Йордан Господинов: Камбуров не е по-голям от Локомотив

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
отборът на Пловдив
Мнения: 906
Регистриран на: 04 юни 2010 08:58
Контакти:

Йордан Господинов: Камбуров не е по-голям от Локомотив

Мнениеот отборът на Пловдив » 09 апр 2014 12:40

"Ако Локомотив (Пд) бие, се възхваляват Камбуров и още няколко човека. Ако паднем - са виновни другите, а те не са."

Данчо, какво точно се случи в съблекалнята след равенството с Лудогорец?
- Истината е, че се стигна почти до бой между мен и Мартин Камбуров. Разтърваха ни и само това ни попречи да се сбием. Причината за това е ясна - никой не е по-голям от Локомотив. Дори и Мартин Камбуров не е по-голям от Локомотив. Да, направил е много за този клуб, не мога да го отрека, но не може той да казва кои играят за Локомотив и кои играят за нещо друго.

Какво имаш предвид?
- Той ме обвини за гола на Лудогорец. Пред мен има 7 човека стена, а аз видях топката едва след като тя прескочи стената. Ако това е мой гол, какво трябва да направят в Лудогорец с Владо Стоянов. Да го обесят на гредата ли, че изби в крака на Данчо Минев? Не мога да разбера как може да излиза един футболист и да коментира играта на свой съотборник. Това е недопустимо. Аз питам ли го Мартин за пропуска на онова чисто положение през първото полувреме? Нещо повече. Казах му: "Спокойно, през второто ще вкараш". С тези думи на Камбуров се настройват феновете срещу мен. Несериозно е той да казва, че играя без душа, и трима-четирима само играели за Локомотив. Ако продължава в същия дух, наистина ще стигнем до бой.

Разбрахме, че двамата сте се скарали още след мача с Ботев в София?
- Не, тогава не е имало нищо между мен и него. Кой е той, че ще ми прави разбор на играта? Има си треньори за тази работа. Как може след загубата от Ботев Камбуров да казва, че са ми вкарали гол с глава от голлинията? Да прави анализи. Грозно е това нещо. Той явно си има някои журналисти, които са му приятели. Ако Локомотив (Пд) бие, се възхваляват Камбуров и още няколко човека. Ако паднем - са виновни другите, а те не са. Това не може да продължава.

Добре, а вие не се ли израдвахте от равенството с Лудогорец...
- На какво да се радваме? Че се караме в съблекалнята и почти стигаме до бой? На това ли? Че някой ме обвинява, че съм пуснал гола нарочно? Това не е нормално.

Явно напрежението в Локомотив (Пд) е голямо. Как смятате да излезете от тази ситуация?
- Как да излезем? Гледаме напред и се хвърляме здраво в мачовете. Това е пътят ни оттук нататък.

А ти ще говориш ли с Мартин Камбуров за отношенията помежду ви?
- Не. Аз повече с Мартин Камбуров не смятам да разговарям.

Да, но сега феновете може би ще се обърнат срещу теб?
- Никой не може да казва, че съм продал мач. Аз такова нещо не съм направил в кариерата си, няма и да направя. Нека просто Мартин Камбуров разбере, че той не е по-голям от Локомотив (Пд). В мачовете излизаме 11 човека. Когато бием - всички имаме принос. Когато падаме - всички сме виновни. В клуба има треньори, ръководители. Те нямат ли принос за нашите добри резултати?
Христо Бонев призна, че положението в клуба е много тежко. Така ли е наистина?
- Тежко е, но леко-леко нещата се нормализират.
Камбуров каза, че ще напусне "Лаута". Ти би ли казал какво е твоето бъдеще?
- Аз съм футболист на Локомотив (Пд) и продължавам да изпълнявам своите задачи. Има още мачове до края на сезона, в които трябва да защитим името на клуба.
Ще играете ли срещу Литекс толкова здраво, колкото срещу Лудогорец?
- Да, защо да не играем здраво. Всеки един отбор, който подцени Локомотив (Пд), ще страда. Това трябва да го знаят в Литекс, а вече го усетиха от Лудогорец. Стига сме говорили, че съм много афектиран и мога да кажа нещо, което не трябва...
90 години слава,
90 години гордост,
90 години чест,
90 години любов,
90 години доблест и вярност...

Потребителски аватар
Гагарин Обича Локо
Мнения: 639
Регистриран на: 05 юли 2011 18:43
Контакти:

Re: Йордан Господинов: Камбуров не е по-голям от Локомотив

Мнениеот Гагарин Обича Локо » 09 апр 2014 12:57

Ебати евтиния театър братче... Данчо, Манчо.... Тоя коко докато е начело в Локомотив нищо, ама абсолютно нищо никой няма да го взема за чиста монета, особено циркове като тези. Дано днес в Ловеч се покаже КАТЕГОРИЧНО позицията на феновете, защото се превръщаме в Славия, бавно и безславно.
Изображение

миле гърбавия
Мнения: 1494
Регистриран на: 13 дек 2009 14:12
Skype: 1G2472L

Re: Йордан Господинов: Камбуров не е по-голям от Локомотив

Мнениеот миле гърбавия » 09 апр 2014 13:02

Е,Дорър вечер!Голямо откритие!

Потребителски аватар
Виктор 1914
Мнения: 284
Регистриран на: 09 яну 2013 10:39
Контакти:

Re: Йордан Господинов: Камбуров не е по-голям от Локомотив

Мнениеот Виктор 1914 » 09 апр 2014 13:19

Камбуров с колата за 100 000лв нали не му трябваха заплати, по думите на Майкъла. Сега защо пак иска да бяга от Локо Пд?
[rimg]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/292522_10200395667711842_1360105554_n.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
puf-paf
Мнения: 587
Регистриран на: 04 апр 2009 09:11
Контакти:

Re: Йордан Господинов: Камбуров не е по-голям от Локомотив

Мнениеот puf-paf » 09 апр 2014 13:26

Данчо, продажна курво ти за Локомотив си нищо,даже много ти търпим пируетите на вратата в доста мачове.
Щастливо роден съм, на тази земя
защото се боря, за кауза една
в черно и бяло, душата блести
за Локо от Пловдив ,отворих очи

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Йордан Господинов: Камбуров не е по-голям от Локомотив

Мнениеот fen-fen » 09 апр 2014 13:27

Гагарин Обича Локо написа:Ебати евтиния театър братче... Данчо, Манчо.... Тоя коко докато е начело в Локомотив нищо, ама абсолютно нищо никой няма да го взема за чиста монета, особено циркове като тези. Дано днес в Ловеч се покаже КАТЕГОРИЧНО позицията на феновете, защото се превръщаме в Славия, бавно и безславно.


Прав си! Днес ще играете със Литекс и Коко пак си е направил тотото. Камбуров хубав или лош характер е един от ключовите играчи на отбора, а отсъствието му днес на терена означава само едно - победа за Литекс! Циркове, схеми, циркове, схеми и така........Жалко за отбора ви!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
крАСАВци
Мнения: 591
Регистриран на: 06 юли 2012 15:16
Контакти:

Re: Йордан Господинов: Камбуров не е по-голям от Локомотив

Мнениеот крАСАВци » 09 апр 2014 13:30

Всички боклуци дето въртят театър и интриги на гърба на ЛОКОМОТИВ ще го изядът на 19-ти.

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: Йордан Господинов: Камбуров не е по-голям от Локомотив

Мнениеот El Commandante » 09 апр 2014 13:31

fen-fen написа:отсъствието му днес на терена означава само едно - победа за Литекс


То па щото последния кръг на Лаута като играха с Литекс и с Камбура в състава ги скъсаха от бой,нали...
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?

Потребителски аватар
bnboris0v
Мнения: 282
Регистриран на: 03 апр 2014 20:48

Re: Йордан Господинов: Камбуров не е по-голям от Локомотив

Мнениеот bnboris0v » 09 апр 2014 13:38

крАСАВци написа:Всички боклуци дето въртят театър и интриги на гърба на ЛОКОМОТИВ ще го изядът на 19-ти.

защо пък точно тогава :o

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: Йордан Господинов: Камбуров не е по-голям от Локомотив

Мнениеот El Commandante » 09 апр 2014 13:39

bnboris0v написа:защо пък точно тогава :o


Защото жАлтити са виновни за всичко...
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта