Класиране след 33 кръг

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

papagala_92
Мнения: 328
Регистриран на: 28 юли 2011 14:17
Контакти:

Re: Класиране след 33 кръг

Мнениеот papagala_92 » 08 юни 2023 16:32

Благодаря! Стана много интересна и оспорвана игра.Както имах преднина на полусезона изведнъж станах четвърти и пети.До последния кръг се движех между второ и четвърто място.Винаги имаше феърплей от моя страна.Благодаря на стария за труда който положи,както и на Ганчо за това,че довърши играта.Надявам се през следващия сезон отново да се срещнем на "ринга"

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22625
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Класиране след 33 кръг

Мнениеот NOMER14 » 13 юни 2023 21:46

Браво на папагала!
И да блгодарим на ГАНЧО, а и на стария също.

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: Класиране след 33 кръг

Мнениеот ГАНЧО » 15 юни 2023 22:47

NOMER14 написа:Браво на папагала!
И да блгодарим на ГАНЧО, а и на стария също.

Благодаря!!! Моето участие беше мнооого малко. ДА БЛАГОДАРИМ НАЙ-ВЕЧЕ НА СТАРИЯ!!! НАДЯВАМЕ СЕ И ТАЯ ГОДИНА ДА ПРОДЪЛЖИ И ОТНОВО ДА ИМА СЪСТЕЗАНИЕ!!!
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: Класиране след 33 кръг

Мнениеот ГАНЧО » 12 юли 2023 22:52

Здравейте,
Намерих човек който работи върху създаване на малка програмка за прогнози. Не зная къде да я пусна. Виждам, че стария се отказал окончателно. Смятам да пусна прогнозите във форума на Ботев Пловдив. Помагайте и кажете какво точно да направя и с кого да съгласувам! Обещано ми е следното: дават се 3 точки за точен резултат, 2 точки за точна разлика и 1 точка за знак. Днес или утре ако човекът е готов ще публикувам прогнозите най-вероятно във форум Ботев Пловдив. Помагайте и кажете кого да информирам от модераторите?!!!
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: Класиране след 33 кръг

Мнениеот ГАНЧО » 13 юли 2023 01:12

Играта е пусната във форума на Ботев Пловдив. Изпратих лични съобщения на около 25 човека. На когото е интересно да заповяда! Човекът положи много труд за да разнообрази позната ни игра. Дават се 2 точки ако състезател познае точна разлика. Примерно прогнозираш 2:1, а мача свърши 3:2 или 4:3, получаваш 2 точки. Така е по-справедливо според мен. Иначе се разчиташе повече на късмет и обикновено, позналия най-много точни резултати ставаше 1,2 или 3! Надявам се всичко да е наред. Програмата е тествана и за сега работи безпроблемно. Всичко е автоматизирано и резултатите излизат мигновено след сравняване с действителните резултати! Ако се получи някаква грешка, нека всеки да напише след класирането за да се направи проверка! Надявам се всичко да е наред!!
УСПЕХ!!!
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта