А сега какво ?

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
..Локо Пловдив
Мнения: 176
Регистриран на: 14 мар 2009 13:27
Контакти:

Re: А сега какво ?

Мнениеот ..Локо Пловдив » 04 юни 2009 10:25

Обещания..обещания... празни приказки ! Явно в Пловдив вече не е само един "Селски"... до болка е познато на някй хора.. какво значи думата "Селски" в Пловдив ! За ГТ... "Селската".. може да се говорят много неща.. повечето вярни,разбира се.. Но тя не е чак толкова тъпа.. че да ни остави да отидем при положението на съгражданите ни ! Опа обърках... ние вече сме на тяхното положение ! Без пари...без селекция... абе на кратко... "Селските" ВЪН ОТ ПЛОВДИВ и Българския футбол !!

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: А сега какво ?

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 04 юни 2009 21:53

Fallen_Angel написа:Една моя статия по темата.

За първи път пиша статия за Локо, но съм съгласен с Мод-а - ГТ твърде много "селски" неща прави... Като кавичките са за аналогия с ДХ-С

Fallen Angel,за много неща си прав.Има различни мнения.Младите са надъхани,оптимистично настроени... :roll: Но честно казано,аз и някои мои приятели имаме кофти предчувствие.Говоря ти за хора над 40-50 годишни,стари локомотивци,които сме видяли "и две,и двеста",както се казва.Видяли сме и изпадания,виждали сме и славни победи...сливания,смяна на собственици,изобщо,каквото ти дойде на ум.Видяхме и кво стана с вас.Притеснява ме това,че в момента няма никаква информация.При вас е същото - всеки ден нови версии.Това хич не е добре. :!: Идват тук,в Пловдив,някакви селски шматки и си правят гавра с нас.Докога ?
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

samun
Мнения: 44
Регистриран на: 31 май 2009 19:29
Контакти:

Re: А сега какво ?

Мнениеот samun » 05 юни 2009 12:27

Не знам защо вярвате , че ще дойде някой и ще се радва да прави селекции , да стои на трибуната , да му се усмихват / а после да го псуват / срещу 1-2 милона лева / или евро / на сезон. За всички отбори предстоят много тежки времена . В България не може да се печели от футбол - въпросът е колко ще губиш и "престижът " , който получаваш за какво ти е . В Пловдив вече няма човек ,готов да пропилее много пари ,за да има добър тим в І дивизия. Затова най- вероятно доста години пловдивски отбор няма да играе в евротурнири , а ако случайно играе , ще е провал . Дали ще е Топалова или Динев- каква е разликата ? Динев ще хвърля пари , за да го хвалим колко е готин ? Не вярвам и прословутите концесии да излязат успешни . Например хора с наистина сериозни пари държат концесията за спирките в Пловдив и нищо не става . Така че - самоиздръжка :) . Добре , че и другите ще са на този хал .


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта