Илиан Илиев поема Локомотив (Пловдив)

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Илиан Илиев поема Локомотив (Пловдив)

Мнениеот soccerav » 26 фев 2016 13:32

[center]Изображение[/center]

Локомотив Пловдив има от днес нов старши треньор. Това е Илиан Илиев. Той постигна споразумение с ръководството на клуба и подписа договор за година и половина, съобщава сайтът на "железничарите".

Илиан Илиев е роден на 2 юли 1968 година във Варна. Като футболист е играл в отборите на Черно море, Славия, Левски, АЕК, Бенфика, Маритимо, Салгейрош, Алтай и Бурсаспор.

Илиев е бил треньор на Черно море, Берое, Левски и анголския Интерклуб. С тима на Берое печели Купата на България през 2010 година.

На поста той сменя Христо Колев, за когото последният мач начело на "смърфовете" се оказа градското дерби с Ботев, загубено с 0:1.

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Илиан Илиев поема Локомотив (Пловдив)

Мнениеот dodo7271 » 26 фев 2016 13:46

Бъдещето ще покаже, но това е доста странно решение...
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
kistendil
Мнения: 410
Регистриран на: 12 авг 2010 14:30
Контакти:

Re: Илиан Илиев поема Локомотив (Пловдив)

Мнениеот kistendil » 26 фев 2016 13:51

Напълно малоумен ход на лаици във футбола, слушащи "съветници" и "фенове"! Надявам се да бъде изпратен с мощен шут от "Лаута" час по-скоро, въпреки че сега ще почнат оправдания - не съм водил подготовка, тия футболисти не съм ги водил аз и т.н. :o
подвластни на черно бялата любов, винаги!паднали на нивото на наведените,никога!

Потребителски аватар
fire
Мнения: 1130
Регистриран на: 08 фев 2010 18:52
Skype: няма
Контакти:

Re: Илиан Илиев поема Локомотив (Пловдив)

Мнениеот fire » 26 фев 2016 13:54

За мен това е много добро назначение, за нов треньор на отбора!
Пожелавам му успех с любимия ни клуб и вярвам, че ще успее! Добър треньор, който има собствени виждания за играта! Нещо, което при нас липсва от години!

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: Илиан Илиев поема Локомотив (Пловдив)

Мнениеот soccerav » 26 фев 2016 14:06

kistendil написа:Напълно малоумен ход на лаици във футбола, слушащи "съветници" и "фенове"! Надявам се да бъде изпратен с мощен шут от "Лаута" час по-скоро, въпреки че сега ще почнат оправдания - не съм водил подготовка, тия футболисти не съм ги водил аз и т.н. :o

Предполагам, че Колев сам е поискал да напусне. Едва преди 2 дни Крушарски каза, че няма да сменя треньора, та е логично Бащата сам да си е бил чукалата. Мисля, че Илиев е нелош вариант, представи си да бяхме назначили Митов например.. :lol:

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Илиан Илиев поема Локомотив (Пловдив)

Мнениеот DarkPsy » 26 фев 2016 14:09

:?
Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски тропна здраво по масата и даде да се разбере, че твърдо застава зад старши треньора на "черно-белите" Христо Колев. От няколко дни се тиражира, че Бащата ще бъде сменен, но бизнесменът е на обратното мнение.
"Бащата твърдо остава треньор на Локомотив. Ние се чуваме всеки ден и разговаряме по належащи въпроси. Той е работил на "Лаута" и без пари. Няма да бъде загърбен ей така. Звънят ми разни да ми дават акъл. Аз имам. Дайте ми пари. Досега съм вложил милион и двеста хиляди лева. Ще дам и още. Има време да обмисля и да взема правилното решение. Под натиск няма да рискувам. В Локомотив сега няма да се случи революция", отсече той, цитиран от "Меридиан мач".





Read more: http://sport.plovdiv24.bg/621559.html#ixzz41H7bL7lr

Потребителски аватар
kistendil
Мнения: 410
Регистриран на: 12 авг 2010 14:30
Контакти:

Re: Илиан Илиев поема Локомотив (Пловдив)

Мнениеот kistendil » 26 фев 2016 14:24

soccerav написа:
kistendil написа:Напълно малоумен ход на лаици във футбола, слушащи "съветници" и "фенове"! Надявам се да бъде изпратен с мощен шут от "Лаута" час по-скоро, въпреки че сега ще почнат оправдания - не съм водил подготовка, тия футболисти не съм ги водил аз и т.н. :o

Предполагам, че Колев сам е поискал да напусне. Едва преди 2 дни Крушарски каза, че няма да сменя треньора, та е логично Бащата сам да си е бил чукалата. Мисля, че Илиев е нелош вариант, представи си да бяхме назначили Митов например.. :lol:

След Илиев вече мога да си представя даже и овчата тиква на "Лаута"! Явно на 42г. ми е време да си взема "отпуска" от любимия отбор, но всеки прави сам своя избор!
ХРИСТО КОЛЕВ НЕ получи шанс да го направи днес! Жалко!
Сега противниците му ще трябва да доказват колко велик е наследника му!
подвластни на черно бялата любов, винаги!паднали на нивото на наведените,никога!

loko1926
Мнения: 24
Регистриран на: 06 апр 2015 11:00
Контакти:

Re: Илиан Илиев поема Локомотив (Пловдив)

Мнениеот loko1926 » 26 фев 2016 14:31

Nov trenior nov kasmet.Ilqn e inteligenten razbira igrata.Uspeh na Ilqn s LOKOpl .Neka da ne zabravqme 4e Ba6tata spasi loko v nai-tejkiq moment i bez pari.

Потребителски аватар
Dido SZ
Мнения: 260
Регистриран на: 24 яну 2013 09:45
Контакти:

Re: Илиан Илиев поема Локомотив (Пловдив)

Мнениеот Dido SZ » 26 фев 2016 14:53

Жалко за Христо Колев, жалко и за Илиан, с подобен собственик и Гуардиола да ви сложат, все тая.

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Илиан Илиев поема Локомотив (Пловдив)

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 26 фев 2016 15:10

Дали е правилно това решение,времето ще покаже.Едва ли може да стане по-зле,ама кой знае... :roll:
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта