Сезон 2015/16 - селекция, подготовка, контроли...и слухове!

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

loko1926
Мнения: 24
Регистриран на: 06 апр 2015 11:00
Контакти:

Re: Сезон 2015/16 - селекция, подготовка, контроли...и слухо

Мнениеот loko1926 » 26 юни 2015 10:37

Vzehme mnogo ka4estveni futbolisti.imame sili za zona UEFA


quakes
Мнения: 70
Регистриран на: 07 мар 2013 18:26
Контакти:

Re: Сезон 2015/16 - селекция, подготовка, контроли...и слухо

Мнениеот quakes » 26 юни 2015 10:53

Златински бил вариант... Само не знам как ще бъде приет след оная неистова радост като вкара от измислена дузпа на Лаута за купата

Потребителски аватар
lpfc_1926
Мнения: 131
Регистриран на: 23 юни 2010 21:33
Контакти:

Re: Сезон 2015/16 - селекция, подготовка, контроли...и слухо

Мнениеот lpfc_1926 » 26 юни 2015 11:29

quakes написа:Златински бил вариант... Само не знам как ще бъде приет след оная неистова радост като вкара от измислена дузпа на Лаута за купата

Той да дойде, а пък лесна работа с приемането. ;)
░▒▓▀1926▀▓▒░ LPFC ░▒▓▀1926▀▓▒░

Потребителски аватар
Arto
Мнения: 340
Регистриран на: 14 апр 2010 08:48
Контакти:

Re: Сезон 2015/16 - селекция, подготовка, контроли...и слухо

Мнениеот Arto » 26 юни 2015 12:57

quakes написа:Златински бил вариант... Само не знам как ще бъде приет след оная неистова радост като вкара от измислена дузпа на Лаута за купата


Недей така. Всеки прави грешки, ако приемем това изобщо за грешка. Ние като бойкотирахме коко и тренировките на отбора, ние също ли сме против Локомотив? Не знам дали знаеш, но на коледното парти на ОТС през 2012 (годината при Марешки, която бе последна за Златински), бяха поканени представители на всички организации на Лаута, както и футболистите с тяхните половинки. Всички футболисти отказаха (поради различни съображения) с изключение на Златински, който не само че дойде с приятелката си, но и бяха едни от първите, нямаше излишно тежкарене, и бяха едни от последните, които си тръгнаха. Златински е футболист с огромно сърце, което за наша радост е черно-бяло. Във времето на материализъм, в което живеем, такива хора са рядкост. Стига тази информация да е вярна и той да реши да се върне у дома, аз ще бъда изключително радостен и поне според моите разбирания, ние трябва да го посрещнем подобаващо. ;)

quakes
Мнения: 70
Регистриран на: 07 мар 2013 18:26
Контакти:

Re: Сезон 2015/16 - селекция, подготовка, контроли...и слухо

Мнениеот quakes » 26 юни 2015 14:03

Arto написа:
quakes написа:Златински бил вариант... Само не знам как ще бъде приет след оная неистова радост като вкара от измислена дузпа на Лаута за купата


Недей така. Всеки прави грешки, ако приемем това изобщо за грешка. Ние като бойкотирахме коко и тренировките на отбора, ние също ли сме против Локомотив? Не знам дали знаеш, но на коледното парти на ОТС през 2012 (годината при Марешки, която бе последна за Златински), бяха поканени представители на всички организации на Лаута, както и футболистите с тяхните половинки. Всички футболисти отказаха (поради различни съображения) с изключение на Златински, който не само че дойде с приятелката си, но и бяха едни от първите, нямаше излишно тежкарене, и бяха едни от последните, които си тръгнаха. Златински е футболист с огромно сърце, което за наша радост е черно-бяло. Във времето на материализъм, в което живеем, такива хора са рядкост. Стига тази информация да е вярна и той да реши да се върне у дома, аз ще бъда изключително радостен и поне според моите разбирания, ние трябва да го посрещнем подобаващо. ;)

Не ме разбирай погрешно, и аз се радвам, че отбора се пълни с футболисти, които са доказали любовта си към Локомотив. Просто според мен тогава нарани доста хора. До преди 3 месеца целуваше емблемата, а след измислената дузпа се радваше, че с помощта на съдията "най-добрият отбор в България" побеждава отбор, който беше полу-съсипан. Дано се върне и се реваншира за грешката :)

Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Re: Сезон 2015/16 - селекция, подготовка, контроли...и слухо

Мнениеот Себастиан Фетел » 26 юни 2015 14:29

Ще е добре Тунчев, Милиев и Златински да се върнат.
[wrapimg=center]https://c1.staticflickr.com/8/7511/16011066645_a2a38581e2_b.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
bahmamu
Мнения: 37
Регистриран на: 26 мар 2015 13:14
Контакти:

Re: Сезон 2015/16 - селекция, подготовка, контроли...и слухо

Мнениеот bahmamu » 26 юни 2015 15:06

Златинкси е класа и обича Локомотив, но незнам дали можем да си позволим да го привлечем. Ако дойде на Лаута ще е едно от най-добрите попълнения за тази пауза, надявам се да се върне :)

Потребителски аватар
PlovdivPirates
Мнения: 3
Регистриран на: 25 юни 2015 10:36
Контакти:

Re: Сезон 2015/16 - селекция, подготовка, контроли...и слухо

Мнениеот PlovdivPirates » 26 юни 2015 15:10

Бих предпочел да чета малко повече новини от "президента" на клуба Николай Неделчев на тема финансиране, а не от палячото думанов, който дава по три интервюта на ден и подписва поне по два договора със страшни звезди на средна възраст 36 години...

Потребителски аватар
bahmamu
Мнения: 37
Регистриран на: 26 мар 2015 13:14
Контакти:

Re: Сезон 2015/16 - селекция, подготовка, контроли...и слухо

Мнениеот bahmamu » 26 юни 2015 15:40

Имаш право, че никой не говори за финансирането.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта