Шампиони на България - пет години по-късно

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
AREA BIANCONERA
Мнения: 1026
Регистриран на: 05 авг 2008 14:49
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот AREA BIANCONERA » 27 май 2009 16:26

http://lpfc.net/
Изображение

Вече има яснота около организацията на двубоя между шампионския отбор на Локо и сегашната селекция, който ще се играе в чест на петата годишнина от завоюването на шампионската титла. Мачът ще се играе на 5 юни (петък) от 18:30 часа на стадион „Локомотив" в парк „Лаута". Входът за зрители е 3 лева, а срещата ще протече в две полувремена от по 35 минути. От шампионския състав на Локо почти всички са потвърдили участие. За сега отпадат единствено Бобан Янчевски, който ще е на подготвителен лагер, както и Светослав Бърканичков, който се пуска в телевизионна игра по същото време. Има вероятност и Робърт Петров да пропусне двубоя, заради ангажимент с националния отбор на Македония, но шанса и желанието му да присъства са огромни, увериха организаторите. Сигурно е, че шампионската селекция ще бъде водена от Едуард Ераносян, като на този етап се очаква в състава му да се включат всички от шампионския отбор на Локо, с изключение на гореизброените.

След двубоя ще бъде изградена сцена на терена, на която ще има изпълнение на живо, като се очаква там да се появят различни групи, които ще изпълняват локомотивски песни.

Ето и имената на всички футболисти от шампионския сезон на Локомотив, записали златна страница в историята на клуба:


Вратари:
Васил Камбуров, Красимир Петков, Румен Попов

Защитници:
Владимир Иванов, Кирил Котев, Александър Тунчев, Иван Пасков, Траян Дянков, Роберт Петров, Петър Колев, Недялко Хубенов,

Халфове:
Красимир Димитров, Ванчо Траянов, Иво Михайлов, Нешко Млованович, Иван Кризманич, Велко Христев, Светослав Бърканичков, Атанас Георгиев, Митко Ценовски, Добри Орловски, Несим Нешадов, Деян Постоловски,

Нападатели:
Мартин Камбуров, Методи Стойнев, Бобан Янчевски, Екундайо Джайеоба, Жарко Серафимовски, Дарко Спалевич, Явор Въндев,

Старши треньор: Едуард Ераносян
Помощник треньори: Иван Маринов, Любомир Шейтанов
Последна промяна от AREA BIANCONERA на 28 май 2009 09:19, променено общо 1 път.
87 години славен пловдивски футбол!
87 години любов в черно и бяло!

Потребителски аватар
L_P_F_C 1936
Мнения: 466
Регистриран на: 25 юни 2008 09:34
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот L_P_F_C 1936 » 27 май 2009 16:39

http://i.id24.bg//i/92377.jpg

Всеки ден търсете блиц-интервю с шампионите на Локомотив



От днес до 5-ти юни, на страниците на LPortala.net ще ви представим кратки блиц-интервюта с шампионите на България от паметната 2004-та година.
Как са, къде са, какво помнят и какво никога няма да забравят...
И всичко това, дни преди да се съберем отново.
Как къде?
На Лаута.
На 5-ти юни...
Шампионите на Локомотив се завръщат!

Представяме ви, шампиона на България и Локомотив (Пловдив): Васил Камбуров:

- Здравей Васко, къде те намираме в момента?
- Здрасти, точно сега съм си в Пловдив за половин ден. По работа, разбира се. Следобед ще държа треньорски изпит, при това на Лаута.
- Предполагам си получил покана за честването на петата годишнина от шампионската титла на Локомотив. Ще я уважиш ли?
- Разбира се. Очаквам този момент с нетърпение.
- Какво мислиш за тази инициатива и с какви чувства очакваш тази среща, пет години по-късно?
- Това бе една страхотна новина за мен, а идеята да се съберем пак момчетата от онази паметна година е наистина чудесна. Всички заедно прекарахме незабравими моменти и зарадвахме по-голямата част от Пловдив.
- Има ли по-специален момент или мач, който няма да забравиш?
- Абсолютно всеки мач за мен е незабравим. Разбира се последния мач на Лаута срещу Славия, когато озаконихме лидерството си беше уникален. Чувството след последния съдийски сигнал бе неописуемо.
- Ти самия кога си повярва, че Локомотив може да се бори за титлата?
- След победата над ЦСКА в края на есенния полусезон бях сигурен, че няма кой да ни спре.
- Много ли са или малко пет години?
- Аз самия не ги усетих. Дори когато ме поканиха не повярвах, че е минало толкова време. Като че ли беше вчера. Явно ежедневните проблеми са успели да ме завладеят и времето отмина неусетно.
- Какво се промени около теб след напускането ти на Лаута?
- Нормално, като всеки търся своето място под слънцето. Днес съм на север, утре на юг. Първо бях в Смолян, после в Балчик. Незнам къде ще съм след края на първенството.
- Би ли се върнал отново на Лаута?
- Като треньор, разбира се. Дано ми провърви повече в това мое поприще. За съжаление докато бях на Лаута имаше хора, които пречеха на отбора и направиха всичко необходимо, за да напусна втория си дом. Но не съм злопаметен и вярвам, че всичко ще се оправи. Ако дойде предложение - ще го умувам.
- Предполагам следиш моментната ситуация около отбора?
- Да, разбира се. Основно в сайта на феновете, по интернет или по вестниците. Следя новини, класирания, всичко.
- Пожелай нещо на феновете за финал.
- Да са живи и здрави. Да подкрепят отбора повече, така както са го правили винаги. И да критикуват по-малко момчетата, защото се видя, че когато те играят освободени, нещата се получават.
Последна промяна от L_P_F_C 1936 на 28 май 2009 22:56, променено общо 1 път.
Фланелката на ЛОКО ПД се облича не на тялото, а на душата !!!
http://www.vbox7.com/play:4acc3f97
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот slavia_forever » 27 май 2009 16:59

Аз ще дойда, за да държа реч. ;)
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
ktulu.
Мнения: 357
Регистриран на: 24 мар 2009 16:14
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот ktulu. » 27 май 2009 17:12

Ераносян вече си е подготвил допинг-дражетата :mrgreen:

marjb
Мнения: 131
Регистриран на: 10 май 2009 17:07

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот marjb » 27 май 2009 17:31

Интересно ми е защо толкова злобеят някои хора...Сигурен съм,че 99,99% от злобарите искат да са били на наше място,да ги е купил Георги Илиев и да са станали шампиони.Да ама не.Ние бяхме шампиони,вие не бяхте-затова мълчете!

Потребителски аватар
lpdfen
Мнения: 149
Регистриран на: 07 апр 2009 21:36

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот lpdfen » 27 май 2009 18:40

Не че се заяждам ама моята мечта се збъдна да видя любимият ми отбор шампион ,а някой няма да са живи да видят техният но поне си имат стабилен президент обича си отбора не иска да го напуска за нищо на света евала поне ще имат сигурност още 15-20 години браво.

Потребителски аватар
L_P_F_C 1936
Мнения: 466
Регистриран на: 25 юни 2008 09:34
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот L_P_F_C 1936 » 28 май 2009 16:57

Продължаваме с ежеднените блиц-интервюта с шампионите на България за 2004-та година, които LPortala.net прави специално за читателите си. Така ще бъде до до 5-ти юни, когато всички заедно ще се съберем отново и да си спомним за великите и незабравими моменти със златните герои отпреди пет години.
Как са, къде са, какво помнят и какво никога няма да забравят...
С какви чувства ще се завърнат?
Как къде?
На Лаута.
На 5-ти юни...
СуперШампионите на Локомотив се завръщат!

Представяме ви, шампиона на България и Локомотив (Пловдив): Иван Кризманич:

- Здравей Кризма, къде те намираме в момента?
- Ами в офиса съм, работя.
- Предполагам си получил покана за честването на петата годишнина от шампионската титла на Локомотив. Ще я уважиш ли?
- Ако получа виза, разбира се.
- Какво мислиш за тази инициатива и с какви чувства очакваш тази среща, пет години по-късно?
- Много се радвам, че ще се видя с многото приятели, които оставих в Пловдив. Преди пет години постигнахме голям успех, който остана в сърцата на много хора. След това всеки пое по своя път и е страхотно, че ни предстои да се видим пак.
- Има ли по-специален момент или мач, който няма да забравиш?
- За мен по-специален ще остане мачът ни срещу Славия, който завърши 1:0 за нас и победния гол го вкарах аз (бел. ред. сезон 2004/2005, 13-ти кръг). Това ми бе най-добрият мач за Локомотив..Също така и когато победихме ЦСКА с 4:3. (бел. ред. сезон 2004/2005, 30-ти кръг). Тогава помня, че французина Беное Кое сбърка фатално.
- Ти самият, кога си повярва, че Локомотив може да се бори за титлата?
- Още на полусезона, когато дойдох в Локомотив и говорих с Ераносян имахме своята цел. Но в живота човек никога неможе да бъде сигурен. Така и ние неможехме да кажем "Ето, ще станем шампиони". Има много неща, които не зависят само от мен и съотборниците ми на терена. Понякога излизаш да победиш, но просто не се получава. За щастие онзи пролетен полусезон ни вървеше много добре.
- Много ли са или малко пет години?
- Много бързо мина, честно да ти кажа. Когато ми се обади Краси (бел. ред. Краси Димитров) да ме покани за този юбилеен мач, направо изтръпнах. Дано всичко мине наред и получа виза, за да се видим. Сигурен съм, че ще е супер.
- Какво се промени около теб след напускането ти на Лаута?
- Откакто напуснах Локомотив повече не съм слагал футболните обувки. Разделих се с този спорт, все едно никога не съм го играл. Имаме семеен бизнес, работя в една печатница.
- Би ли се върнал отново на Лаута?
- Всичко е възможно, разбира се. Но тук помогнах на един приятел, чийто отбор е в четвърта девизия в Сърбия. Честно казано, нямам нерви за това. Ако някога се върна във футбола, няма да е като треньор. Въпреки, че имам необходимите документи и лиценз - трудно ще стане.
- Предполагам следиш моментната ситуация около отбора?
- Да, следя нещата около три български отбора - Локо Пд, Локо Сф и Литекс. Основно по интернет или се чувам по скайп с приятели и мои сънародници.
- Пожелай нещо на феновете за финал.
- Пожелавам им догодина отново да усетят шампионската тръпка. И дано няма проблеми да се видя с тях на 5-ти юни.
Последна промяна от L_P_F_C 1936 на 28 май 2009 22:58, променено общо 5 пъти.
Фланелката на ЛОКО ПД се облича не на тялото, а на душата !!!
http://www.vbox7.com/play:4acc3f97
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 28 май 2009 18:47

ktulu. написа:Ераносян вече си е подготвил допинг-дражетата :mrgreen:

За дражета не знам,но щял да дойде с лаптоп...много било актуално :mrgreen:
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg


Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: Шампиони на България - пет години по-късно

Мнениеот SHYNE » 28 май 2009 21:48

Модератор ЛокоПД написа:
ktulu. написа:Ераносян вече си е подготвил допинг-дражетата :mrgreen:

За дражета не знам,но щял да дойде с лаптоп...много било актуално :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта