На тази дата

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: На тази дата

Мнениеот dreben23 » 17 сеп 2020 16:01

staria написа:
dreben23 написа:На тази дата... зарязах продажния си национален отбор и ставам фен на Локото! :)

Харесвам мъжки момчета, които с 1000 лв. заплата с Тотнъм ще играят! Ще бием ли Хари Кейн, колеги? :mrgreen:

[offtopic]Ако и Локо се дадем на Тотнъм, ставам от Ботев! Няма да търпя никога вече продажни отбори! Не ме разочаровайте!! :mrgreen:[/offtopic]

Мислехме да падаме и всеки по живо, по здраво, но щом ще те спечелим като фен, ще се напънеме...



Ще се включа и в играта ти за прогнози. Тя е хубава. :) Никакво падане, който ме има като фен, разполага и с прогнозите ми. И става по-сложна тая работа с падането! [offtopic]Тази работа и с фенството при мен ще бъде също доста сложничка, понеже ако любимците ми някой път му полегнат, реших да ставам фен на вечния съперник. Само за 4 отбора ми стигна първата разработена "ваксина" - Порто, Олимпиакос, Шахтьор и Валенсия. Направил съм си едни стрелкички от кого ще ставам фенче, ще се завръщам понякога и в собствения си любим отбор от детинство, но ще се мине малко време. Слагам край на черното тото в отборите ми по целия свят! Ако искат да имат един разкошен фен, нема повече и да се ляга. Ако не искат, ще го има фена всеки един по малко, много добре съм го измислил, нали? :lol: По отношение на националните отбори там ще съм още още по-безкомпромисен, ако някой от трите ми поляга, отказвам се завинаги от него и го заменям за някой от другите ми 86 страни. Там имам поне възможност за врътки, които мога да понеса. Но другите ще да по стрелкичките. Моето мнение е, че 37 години подкрепа пим стигаха на моите убавци да имат такъв разкошен и верен фен. Но си полягяаха и това ме нараняваше и им измислих нова схема за игра. Имайки мен като фен, ще имат и прогнозата ми за тях, в много трудно вече някой ще има титли и купи ако не успява да ме съхрани като фен. Пример : ЦСКА примерно ляга през уикенда отново на Лудогорец, аз после съм фен на Левски или който е по стрелките и Левски получава и прогнозите ми. Време е всички да забравят за уреждането на футболни мачове, ако желаят да имат успехи. Те сами трудно ще им идват ако ми нямат и прогнозите при себе си. Защото досега аз мисля, че им осигурих разкошните успехи на почти всички отбори. Изгубиха ми много време от живота да гледат и подкрепям отбори, които си полягяаха, нещата или.ще се променят, или всеки отбор ще има като фен, за малко, за много, за колкото дойде, ще има прогнозата ми. Ще си прецаквам сам успехите на отборите, няма те да ми ги прецакват. Ще се чувствам отвратително, когато ще се налага да съм фен на отборите на лошите, но тва е положението. Вместо те да се подиграват с моята любов, аз сам ще го направя ако не скачат за победа във всеки мач. А на лошите докато съм фен, ще съм си съвсем истински и верен, а другите да почакат да се завърна! :lol: Малко ще я разнообразим играта наречена футбол, защото изключително много време и нерви ми изгубиха. :lol: :mrgreen: 8-)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта