Христо Бонев- Зума: СВАТБАТА ТРЯБВА ДА Е РАЗВОД...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
milenkorak
Мнения: 578
Регистриран на: 29 апр 2010 09:28
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА
Контакти:

Re: Христо Бонев- Зума: СВАТБАТА ТРЯБВА ДА Е РАЗВОД...

Мнениеот milenkorak » 06 юли 2019 14:13

Vura написа:Марчо, какъв отменен гол, бе? Пл.Илиев спря да играе 5 сек. преди Карахамуд да ритне топката. ;)

Това, че Пламен Илиев е спрял да играе си е негов проблем, той ако иска може и да си полегне. Играта спира, респективно играчите спират да играят, когато главният съдия е свирил за нарушение. Друг е въпроса, че той (гл. съдия) явно е с две слушалки, като от едната чува нарежданията ''отгоре'' и така свири безпроблемно мача, което е много грозно.

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Христо Бонев- Зума: СВАТБАТА ТРЯБВА ДА Е РАЗВОД...

Мнениеот Vura » 06 юли 2019 15:14

peliforewer написа:
Vura написа:Марчо, какъв отменен гол, бе? Пл.Илиев спря да играе 5 сек. преди Карахамуд да ритне топката. ;)

Първо уважавай противниковите футболисти,момчето се казва Карагерен,във вашият край такива имена са много често срещани и сарказмът ти е неуместен,второ,не знам какво щеше да направи Илиев след като беше на голлинията и Карагерен беше сам срещу него.


Аз съм от София, бе. Какъв мой край?

Потребителски аватар
krasimilkov
Мнения: 549
Регистриран на: 30 ное 2008 10:17
Контакти:

Re: Христо Бонев- Зума: СВАТБАТА ТРЯБВА ДА Е РАЗВОД...

Мнениеот krasimilkov » 06 юли 2019 16:09

Vura написа:
peliforewer написа:
Vura написа:Марчо, какъв отменен гол, бе? Пл.Илиев спря да играе 5 сек. преди Карахамуд да ритне топката. ;)

Първо уважавай противниковите футболисти,момчето се казва Карагерен,във вашият край такива имена са много често срещани и сарказмът ти е неуместен,второ,не знам какво щеше да направи Илиев след като беше на голлинията и Карагерен беше сам срещу него.


Аз съм от София, бе. Какъв мой край?

Тези буферски комплексари,пак не разбраха къде е заровено кучето.Те не знаят,кога са създадени,какво остава да разберат правилата в играта.

Възрастен
Мнения: 557
Регистриран на: 04 фев 2014 11:30
Местоположение: Густо, майна
Контакти:

Re: Христо Бонев- Зума: СВАТБАТА ТРЯБВА ДА Е РАЗВОД...

Мнениеот Възрастен » 06 юли 2019 17:23

krasimilkov написа:
Vura написа:
peliforewer написа:
Vura написа:Марчо, какъв отменен гол, бе? Пл.Илиев спря да играе 5 сек. преди Карахамуд да ритне топката. ;)

Първо уважавай противниковите футболисти,момчето се казва Карагерен,във вашият край такива имена са много често срещани и сарказмът ти е неуместен,второ,не знам какво щеше да направи Илиев след като беше на голлинията и Карагерен беше сам срещу него.


Аз съм от София, бе. Какъв мой край?

Тези буферски комплексари,пак не разбраха къде е заровено кучето.Те не знаят,кога са създадени,какво остава да разберат правилата в играта.

А, знаят, знаят. Че и още една купа имат, в Кюстендил си я държат - за по-сигурно. :mrgreen:

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Христо Бонев- Зума: СВАТБАТА ТРЯБВА ДА Е РАЗВОД...

Мнениеот mark1926 » 06 юли 2019 18:15

Vura написа:Марчо, какъв отменен гол, бе? Пл.Илиев спря да играе 5 сек. преди Карахамуд да ритне топката. ;)



Топката се озова във вашата врата след напълно редовна ситуация, но съдията отмени кристално чистия гол! А кой е подвел съдията да не играе е следствие от съдийското заколение над Локомотив...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Христо Бонев- Зума: СВАТБАТА ТРЯБВА ДА Е РАЗВОД...

Мнениеот mark1926 » 06 юли 2019 18:17

peliforewer написа:
mark1926 написа:peliforewyr, Важното е да се покаже на обществеността. От статиите на черно-белите личи явното неуважение към фк Лудогорец, тях ги уважават единствено платените журналисти и 20-30 човека в Разград! С милионите си и съдията заклаха един ОБИЧАН ОТБОР- ЛОКОМОТИВ, но ето как изпратихме футболистите си след неморалната победа на Лудогорец...

https://www.tribunaplovdiv.bg/%d0%b3%d0 ... b0-%d1%81/

Проблема е че реакцията на феновете се отразява само от една регионална медия,а националните си мълчат и обществеността не е запозната с мнението на феновете към нарциса.Представяш ли си ако критиките са насочени към Крушарски или Ганчев каква вакханлия щеше да настане по телевизии и сайтове,а сестрите какви пасквили щяха да пишат.Този коментар на Зума дали е излязъл в Спортал или Гонг защото не съм го видял там,а те обикновено много често го търсят за мнение и го публикуват,странно е че сега са го "пропуснали".



Напълно съм съгласен, има цензура! Домусчиев не се е добрал все още единствено до регионалните медии, но лошото е, че и на това е способен???

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Христо Бонев- Зума: СВАТБАТА ТРЯБВА ДА Е РАЗВОД...

Мнениеот mark1926 » 06 юли 2019 18:21

Ники.Габрово написа:САМО ЛУДОГОРЕЦ !! ....а Марчо да пише каквото си иска ..



Това само Лудогорец, знаеш ли ,че се чу точно два пъти за цял мач на суперкупата, буквално два пъти? Гледах повторение по Диема и това показа публиката на Разград, през цялото време се чуваше Пловдивската публика!

А аз и не пиша каквото си искам, цитирал съм Христо Бонев, фенклуб Локомотив и съм добавил и личното си мнение, мнението на цял Пловдив!

Ники, каквото и да си говориш, Пловдивския любимец беше жестоко порязан от съдията, Локо показа една много силна игра, а черно-бялата агитка се подигра чрез мощта си над Разградската, която мълчеше и доказа,че не е футболна, а платена...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Христо Бонев- Зума: СВАТБАТА ТРЯБВА ДА Е РАЗВОД...

Мнениеот mark1926 » 06 юли 2019 18:28

Vura написа:
peliforewer написа:
Vura написа:Марчо, какъв отменен гол, бе? Пл.Илиев спря да играе 5 сек. преди Карахамуд да ритне топката. ;)

Първо уважавай противниковите футболисти,момчето се казва Карагерен,във вашият край такива имена са много често срещани и сарказмът ти е неуместен,второ,не знам какво щеше да направи Илиев след като беше на голлинията и Карагерен беше сам срещу него.


Аз съм от София, бе. Какъв мой край?



Vura, никой няма да ти повярва, че си от София!Това са празни приказки, няма как да си софиянец и да си от Лудогорец, това е напълно изключено!

При всяко положение си от разградско и си преселник в София?!В най-добрия случай родителите ти са от разградско и ти си първо поколение шоп, ама със сърце от ОНЯ край???

Мислете като пишете, как да повярваш, че някой софиянец, при наличието на сини и червени ще стане привърженик на един празен отбор???VUra,да не излезне, че и на Витошка живееш, ама пак ще си от ОНЯ край...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Христо Бонев- Зума: СВАТБАТА ТРЯБВА ДА Е РАЗВОД...

Мнениеот mark1926 » 06 юли 2019 18:32

Възрастен написа:
krasimilkov написа:
Vura написа:
peliforewer написа:
Vura написа:Марчо, какъв отменен гол, бе? Пл.Илиев спря да играе 5 сек. преди Карахамуд да ритне топката. ;)

Първо уважавай противниковите футболисти,момчето се казва Карагерен,във вашият край такива имена са много често срещани и сарказмът ти е неуместен,второ,не знам какво щеше да направи Илиев след като беше на голлинията и Карагерен беше сам срещу него.


Аз съм от София, бе. Какъв мой край?

Тези буферски комплексари,пак не разбраха къде е заровено кучето.Те не знаят,кога са създадени,какво остава да разберат правилата в играта.

А, знаят, знаят. Че и още една купа имат, в Кюстендил си я държат - за по-сигурно. :mrgreen:



Жълтури, днес е 52 ден след Христа...извинете 52 ден след ПЕТА!!!

Каквото и да злословите по Локомотив, черно-белите ви комплексираха за цял живот на 15.05.2019 гол с ПЕТА И СПЕЧЕЛВАНЕ НА КУПАТА НА КУПИТЕ, В МАЧА НА МАЧОВЕТЕ, ВЪВ ФИНАЛА НА ФИНАЛИТЕ...

САМО ЛОКО!!!

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Христо Бонев- Зума: СВАТБАТА ТРЯБВА ДА Е РАЗВОД...

Мнениеот drughi » 06 юли 2019 19:05

Цяла България видя, че съдиите подпираха Лудогорец, само зелените човечета не си г признават.

ВИДЕО :arrow: https://youtu.be/dmx7hU_-h4c
Изображение


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта