Локомотив (Пд) иска мача с ЦСКА в Ст.Загора или Сливен

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Пловдивчанина
Мнения: 183
Регистриран на: 31 юли 2010 10:18
Контакти:

Локомотив (Пд) иска мача с ЦСКА в Ст.Загора или Сливен

Мнениеот Пловдивчанина » 20 авг 2012 14:47

Ръководството на Локомотив (Пд) сезира днес Спортно техническата комисия към БФС за становището на клуба относно предстоящия двубой от 3-ия кръг на „А” група срещу ЦСКА. Както е известно, мачът по програма е в събота от 20,00 часа в София, но армейците са наказани с лишаване от домакинство. В писмото си до СТК Локомотив (Пд) изразява своето становище клубът по възможност да не бъде ощетяван откъм разстояния, когато се избира стадиона-домакин. Вижданията на ръководството са, че стадионите в Стара Загора или Сливен биха били подходящи варианти за провеждането на срещата с ЦСКА.

Сега да видим кого ще накаже БФС с решението си за стадиона на който ще се проведе мача Локомотив или ЦСКА!?
Нека "жълтите" комплексари знаят, че Бог гледа и тъпкано им го върна!!!

Потребителски аватар
Avgusta 1916
Мнения: 652
Регистриран на: 19 юни 2009 22:08
Местоположение: Под Аязмото
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) иска мача с ЦСКА в Ст.Загора или Сливен

Мнениеот Avgusta 1916 » 20 авг 2012 14:58

Берое е домакин този кръг , което означава ,че нашия стадион отпада като вариант.
Да ходят в Ловеч при новия си президент.
Ако искаш да летиш високо в небето , не кълви на земята с кокошките.Завинаги зелено - бели.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Локомотив (Пд) иска мача с ЦСКА в Ст.Загора или Сливен

Мнениеот GOLEADOR » 20 авг 2012 15:01

Пловдивчанина написа:Ръководството на Локомотив (Пд) сезира днес Спортно техническата комисия към БФС за становището на клуба относно предстоящия двубой от 3-ия кръг на „А” група срещу ЦСКА. Както е известно, мачът по програма е в събота от 20,00 часа в София, но армейците са наказани с лишаване от домакинство. В писмото си до СТК Локомотив (Пд) изразява своето становище клубът по възможност да не бъде ощетяван откъм разстояния, когато се избира стадиона-домакин. Вижданията на ръководството са, че стадионите в Стара Загора или Сливен биха били подходящи варианти за провеждането на срещата с ЦСКА.

Сега да видим кого ще накаже БФС с решението си за стадиона на който ще се проведе мача Локомотив или ЦСКА!?

Ми то е ясно,че ще накажат ЦСКА!Или не виждаш войната по оста ЦСКА-БФС?Иначе мача е от 20 часа и стадиона трябва да има осветление.Този в Стара Загора е такъв,а за Сливен не знам .Както и да е,ЦСКА има фенове в цяла България и където и да играем,футболистите ще се чувстват у дома си.Лично аз съм за стадиона под Аязмото или този в Бургас.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) иска мача с ЦСКА в Ст.Загора или Сливен

Мнениеот Tommi » 20 авг 2012 15:02

Естествено, че няма да ви ощетят откъм разстояние. Така е и по наредба. Само че не избирате вие кой да е стадионът. ;)
Между другото, по груба преценка мисля, че разстоянието Пловдив - Сливен е по-голямо от Пловдив - София, така че Сливен отпада като вариант.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) иска мача с ЦСКА в Ст.Загора или Сливен

Мнениеот Пловдив1926 » 20 авг 2012 15:03

ИМА ДИРЕКТИВА! Хахаха Война срещу ЦСКА не виждам! Виждам поредните фенове след тези на Ботев, които се продадоха за един светещ потник, почват войни когато спре клубната хранилка и ги прекратяват, когато текне пак от кранчето.

Дано се играе наистина в Сливен или Стара Загора, а наказанието не им е поредното про-форма, колкото да се отбие номера и да се каже и че ЦСКА ги наказват.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Plovdiv Finest
Мнения: 86
Регистриран на: 29 юни 2012 09:49
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) иска мача с ЦСКА в Ст.Загора или Сливен

Мнениеот Plovdiv Finest » 20 авг 2012 15:08

ОФФТОПИК!:
В колко часа се очакват тея двамата на Лаута,(не в колко се събирамне) понеже не мога да пиша в лпортала.
Ако може на лични. Ще си изтрия после поста.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Локомотив (Пд) иска мача с ЦСКА в Ст.Загора или Сливен

Мнениеот GOLEADOR » 20 авг 2012 15:15

Явно от многото светещи потници под тепето ,някой хора започнаха да недовиждат.Или по-скоро да виждат само това което им изнася!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Pupper_
Мнения: 1923
Регистриран на: 29 апр 2010 16:25
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) иска мача с ЦСКА в Ст.Загора или Сливен

Мнениеот Pupper_ » 20 авг 2012 15:34

И Берое и Сливен са домакини в този кръг, това ще кажат от БФС, за да ви отрежат. Знам ги перукан и ко, Пловдив трябва да бъде унижаван, за да спят спокойно. Мача ще е в Ловеч, почти съм сигурен в това.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Локомотив (Пд) иска мача с ЦСКА в Ст.Загора или Сливен

Мнениеот GOLEADOR » 20 авг 2012 15:38

Pupper_ написа:И Берое и Сливен са домакини в този кръг, това ще кажат от БФС, за да ви отрежат. Знам ги перукан и ко, Пловдив трябва да бъде унижаван, за да спят спокойно. Мача ще е в Ловеч, почти съм сигурен в това.


Ако е така остава варианта в Бургас!Но това други трябва да го предложат.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
kiko3
Мнения: 369
Регистриран на: 04 юни 2008 20:38
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) иска мача с ЦСКА в Ст.Загора или Сливен

Мнениеот kiko3 » 20 авг 2012 15:39

Бих предпочел мачът да се играе в Благоевград,Враца или Бургас,но най-логичния избор във връзка с безопасността на феновете е Ловеч.
[rimg]http://i.imgur.com/HEQSaT5.jpg[/rimg]
[rimg]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/998827_10151661794992860_969718475_n.jpg[/rimg]


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта