Велин Терзиев: Искаме виновниците в затвора

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sheep-s head
Мнения: 9
Регистриран на: 24 ное 2014 16:18
Контакти:

Re: Велин Терзиев: Искаме виновниците в затвора

Мнениеот sheep-s head » 11 дек 2014 19:52

kanar76 написа:
Пловдив1926 написа:Аз съм за това всички замесени да изгорят. Да се направи и финансов одит на А група - да се види кой се издържа от черно тото. От къде примерно жълтурите имат пари да съществуват като банката от фланелите им фалира а собственика им е със запорирани сметки и издирван от прокуратурата? Как така ЦСКА и Левски с мултимилионни задължения съществуват? Каква е логиката на този бизнес? Кой стои зад всеки отбор, кой налива пари, дали това е легитимен метод на финансиране и тн. Време е държавата да се намеси за да имаме спорт, за да имаме футбол. Иначе мафията ще продължава да си дърпа конците на всичко и само ще се правят разни показни акции срещу призраци.


Отборът ви е потънал до гуша в лайна, но жАлтурите са ви все в устата. След толкова плюнки по Ботев и КТБ защо сега не вземете да върнете милионите които спечелихте от "Черното тото". С години отбора ви манипулираше срещите и печелеше на гърба на хората които залагаха на мачовете. Много е лесно сега да кажете:" Ами той Коко беше". Не ние пишехме чаршафи с :"Благодарим ти,Коко" , "Коко,с теб сме", "Локо и Коко до гроб". Не ние ходихме в Сандански да го молим да се върне. Защо не попитате почетния ви президент и Атанас Узунов дали знаят нещо по въпроса. Сега трябва да си понесете последствията както отбора така и феновете.


Как мина срещата с Караибрахим в Сърбия ?Жъ строи ли Ещадио Де Помакао или жъ остане на кота 0?
Дари шоколад,спаси папагал

Потребителски аватар
Irish stout
Мнения: 1844
Регистриран на: 08 апр 2008 13:15
Контакти:

Re: Велин Терзиев: Искаме виновниците в затвора

Мнениеот Irish stout » 11 дек 2014 22:40

kanar76 написа:Отборът ви е потънал до гуша в лайна, но жАлтурите са ви все в устата. След толкова плюнки по Ботев и КТБ защо сега не вземете да върнете милионите които спечелихте от "Черното тото". С години отбора ви манипулираше срещите и печелеше на гърба на хората които залагаха на мачовете. Много е лесно сега да кажете:" Ами той Коко беше". Не ние пишехме чаршафи с :"Благодарим ти,Коко" , "Коко,с теб сме", "Локо и Коко до гроб". Не ние ходихме в Сандански да го молим да се върне. Защо не попитате почетния ви президент и Атанас Узунов дали знаят нещо по въпроса. Сега трябва да си понесете последствията както отбора така и феновете.


След като отборът ни е затънал (за едни 40 милиона на вашия отбор май не си чувал), защо всичкото жълто-кафяво трол е впрегнато да громи врага с идеологически похвати?
Реакцията ви буди само съжаление, но вие не сте достатъчно узрели, за да се погледнете отстрани.

Вие сте това, което ДПС и комунистите са в политиката - инструмент за манипулации и демагогия. Дано не се гордеете с това, което правите, защото ако е така, сте пропаднали окончателно. Просто чакате следващите избори, 20 лева в джоба и две кебапчета. Таванът сте го достигнали отдавна - при вас той е на същото място, където е дъното за нормалните хора.
СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!

Wildbunch
Мнения: 65
Регистриран на: 27 юни 2014 05:17
Контакти:

Re: Велин Терзиев: Искаме виновниците в затвора

Мнениеот Wildbunch » 11 дек 2014 22:47

Малко offtopic- Ще си позволя да направя една забележка към ръководството. Когато призовавате да черпим информация единствено от официалния ни сайт, и да не обръщаме внимание на външни източници, то трябва да поемете отговорност за навременното отразяване на всички събития около клуба (добри или лоши). В момента от сайта можем само да научим час на среща, група за мач, и резултат. За всичко останало хора като мене трябва да гадаят на база недомлъвките на един-двама съфорумци или новини от знайни и незнайни сайтове. После се чудите защо е отчуждена публиката.

Потребителски аватар
SINOTE
Мнения: 259
Регистриран на: 02 мар 2011 01:32

Re: Велин Терзиев: Искаме виновниците в затвора

Мнениеот SINOTE » 12 дек 2014 11:18

Wildbunch написа:Малко offtopic- Ще си позволя да направя една забележка към ръководството. Когато призовавате да черпим информация единствено от официалния ни сайт, и да не обръщаме внимание на външни източници, то трябва да поемете отговорност за навременното отразяване на всички събития около клуба (добри или лоши). В момента от сайта можем само да научим час на среща, група за мач, и резултат. За всичко останало хора като мене трябва да гадаят на база недомлъвките на един-двама съфорумци или новини от знайни и незнайни сайтове. После се чудите защо е отчуждена публиката.


Напълно си прав, но и това нещо изисква ресурс. Когато привържениците са ангажирани с издръжката, цялата организация и администрация, школата и подкрепата на футболистите във всеки един мач, наистина не остава време за всичко. За капак от тото мафията ни спретнаха много приятна акция за урок че не трябва да се рита срещу схемата....

Дано все пак дойде нов собственик, който да поеме клуба и феновете да се занимават само с подкрепата.
Изображение


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта