Групите с обща позиция за Коко Динев

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Групите с обща позиция за Коко Динев

Мнениеот mark1926 » 17 юни 2013 16:14

svobodni написа:
fena написа:Съжалявам, че 2 от групите са решили да не идват на мачове, но аз уважавам тяхното решение и го приемам такова каквото е. Само в едно обаче бъркат - щяло да намалее публиката. Аз съм сигурен, е публиката не само че няма да намалее, но ще бъде много повече от това което беше през последния сезон. Само Локо.

Вобще не си наясно приятелю.
Не само групите са на това мнение.
Жалко, че си мислите че можете без хората, които дават тон на за песните, които веят знамената и палят факлите.
Може и 10 000 да сте на Лаута, но по манталитет няма да се различавате от Емилия.
И все пак...всеки сам си взима решение за себе си ;)



ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ МОЖЕ БЕЗ ВАС И ТОВА ЩЕ СЕ ВИДИ, ЧИСТА ГЛУПОСТ СИ Е ДА ВЯРВАШ, ЧЕ ПЕСНИТЕ ЩЕ СПРАТ, НАПРОТИВ СТАДИОНЪТ ЩЕ Е ПЪЛЕН И ЩЕ ДЕРЕМ ГЪРЛА!

Потребителски аватар
wannabe
Мнения: 2984
Регистриран на: 04 яну 2012 20:07
Контакти:

Re: Групите с обща позиция за Коко Динев

Мнениеот wannabe » 17 юни 2013 16:22

Локомотив не може нито без фракциите, нито без организираните фенове, нито без обикновените си фенове! Разберете го това! Сега засега, всеки има право да си изразява позиция! Коко да внимава, вече сме му набрали хора! Ако не прави простотии да издържа отбора до намирането на нов собственик!
88 години СЛАВА
slash1912 написа:"Христо Ботев" побираше 30 000.На този мач има поне 15 000,тоест 4 пъти повече,отколкото на двете трибуни във вторник ;)
НАПОЛОВИНА ПРАЗЕН СТАДИОН :cry:

Потребителски аватар
крАСАВци
Мнения: 591
Регистриран на: 06 юли 2012 15:16
Контакти:

Re: Групите с обща позиция за Коко Динев

Мнениеот крАСАВци » 17 юни 2013 16:27

wannabe написа:Локомотив не може нито без фракциите, нито без организираните фенове, нито без обикновените си фенове! Разберете го това! Сега засега, всеки има право да си изразява позиция! Коко да внимава, вече сме му набрали хора! Ако не прави простотии да издържа отбора до намирането на нов собственик!

Този човек НЕ иска да намери нов собственик.Неслучайно и прехвърли акциите на шофьора си, който и до ден днешен се води наш собственик?!Това не ви ли притеснява, хората които ще му дадете шанс?
С мачовете, които урежда ще си пълни джоба, а името на Локомотив ще бъде опетнено.Тогава вече ще е късно...

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Групите с обща позиция за Коко Динев

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 17 юни 2013 16:45

Всеки си има глава на раменете и може сам да прецени какво трябва да направи.Да запазим добрия тон и уважението между нас си,това за сега е най-важното. :!: Времето ще покаже кой крив и кой прав.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
stioks
Мнения: 518
Регистриран на: 19 ное 2008 19:45
Контакти:

Re: Групите с обща позиция за Коко Динев

Мнениеот stioks » 17 юни 2013 16:53

Като всяко едно семейство, където има голяма любов, там има и скандали. Но не се бойте, те ще ни направят по-силни! Само Локо!

Потребителски аватар
Пловдивчанина
Мнения: 183
Регистриран на: 31 юли 2010 10:18
Контакти:

Re: Групите с обща позиция за Коко Динев

Мнениеот Пловдивчанина » 17 юни 2013 17:16

stioks написа:Като всяко едно семейство, където има голяма любов, там има и скандали. Но не се бойте, те ще ни направят по-силни! Само Локо!


Всички които наистина обичаме отбора ще продължим да го подкрепяме!!!Само ЛОКО!!!
Нека "жълтите" комплексари знаят, че Бог гледа и тъпкано им го върна!!!

Потребителски аватар
puf-paf
Мнения: 587
Регистриран на: 04 апр 2009 09:11
Контакти:

Re: Групите с обща позиция за Коко Динев

Мнениеот puf-paf » 17 юни 2013 20:15

Аз също няма да се занимавам активно докато комарджията е начело ,нека истинските локомотивци се легитимират, да събират пари за хореографии/от джобовете си ,не от коко с комисионни/.

Тралала
Мнения: 420
Регистриран на: 17 юни 2013 16:55

Re: Групите с обща позиция за Коко Динев

Мнениеот Тралала » 17 юни 2013 22:25

Аз искам да попитам един човек тук. Ще имаш ли доблестта и мъжеството да върнеш бутилката Джак Даниълс на човека с никнейм HETFIELD!

Изтриеш ли ми този коментар, ще е ясно що за мъж си!

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Групите с обща позиция за Коко Динев

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 17 юни 2013 22:40

Тралала написа:Аз искам да попитам един човек тук. Ще имаш ли доблестта и мъжеството да върнеш бутилката Джак Даниълс на човека с никнейм HETFIELD!

Изтриеш ли ми този коментар, ще е ясно що за мъж си!


Спокойно бе,Noctambulist / и другите ти никове/.Връщам го утре,макар че хвана прах и паяжини.Пийте си го двамата.Ние с Hetfield и Svobodni така и не намерихме време.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

svobodni
Мнения: 622
Регистриран на: 26 сеп 2011 21:56
Контакти:

Re: Групите с обща позиция за Коко Динев

Мнениеот svobodni » 18 юни 2013 01:42

Тралала написа:Аз искам да попитам един човек тук. Ще имаш ли доблестта и мъжеството да върнеш бутилката Джак Даниълс на човека с никнейм HETFIELD!

Изтриеш ли ми този коментар, ще е ясно що за мъж си!

Стига бе хора, за една бутилка майна.
Важен беше баса и че го спечелих.Мина доста време, но наистина по една или друга причина все не остава време да се видим тримата да си го изпием заедно с HETFIELD!
Отваряйте го и го почвайте, че както каза колегата по-горе - хвана паяжина.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта