"Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот 0007 » 08 юни 2009 19:05

slavia_forever написа:
0007 написа:Според мен няма да е лошо феновете на Славия да си правят специална хореография за този мач и да се събират всички на него.

Според мен ти май нещо, за пореден път се опитваш да ме провокираш! :shock: Аз смятам, че много от мачовете между Левски и ЦСКА са уредени. Нееднократно съм се аргументирал, на дълго и на широко по този въпрос, в много теми и мнения. Държа да знам, в каква връзка е написано цитираното изречение? :idea:

Във връзка с мнението ти,че Славия-Левски е едно от истинските дербита.И аз казвам,че за да се докаже като дерби,феновете на Славия трябва да си правят хореография и да ходят всички на този мач.
П.С.Просто ЦСКА и Левски са две различние култури,две различни клубни политики,вечни съперници и според мен(а и не само мен,а половин България) не е възможно да се уговори точно този мач.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: "Локомотив" ПД-"Ботев"ПД - истинското Дерби

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 08 юни 2009 19:42

football.total написа:
и какво му е комплексарското на аватара ми ако смея да попитам? че фен съм си на юнайтед и си нося емблемата им с гордост. но да не помислиш че съм станал фен от 2-3 години откакто юнайтед спечелиха всичко което може да се спечели във футбола. фен съм им от 1991 година като ги гледах за първи път на финала за КНК с барса. та да не ме объркаш с оноя феновете на силните на деня. за мача с барса - аз си имам мое виждане. барса изкараха луд късмет че отбелязаха с първата си атака още в 10тата минута и мача тръгна по тяхната свирка. ако видя как юнайтед почна мача през първите 10 минути резултата спокойно можеше да е 2-0 за дяволите и барса беше до там. но лош късмет при гола, слаба игра след това и заслужена загуба. има го и това във фитбола.
а относно мнението ти за дербито ви, не се заяждам с никого просто е смешно да твърдиш че локо - ботев било дербито на българия както се опитвате да го изкарате. това си е пловдивското дерби, но не си мисли че хората извън пловдив много много ги интересува това дерби. за тях просто това е един нормален мач. а левски цска приковава цяла българия пред екраните. дори другия мач да излезнат да играят белот в центъра на терена двата отбора, вечното дерби пак си остава вечно дерби. както е рома-лацио. както е юнайтед-ливърпул. както е барса-реал итн...

Писал съм "истинското" дерби,а не дербито на България.Явно не сме се разбрали. ;)
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта