"A" група ІІ кръг Локомотив Пловдив - Литекс - 1:1 FT

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

"A" група ІІ кръг Локомотив Пловдив - Литекс - 1:1 FT

Мнениеот drughi » 16 авг 2012 08:18

19.08.2012 Неделя 18:00 ч.

"A" група ІІ кръг

Пловдив, Ст. Локомотив, парк Лаута


Изображение

ИзображениеvsИзображение
Локомотив (Пловдив) - Литекс (Ловеч)

Литекс започнаха с победа над ЦСКА в шампионата, докато ние завършихме наравно в София на столичните ни съименници. И двата отбора са доста сходни по организация и по качества на играчите. И в двата отбора преобладават млади футболисти, и в двата отбора има по 2-ма 3-ма по опитни играча. Това предвещава един интересен и непредвидим сблъсък в неделя на Лаута.

Това ще е първи домакински мач за нас, затова очаквам една добра атмосфера на Лаута. Силно се надявам, че с наша помощ момчетата ще зарадват пловдивчани с един добър резултат.

Прогноза: 2:1 8-)

пп. Локомотив Пловдив поема по един нов път след напускането на Коко Динев. Един по чист и по светъл път. Естествено това предвещава повече трудности както за отбора, така и за нас феновете. Точно в такива моменти сме показвали нашата обич и вярност към клуба и към емблемата.

САМО ЛОКО!
Изображение

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: "A" група ІІ кръг Локомотив Пловдив - Литекс - прогнози

Мнениеот demy27 » 16 авг 2012 08:28

Някой хора много бързо отписаха Литекс, след оттеглянето на финансовата помощ от Г.Ганчев, но според мен този отбор с тези млади момчета, от школата с които вероятно последните 6-7 години се е работило на ниво ще бъде една от приятните изненади на шампионата. Предвиждам много тежък двубой и победител ще е този който наделее с желание за игра и мотивация. Надявам се в Локомотив да видя същото себерздаване до последната секунда както в предишният мач и това ще е предпоставка да се поздравим с една трудна, но сладка победа. Естествено аз ще бъда на стадиона и ще подкрепям най-обичаният отбор до последната секунда, независимо от резултата. Просто не мога да си представя в Неделя между 6 и 8 да бъда на друго място, различно от стадион Локомотив.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe



Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "A" група ІІ кръг Локомотив Пловдив - Литекс - прогнози

Мнениеот Пловдив1926 » 16 авг 2012 09:41

Литекс тази година са много добър отбор, дори може би по-добър от предишната. Това, че Гришата се е дръпнал и се разпадат, изпадат и тн. са глупости. Според мен ще е много тежък мач от който ще съм доволен и на точка.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]



Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: "A" група ІІ кръг Локомотив Пловдив - Литекс - прогнози

Мнениеот fen-fen » 16 авг 2012 10:34

Според мен Литекс ще излезе за победа и ще я вземе. Не подценявам отбора на Локо Пд, но в момента има леко напрежение там, което няма как да не окаже въздействие ! Като гледам май и мотивация им липсва! Също така едни от най добрите им играчи вече не са там!
Литекс показаха една задоволителна игра с юношите си и няма да се откажат лесно! Пожелавам успех и на двата отбора! Моята прогноза е 1:2
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: "A" група ІІ кръг Локомотив Пловдив - Литекс - прогнози

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 16 авг 2012 10:38

Пловдив1926 написа:Литекс тази година са много добър отбор, дори може би по-добър от предишната. Това, че Гришата се е дръпнал и се разпадат, изпадат и тн. са глупости. Според мен ще е много тежък мач от който ще съм доволен и на точка.


Нищо подобно, сега още дишат Литекс ама ще видиш кво ще стане като Ицата стане президент на розовите! гарантирам ти, че всички добри и читави футболисти от Литекс ще ги дръпне при него. Едно поне 5 или 6 футболиста ще вземат от там, както ги взеха от вас! Ако това стане до месец, два, дори ще значи опасност за изпадане на Литекс на пролет. Щото без най-добрите си 5, 6 футболиста и без Гришата няма как успеят за мен. Все още Гришата не се е отказал да им става акционер на ония. А стане ли това както усилено се говори напоследък, това ще е края на Литекс.

Той Ицата как ги п..... нямам думи хората в Ловеч. Като дойде едно им обеща, а прави друго. Навивайки Гришата да стане шеф на в ЦСКА и да си прати играчите там. Жалко за Литекс ако стане това нещо, ще се поредният употребен и унищожен клуб за сметка един друг такъв! и ще се наредят в дългият списък на клубове като Пирин, Сливен и още други които вече ги няма в А група. Но отбора заради който ги няма, още си е тук! Нещо което и вие усетихте като ви взеха 6 футболиста без пари в най-трудният момент. Без да дадат и пукната пара за тях, но при този клуб това си е нещо обичайно от дълги години насам!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
m.unaited forever
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 яну 2011 23:41
Местоположение: Manchester
Контакти:

Re: "A" група ІІ кръг Локомотив Пловдив - Литекс - прогнози

Мнениеот m.unaited forever » 16 авг 2012 11:06

1:0 ;)
[rimg]http://33.media.tumblr.com/1b7000e73e593eb4359e2120e518a1e8/tumblr_n3zonb8ahn1tvlp0no3_250.gif[/rimg]


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта