НАБЛИЖАВА...........

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: НАБЛИЖАВА...........

Мнениеот hetfield » 22 май 2009 18:23

http://gong.bg/view_article.php?article_id=78066 :) :) :) да ви е жив и здрав новия президент.ей убихте ме.не че се учудвам ама виж ти ква била работата,готвили преврат на Галя

Потребителски аватар
L_P_F_C 1936
Мнения: 466
Регистриран на: 25 юни 2008 09:34
Контакти:

Re: НАБЛИЖАВА...........

Мнениеот L_P_F_C 1936 » 22 май 2009 18:51

Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=H536UTrTPkU&feature=channel_page[/youtube]
Фланелката на ЛОКО ПД се облича не на тялото, а на душата !!!
http://www.vbox7.com/play:4acc3f97
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: НАБЛИЖАВА...........

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 22 май 2009 20:06

Туше написа:То пък едно дерби ще е тая година ...

П.П. Модераторе, чисти братче, че засмърдя чак у София! Пращай ги да си циганят в техния форум.

Мдаа...прав си.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
Туше
Мнения: 726
Регистриран на: 19 ное 2008 15:33
Контакти:

Re: НАБЛИЖАВА...........

Мнениеот Туше » 22 май 2009 21:02

Колега модератор, имам малко време, дай да го уползотворим.

Простотията срещу нас, освен вреди, носи и някои ползи. Първо, много е лесно да й сменим посоката, като я насочим обратно към източника. Само сменяме местоимението. Така се пестят усилия и енергия да измисляме формули за засягане на противника. Обаче става - лайно влязло, лайно излязло (извини ме за лошия език, но считам, че е точно казано). Това е негативния сценарий.

Има и позитивен - тя ни легитимира. Щом някой ни мрази, прави си труда да ни черни, с претенцията да е нещо по-така, значи ние сме важни, не сме безразлични. Заплаха са само силните и значимите, тях хулят. Останалото не се забелязва. Няма повсеместна симпатия, важното е да си на фокус, да си значим. Лесно извличаш полза - изявяваш се в противоположната страна, на която те обвиняват... Подарък! Ако пък не - какво губиш, те така и така постоянно си те плюят.

Ние знаем защо го правят. И не можем много да им се сърдим, разбираме тяхното положение. Те пазят своите деца, ние нашите и си знаем границата. Накрая ще опре до чисто възпитание.

От друга страна те ни помогнаха да се мобилизираме и ни държаха в кондиция след смъртта на Жоро и Сашо. Свършиха работа с Наков, подгонихме Левента, който си беше лъжец. Сега помагат и за Топалова. Винаги ще ни трябват. А и ние си им връщаме услугата, така да се каже. Това важи не само за нас с жълтите.

Ожесточението помежду ни прави града(чрез дербито) и отборите ни( и двата по равно) интересни. Сини и червени минаха по този път и са в паритет. Същото прави и Варна. Лека полека дербитата ще се увеличават, а на нас ни липсва ресурс. От мач на мач все по-малко хора гледат мачове в Пловдив. Остави кроежа, че на бул.Изток посещаемостта била най-голяма, на това всеки се смее. Нямаме стадиони, а и простотията гони хората. Трябва в някаква степен да се ограничи поне от наша страна. Колко жълти хлапета примерно знаят кои са Чико и Зико ... А отсреща винаги могат да кажат - Те бяха страшни! Ето, Локо още пеят за тях! На едно дете толкова му трябва.

Едно българско дете не може да стане повече българче или по-малко българче. То си е българче, остава му да стане по-малко или повече добър човек. Дайте да възпитаваме от нашите деца добри граждани, а те да развиват своите както намерят за добре.

Освен това и пред двата отбора се отварят нови страници, които тепърва ще пълним с история. Отворихме кутията на Пандора с простотия и няма спиране. Можем да разчитаме единствено на хората с достатъчно разум и от двете страни, да се спазва мярката.
Спортклуб-Славия-Торпедо-Локомотив

Докато не спрете да говорите лъжи за нас, ние няма да спрем да казваме истината за вас!

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: НАБЛИЖАВА...........

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 22 май 2009 21:34

Туше,абсолютно съгласен съм с теб.Лошото е,че омразата взема връх.Някои хора се изживяват като "герои" във форума. За тях това май е единствената радостна емоция,нещо,което осмисля денят им,живота им дори.Да седнат пред "компа",да напишат поредните лайняни редове и да си легнат,доволни,че са изпълнили "мисията" си.Лошото е,че ги има и от двете страни.Що се отнася до мен,аз вече съм на години,така да се каже.Израстнал съм в този град,имам доста приятели "канари" и локомотивци.Заедно израстнахме,заедно ходихме по мачове още през 70-те години.Никога не е имало такава омраза,като сега.Е това нещо днешните "фракции" и "фенклубове" не могат да го разберат.За съжаление.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
LPFC_36
Мнения: 265
Регистриран на: 17 апр 2009 10:52
Местоположение: ON THE RAIL
Контакти:

Re: НАБЛИЖАВА...........

Мнениеот LPFC_36 » 22 май 2009 22:02

Даа, идва си мача, няма как. За мен и познатите ми това е дербито и няма никакво значение дали е на национално ниво или не. Не ме интересува за мнението на разни грандофенчета. Тук става въпрос за господство над Пловдив през следващите 6 месеца и точка.
ФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: НАБЛИЖАВА...........

Мнениеот емо73канар » 22 май 2009 22:06

Първо по темата,първо преди мача с Ботев имате мач с Вихрен,нека видим как ще го изиграете пък за дербито то е ясно,никой не си прави илюзии ,че нашите алкохолици ще направят каквото и да е било.
Сега специално за ЦИКЛОНА ,батенце нещо пак си се объркал като преди няколко месеца ,да няма пак "аз се извинявам нетрябваше да говоря така" ,на ли се сещаш за какво ти говоря.Когато посещаваш саитовете на Локото и Ботев се дръж прелично,КАПИШ!!! ;) ;) ;) ;) :) :) :) :) :)

Потребителски аватар
lpdfen
Мнения: 149
Регистриран на: 07 апр 2009 21:36

Re: НАБЛИЖАВА...........

Мнениеот lpdfen » 22 май 2009 22:09

Идва си братче ама този път искам да ги ударим поне с шест гола разлика с шампионският отбор не можахме но сега ми се струва че ще стане .

Потребителски аватар
LPFC_36
Мнения: 265
Регистриран на: 17 апр 2009 10:52
Местоположение: ON THE RAIL
Контакти:

Re: НАБЛИЖАВА...........

Мнениеот LPFC_36 » 22 май 2009 22:12

6 гола малко множко бе. Ние както сме завкарвали след 80-тата минута не трябва да им даваме и центъра да бият :lol: :lol: :lol: В крайна сметка всичко става. Важно е да се играе на макс.
ФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: НАБЛИЖАВА...........

Мнениеот Fallen_Angel » 24 май 2009 01:24

LPFC_36 написа:Важно е да се играе на макс.


Като днес, нали?


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта