Най-младият футболист в историята на Първа лига

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Най-младият футболист в историята на Първа лига

Мнениеот Цецо Чука » 21 ное 2016 10:29

vg_vasilev написа:Това момче с какви корени е ?


Ливански.

Детето си игра екстра, само го дръжте далече от Камбура, че ше свърши като него....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Най-младият футболист в историята на Първа лига

Мнениеот organzata » 21 ное 2016 10:30

Според мен чужденците в бг отборите не трябва да са повече от 3-ма на терена.[/quote]


Ако са само трима,ще ни бият и отбори от държави като Малта.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Най-младият футболист в историята на Първа лига

Мнениеот iliev72 » 21 ное 2016 10:40

Ми да ни бият ! Да вземат да се усетят , че освен база трябва и стратегия за развитие на ДЮШ !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Най-младият футболист в историята на Първа лига

Мнениеот ivan56 » 21 ное 2016 11:22

iliev72 написа:Ми да ни бият ! Да вземат да се усетят , че освен база трябва и стратегия за развитие на ДЮШ !


Илиев, излезе ти пришка на устата с тази стратегия за ДЮШ. :lol:
Първо и най-важно нещо е да се разкарат хората които пречат на треньорите да пускат наистина заслужилите деца на терена, а не сина на някой си.
Всички знаем кои хора редят съставите на треньорите в националните гарнитури при децата.
Първо тези пиявици, после стратегия и най- вече треньори с топки.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Най-младият футболист в историята на Първа лига

Мнениеот iliev72 » 21 ное 2016 11:27

Иване пак не си в час.Те ги редят още в клубните отбори и до националните отбори стигат само правилните футболисти.
И там от правилните се избират най-правилните според БФС !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Най-младият футболист в историята на Първа лига

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 21 ное 2016 13:12

Цецо Чука написа:
vg_vasilev написа:Това момче с какви корени е ?


Ливански.

Детето си игра екстра, само го дръжте далече от Камбура, че ше свърши като него....


Да,баща му е ливанец,а майка му българка.
Иначе,какво лошо ,ако "свърши като Камбура" ?! Да видим - 300 мача в А група и над 180 гола.До края на сезона Камбура ще бъде четвърти във ранглистата на България за всички времена и то,забележи,без да е играл с години в т.нар."грандове" Левски и ЦСКА,като Наско Сираков,Петър Жеков и т.н.И на 37 години мъкне на гърба си целия отбор,а като чуете за него,лошо ви става. ;) Аз пък ще се радвам,ако малкия "свърши като Камбура".
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Най-младият футболист в историята на Първа лига

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 21 ное 2016 13:15

ivan56 написа:
iliev72 написа:Ми да ни бият ! Да вземат да се усетят , че освен база трябва и стратегия за развитие на ДЮШ !


Илиев, излезе ти пришка на устата с тази стратегия за ДЮШ. :lol:
Първо и най-важно нещо е да се разкарат хората които пречат на треньорите да пускат наистина заслужилите деца на терена, а не сина на някой си.
Всички знаем кои хора редят съставите на треньорите в националните гарнитури при децата.
Първо тези пиявици, после стратегия и най- вече треньори с топки.

За да сме точни: мазол на пръста, с който чука по клавиатурата... ;) Иначе всички тези излияния са излишни, защото с пръдня боя не става. Имам спомен, че когато "Левски" гостува в Лил, Тодор Батков беше посетил академията на клуба. По негови думи (цитирам по памет), нейният годишен бюджет бил около 3 000 000 (три милиона) евро. За какво говорим, при положение че Лил е далеч от възможностите на един ПСЖ, например, чиято академия има клонове на 4 континента... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Най-младият футболист в историята на Първа лига

Мнениеот Vura » 21 ное 2016 13:47

vg_vasilev написа:Според мен чужденците в бг отборите не трябва да са повече от 3-ма на терена.


Че то и в момента такова е правилото. :shock: Играчите от страни в ЕС...не се броят за чужденци.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Най-младият футболист в историята на Първа лига

Мнениеот Цецо Чука » 21 ное 2016 17:25

Модератор ЛокоПД написа:Аз пък ще се радвам,ако малкия "свърши като Камбура".


Би трябвало да сте по-амбициозни, не разбирам защо отсега го осъждате да остане завинаги звезда за местна консумация.

Ми нека да се развие, да отиде да направи име навън,да прослави Ливан по света, кво...

P.S. Не виждам защо трябва да ни става лошо като чуем за Камбуров, този гол сега му е първия срещу нас от не помня вече колко мача...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Най-младият футболист в историята на Първа лига

Мнениеот Цецо Чука » 21 ное 2016 17:30

Vura написа:
vg_vasilev написа:Според мен чужденците в бг отборите не трябва да са повече от 3-ма на терена.


Че то и в момента такова е правилото. :shock: Играчите от страни в ЕС...не се броят за чужденци.


Баси наглеца... :mrgreen:
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта