Чудесна идея.Държавата да даде по 10 млн на всичките отбори

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Onze_dOr
Мнения: 297
Регистриран на: 09 юни 2015 13:11
Контакти:

Re: Чудесна идея.Държавата да даде по 10 млн на всичките отб

Мнениеот Onze_dOr » 22 мар 2016 14:06

Nikolay Alexandrov Аз съм чорбар много преди теб, същото мога да кажа и за баща си.... да не споменавам че дядо ми е един от първите подписали се за създаването на ЦДВ!!! НО, ти брат наистина не разбираш от футбол..... не Хазуров и Преслав трябва да бъдат повикани в националните гарнитури, А ГОЛОВОДОВ И МОМЧИЛ ЦВЕТАНОВ, млади са, имат качествата и този шанс ТРЯБВА ДА ИМ СЕ ДАДЕ! А ти Алексанров, рядко си заставал твърдо зад достойна позиция защитаваща ФК "ПФК ЦСКА АД", и още по-рядко си изтъквал пред колегите си и футболната аудитория, недостойните неща свързани с отбора от Подуяне! Време е да преосмислиш не една и две от своите позиции!
Ще припознаете ли Пеевски най- накрая? Кога?

Потребителски аватар
fire
Мнения: 1130
Регистриран на: 08 фев 2010 18:52
Skype: няма
Контакти:

Re: Чудесна идея.Държавата да даде по 10 млн на всичките отб

Мнениеот fire » 22 мар 2016 14:26

botevforever написа:
555 написа:Идеите за построяване на стадиона са няколко. Естествено тази новина на "7 дни спорт" бръкна много дълбоко на някого. Това предполагам няма да стане, въпреки, че държава и община ще си избият парите. То си е написано - ще имат права върху него. За разлика от тези, които се развълнуваха, Ботев Пд има голяма фенска маса. Естествено ще има и варианти. Въпрос към автора на темата, който е върл противник да се дават пари от община и държава: -Да разбирам ли, че Локомотив Пд ще откаже обещания 1 000 000 лв. от общината???

Естествено, че няма да ги откаже.
Като се добавят онези 89 ( осемдесет и девет ) лв., които феновете събраха в едногодишната кампания за бесика, си се получава прилична сума. :o

Ние на една среща през лятото , за 1 час събрахме 23 000 лева, с които се платиха заплатите на целия отбор и треньорите :idea:
За сметката за "Бесика" си ги занижил доста нещата, но там провала беше предизвестен, заради начина, по който беше организирана идеята!
Дълбоко съм убеден, че подобен провал ще претърпите и вие и съм готов да се обзаложа на каквото кажеш, че събраните от вас средства ще са срамна цифра :oops:
Глупостите на Чандъра пък меже само да ни развеселят и нищо повече! Когато купите 7000 абонаментни карти, даже и една трета от тях, ела и се обади!
На Пловдив му е нужен стадион Пловдив и само за него трябва и е нужно да се натиска държавата, за да бъде дострен :!: Близо 30 години този стадион гние и се руши, сега кмета и общината се юрнали да ви търсят на вас пари, за стадион :mrgreen: От къде на къде? Би било нередно и скандално, ако това сторят и за нас! Първо стадион Пловдив, после, ако имат толкова пари, да дадат по 5 милиона на вас, на Локото и на другите ФК в Пловдив! Така ще е най-добре! Иначе само тъпи и неосъществими инициативи от рода "Бесика" и "Кауза колежа" :mrgreen: Собствениците да дават пари, а общината да им помага с всякакви други законови процедури и облекчения! Тва е!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12911
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Чудесна идея.Държавата да даде по 10 млн на всичките отб

Мнениеот Eminem » 22 мар 2016 15:04

Тези жълтите са много нагли. Издържаха се от държавна банка, изядоха десетки милиони, а сега държавата да им строи стадион.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12470
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Чудесна идея.Държавата да даде по 10 млн на всичките отб

Мнениеот TristaNNN » 22 мар 2016 15:23

Eminem написа:Тези жълтите са много нагли. Издържаха се от държавна банка, изядоха десетки милиони, а сега държавата да им строи стадион.

Обаче забележи - Държавата 5 млн. и Общината 5 млн., майните са болезнено пунктуални. :lol: :lol: :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12911
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Чудесна идея.Държавата да даде по 10 млн на всичките отб

Мнениеот Eminem » 22 мар 2016 16:16

dunavfc написа:Аз съм си мислил за нещо друго. Правят се 3 професионални групи ( А, Б и В ) с по 16 отбора и отборите от елита получават 2 млн. на отбор ( общо 32 млн. ) , на отборите от Б група се дава по 1 млн. ( 16 млн. ) и на 16-те отбора от "В" група по 0.5 млн. ( 8 млн. ). Общо за всички 48 отбора - 56 млн. И тук говоря за ежегодно финансиране, а не еднократно такова. И още едно важно допълнение. Средствата, които се отпускат задължително първо, трябва да бъдат инвестирани за нов терен, осветление, тоалетни, седалки, гостуващ сектор и т.н. Чак, когато тези неща бъдат направени, отборите вече ще могат да си харчат предоставените пари, както си поискат. Който иска да инвестира в трансфери, които иска да си прави тренировъчни игрища, който иска да ги харчи за заплати, негова си работа, но първо и задължително условие да бъде материалната база.

Мисля, че държавата може да си позволи да предоставя на 48-те професионални отбора по 56 млн. на година общо.

Изображение

В болниците мизерия, няма пари за лекарства и апаратура, инфраструктурата и пенсиите са за третия свят и т.н и т.н., ама 56 млн. НА година за отборите.
Този коментар чупи тъпомера. Определено един от най-тъпите в този форум.
Последна промяна от Eminem на 22 мар 2016 16:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12911
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Чудесна идея.Държавата да даде по 10 млн на всичките отб

Мнениеот Eminem » 22 мар 2016 16:22

TristaNNN написа:
Eminem написа:Тези жълтите са много нагли. Издържаха се от държавна банка, изядоха десетки милиони, а сега държавата да им строи стадион.

Обаче забележи - Държавата 5 млн. и Общината 5 млн., майните са болезнено пунктуални. :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Чудесна идея.Държавата да даде по 10 млн на всичките отб

Мнениеот DarkPsy » 22 мар 2016 16:43

Абе, синичките. Вашата трибуна с какви пари се прави?

Потребителски аватар
fakhir
Мнения: 149
Регистриран на: 09 фев 2010 15:57
Контакти:

Re: Чудесна идея.Държавата да даде по 10 млн на всичките отб

Мнениеот fakhir » 22 мар 2016 17:21

DarkPsy написа:Абе, синичките. Вашата трибуна с какви пари се прави?

Ми не е с Бюджетни средства, преки и от хазната, чети заданието на темата ;)
Тук става въпрос за отпускане на целенасочени средства от Държавния бюджет, централизиран и ежегодно гласуван от МФ и НС, взет от нашия джоб, с посредник МФ и МРРБ- що се отнася до практическото строителство на съоръженията. Иначе ми кажи, с какво инвестиционния план на КТБ, се различаваше от този на ТЕЦ Марица 2, Шиши И Боко, ТИМ във Варна, че ако щеш и на Първа Атомна, която е с бюджет почти Милион в "престижната" n-та дивизия? Иначе викаш за Коматево - "Ми то така си беше" и ни се полагаше, а КТБ държавна пара не бе и помирисала! Айде малко си приплюйте пазвите, че голем го вадехте, ама пак мек се оказа :mrgreen:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12470
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Чудесна идея.Държавата да даде по 10 млн на всичките отб

Мнениеот TristaNNN » 22 мар 2016 17:40

fakhir написа:
DarkPsy написа:Абе, синичките. Вашата трибуна с какви пари се прави?

Ми не е с Бюджетни средства, преки и от хазната, чети заданието на темата ;)
Тук става въпрос за отпускане на целенасочени средства от Държавния бюджет, централизиран и ежегодно гласуван от МФ и НС, взет от нашия джоб, с посредник МФ и МРРБ- що се отнася до практическото строителство на съоръженията. Иначе ми кажи, с какво инвестиционния план на КТБ, се различаваше от този на ТЕЦ Марица 2, Шиши И Боко, ТИМ във Варна, че ако щеш и на Първа Атомна, която е с бюджет почти Милион в "престижната" n-та дивизия? Иначе викаш за Коматево - "Ми то така си беше" и ни се полагаше, а КТБ държавна пара не бе и помирисала! Айде малко си приплюйте пазвите, че голем го вадехте, ама пак мек се оказа :mrgreen:

И от Общинския, и от Общинския :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
botevforever
Мнения: 974
Регистриран на: 29 юли 2010 19:11
Контакти:

Re: Чудесна идея.Държавата да даде по 10 млн на всичките отб

Мнениеот botevforever » 22 мар 2016 18:58

fire написа:
botevforever написа:
555 написа:Идеите за построяване на стадиона са няколко. Естествено тази новина на "7 дни спорт" бръкна много дълбоко на някого. Това предполагам няма да стане, въпреки, че държава и община ще си избият парите. То си е написано - ще имат права върху него. За разлика от тези, които се развълнуваха, Ботев Пд има голяма фенска маса. Естествено ще има и варианти. Въпрос към автора на темата, който е върл противник да се дават пари от община и държава: -Да разбирам ли, че Локомотив Пд ще откаже обещания 1 000 000 лв. от общината???

Естествено, че няма да ги откаже.
Като се добавят онези 89 ( осемдесет и девет ) лв., които феновете събраха в едногодишната кампания за бесика, си се получава прилична сума. :o


...Дълбоко съм убеден, че подобен провал ще претърпите и вие и съм готов да се обзаложа на каквото кажеш, че събраните от вас средства ще са срамна цифра :oops:


Дълбоко съм убеден, че не си разбрал целта на кампанията.
Никъде не е споменавано, че гоним някаква, каквато и да е цифра, свързана с парични средства.
Между другото, дефинирай понятието "срамна цифра".
Да подискутираме след време. :!:
НИЙ ПАК ЩЕ БЪДЕМ НА ВЪРХА-ТОВА Е НАШАТА СЪДБА!
Фен на Локо:
"ПРОУМЕЙТЕ ИСТИНАТА И СЕ ПРИМИРЕТЕ ,БОТЕВ Е ПО-ПОПУЛЯРНИЯ ОТБОР И ПО УСПЕШЕН В ИСТОРИЧЕСКИ ПЛАН ,ЛОКОМОТИВ Е ВТОРИЯ ОТБОР В ПЛОВДИВ.
http://sport.plovdiv24.bg/368514.html (стр.6)


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта