril.a.d » 03 дек 2016 12:01

mark1926 написа:
kiril.a.d написа::lol: харесахте ми и двамата в..."престрелката си", но давам предимство на локомотивеца, тъй като Локо Пд наистина има фенове, които не са виновни за оная...Велбъждка титла ;)
И ще се радвам Локо Пд отново да стане отбор от значение за нашия шампионат! - за мен мача е преди всичко 1:1, пък дано това стане традиция, както беше в първите години на Лудогорец в А група. Локо Пд най-много им се зъбеше ;)



Ами нека да ти кажа ,ч е не е само в началото съперничеството с Лудогорец, за последната година са с 2 загуби и реми на Лаута.Чакаме ги за Купата на Лаута, със селекцията на ЕДО, с бруталната ни публика, разположена вече на 3 метра от вратаря на гостите, искаме Купата и Лаута е мястото в един мач С Лудогорец да си проправим пътя САМИ за да я вземем...

Иначе пътуваме за Разград, общо ще сме около два автобуса, последния път с тази посещаемост там всички бяхме голи до кръста в студа и пеехме з аЛОКОМОТИВ, ясно е че нямахме конкуренция от домакините... те бяха като на тенис мач водят 3-0 и ту гледат нашата публика, ту терена ;)

:lol: това, с трите метра от вратаря на гостите, не го разбрах...ще биете вратаря на гостите ли? ;) :lol:
Е, аз съм бил вратар и знаеш ли колко ми пука, от чуждата агитка? - аз си гледам нашата агитка, нашите момчета...че и момичета, та да не извръщат глава, след мача, а...веднага да са ми съгласни ;) :lol:
Успех ви пожелавам в Разград! - а публиката им...както казваше Мичмана: "нека гледат - има какво да видят!" ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Vladislav
Мнения: 1608
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот Vladislav » 03 дек 2016 12:06

mark1926 написа:
kiril.a.d написа::lol: харесахте ми и двамата в..."престрелката си", но давам предимство на локомотивеца, тъй като Локо Пд наистина има фенове, които не са виновни за оная...Велбъждка титла ;)
И ще се радвам Локо Пд отново да стане отбор от значение за нашия шампионат! - за мен мача е преди всичко 1:1, пък дано това стане традиция, както беше в първите години на Лудогорец в А група. Локо Пд най-много им се зъбеше ;)



Ами нека да ти кажа ,ч е не е само в началото съперничеството с Лудогорец, за последната година са с 2 загуби и реми на Лаута.Чакаме ги за Купата на Лаута, със селекцията на ЕДО, с бруталната ни публика, разположена вече на 3 метра от вратаря на гостите, искаме Купата и Лаута е мястото в един мач С Лудогорец да си проправим пътя САМИ за да я вземем...

Иначе пътуваме за Разград, общо ще сме около два автобуса, последния път с тази посещаемост там всички бяхме голи до кръста в студа и пеехме з аЛОКОМОТИВ, ясно е че нямахме конкуренция от домакините... те бяха като на тенис мач водят 3-0 и ту гледат нашата публика, ту терена ;)

Като те чете човек има чувството че ходите по гостувания само за да ви гледа публиката на домакина.
Лудогорец е много по- добрия отбор ( от всички в БГ между другото) и не би трябвало да има проблем в този мач. Би било хубаво да им се опънете, още по- хубаво да ги победите, но едва ли ще стане точно така. И не те знам какво знаеш за Петричев, но той нито е роден, нито е живял в Разград преди да го има този Лудогорец.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта