Локо (Пд) със "служебен" бразилец срещу Левски

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Локо (Пд) със "служебен" бразилец срещу Левски

Мнениеот drughi » 30 сеп 2009 09:05

Рекордните четирима бразилци ще играят за Локо (Пд) в неделя срещу шампиона Левски на "Лаута". "Жълтата" карта на халфа Рафаел така и не пристигна от Италия. В петък обаче изтича едномесечния срок от подадената заявка в БФС и чакането на документа. По този начин Рафаел ще бъде картотекиран "служебно", без "жълта карта" и ще дебютира за Локо (Пд), потвърдиха от треньорския щаб. След изтърпяване на наказание от един мач, в строя се завръща и плеймекърът Даксон да Силва. Във форма и добра кондиция са били и другите бразилци - Евертон Джилио Том и Тиаго Барбоса.

Тази сутрин представителният тим на "смърфовете" проведе възстановителна тренировка след равенството 0:0 в понеделник с Пирин. От сериозни болки в коляното се оплака Ангел Йошев, но софиянецът също ще е на линия в неделя. Същото важи и за бранителя Петър Кюмюрджиев, който пропусна двубоя с "орлетата" в Кюстендил поради травма.

Новите началници на клуба се събраха днес преди обяд на "Лаута". Бъдещето на Локо (Пд) обсъдиха изпълнителният директор Йордан Димитров, Атанас Узунов и преназначеният за финансов шеф Иван Петлешков. Шампионският тандем треньори Едуард Ераносан и Иван Маринов-Масларя категорично са отказали да работят за Галя Топалова. В петък новият екип ще се представи пред медиите. Дотогава Атанас Узунов ще трябва да получи правото да се труди на "Лаута" от досегашния си работодател Коко Динев. Генерал Димитров утре ще се срещне в София със собствениците на Локо (Пд). Галя Топалова е обещала в сряда, най-късно в четвъртък, да разтвори стиснатия си портфейл за заплати на хората си в Пловдив.
Изображение
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rheo02mAsBM[/youtube]
Изображение

Потребителски аватар
TheBetfather
Мнения: 81
Регистриран на: 14 сеп 2009 22:23
Skype: jmorakataishere
Контакти:

Re: Локо (Пд) със "служебен" бразилец срещу Левски

Мнениеот TheBetfather » 30 сеп 2009 11:15

Голяма работа.. 3-0 за Левски и айде отивайте в Б ГРУПА!!
http://www.footballtipster-bg.com/ влез , погледни и спечели с нас и нашите футболни прогнози!

Потребителски аватар
LOKO_PD_FAN
Мнения: 130
Регистриран на: 01 юни 2009 23:02
Контакти:

Re: Локо (Пд) със "служебен" бразилец срещу Левски

Мнениеот LOKO_PD_FAN » 30 сеп 2009 18:21

TheBetfather написа:Голяма работа.. 3-0 за Левски и айде отивайте в Б ГРУПА!!

Кой ще вкара Гонзо ли бе палячо,трябва да си завреш муцуната в земята от срам а не да избиваш комплекси с бг. отбори ,защото утре самочувствието ще ви бъде тотално сринато 0:4 за ЛАЦИО ясно.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта