Христо Крушарски е новият президент на Локомотив Пловдив

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fitore
Мнения: 169
Регистриран на: 25 ное 2013 09:44
Контакти:

Re: Христо Крушарски е новият президент на Локомотив Пловдив

Мнениеот fitore » 05 ное 2015 10:17

Пловдив1926 написа:Единственото лошо е, че всички приказвахме как не трябва да се допуска един човек да определя съдбата на отбора, ала нбала и накрая пак същото. Акциите в един човек, той дава парите, той взима решенията. Не казвам, че е лош, просто утре ако го застрелят или спре да му се занимава пак се връщаме в първи клас, второто междучасие и се почва наново сдружения, смс-и и тн.


Както казва клишето явно още не сме узрели за подобна форма на управление. Крушарски с всяко свое интервю си намекваше, че няма желание да работи с италианеца и ирландеца, които афишираха интерес. Но не съм напълно убеден, че и те биха били на различно мнение ако досега бяха давали спасяващи средства като него.

Наистина Крушарски започва обещаващо, много наподобява на Тасев и дано съветниците му които са около него не го подведат. Пожелавам му дълги години да изживява емоции като от мача с Лудогорец начело на Локомотив !

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Христо Крушарски е новият президент на Локомотив Пловдив

Мнениеот Пловдив1926 » 05 ное 2015 10:24

То и Димитър Христолов почна обещаващо с папагалите :) Аз съм умерен песимист :)
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
отборът на Пловдив
Мнения: 906
Регистриран на: 04 юни 2010 08:58
Контакти:

Re: Христо Крушарски е новият президент на Локомотив Пловдив

Мнениеот отборът на Пловдив » 05 ное 2015 10:40

Новият собственик на Локомотив Пловдив Христо Крушарски има намерението да превърне Лаута в европейски стадион. Освен вече анонсираните ремонти на сектора за гости и изграждането на трибуна Бесека, бизнесменът възнамерява да постави и козирка над всички сектори. Още с ремонта на сектора за гости ще започне подготовката на съоръженията нужни за поставянето на козирка, разкри Крушарски.
Освен планираните от милионера ремонти, които ще бъдат извършени с негови средства, Локомотив Пловдив ще получи и 1 милион лева държавна помощ, с които ще бъдат изградени нов терен с модерна отводнителна система, както и модерни тоалетни на целия стадион. В момента на Лаута има поставени химически такива, които изключително много загрозяват съоръжението.


http://plovdivderby.com/posledni-novini ... a-na-lauta

:) :) :)

Ако това стане трябва да обръщаме нещо :mrgreen:
90 години слава,
90 години гордост,
90 години чест,
90 години любов,
90 години доблест и вярност...

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Христо Крушарски е новият президент на Локомотив Пловдив

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 05 ное 2015 20:37

Пожелавам ви успех с новия собственик!
Само времето ще покаже кой какъв е. Лесно се дават обещания, трудно се изпълняват.

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Христо Крушарски е новият президент на Локомотив Пловдив

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 06 ное 2015 10:03

Няма смисъл от излишна еуфория.Засега човека се справя добре.С финансите,имам предвид.Факт е,че за да продаваш каквото и да било на китайци/ :shock: /,няма как да си случаен човек.Освен това има бизнес в Дубай и в Аржентина.Ако наистина се захване с ремонт на стадиона /трибуни,тревно покритие,тренировъчни игрища,хотел и т.н./,както афишира,от това по-добре здраве му кажи.
Иначе бързо влиза в час. На мача с Лудогорец,на полувремето вдигна скандал на съдиите,мисля с основание.Като добавим и една реплика от същия мач,че вече му било скучно в ложата и щял да се мести в агитката :lol: ...Знам ли... :roll: Времето ще покаже,дали е правилния човек.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта