Локомотив Пд – Ботев е истината!

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: Локомотив Пд – Ботев е истината!

Мнениеот КАН » 03 ное 2012 13:10

Когато литекс трябваше да става първи , купуваше пловдивските отбор4ета на килограм,така 4е млък!

Потребителски аватар
TSHABALALA
Мнения: 461
Регистриран на: 15 юни 2010 09:54
Контакти:

Re: Локомотив Пд – Ботев е истината!

Мнениеот TSHABALALA » 03 ное 2012 13:17

Няма да омаловажам другите дербита в България, всяко си има своя чар(не само софийските, или тези със столично участие)НО...

ЛОКО - БОТЕВ Е ВЕЛИК МАЧ!!!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Локомотив Пд – Ботев е истината!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 03 ное 2012 13:19

demy27 написа:....Няма нужда да доказвате че, нищо не сте разбрали от написаното по-горе. Можем само да изпитваме съжаление към такива, като вас, които никога няма да усетят подобна тръпка от чистия футбол.

И аз мога да изпитвам само съжаление към млади хора като теб, които никога няма да научат пунктуацията в българския език, но.....това е положението. :lol:
П.П. По темата: "Локомотив" - "Ботев" е градско дерби, в най-добрия случай - дерби на Пловдив и околните села. Нищо повече. 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Toninik
Мнения: 107
Регистриран на: 22 авг 2008 15:40
Контакти:

Re: Локомотив Пд – Ботев е истината!

Мнениеот Toninik » 03 ное 2012 13:20

Браво за дербито, за заряда и за мерака с който си го правите. Аз ще гледам 2-рото полувреме с интерес :) НО, стига сте го възвеличавали толкова, защото:
- само на Славия - Локо Сф играят 2 отбора с толкова титли и купи, колкото Пловдив няма да има и за още 100 години. За трофеите на Левски - ЦСКА ще ви трябват около 1000 години...
- не ми говорете за качество, защото класирането ясно показва кои отбори са по-качествени
- а аргумента на автора за броя на публиката... е няма такова преиначаване на числа: Пловдив е 340 000, да предположим, че в някакъв утопичен свят 34 000 посетят дербито. Това са 10%. Ако село Куртево е 300 души и играе дерби с Алкохолево пред 33 души, това са 11% и тогава авторът би ли възкликнал в същия дух: "Да ви имам дербито, майни! А Куртево-Алкохолевия регион живее с Куртево, оцелява с Алкохолево. Без Куртево – Алкохолево няма такъв регион."
Това да казвате че Локо - Ботев е дербито на България е почти толкова досадно колкото някои левскари като дрънкат, че Левски е отбора на народа...

Потребителски аватар
Ванко_Ултраса
Мнения: 1722
Регистриран на: 09 апр 2010 12:34
Контакти:

Re: Локомотив Пд – Ботев е истината!

Мнениеот Ванко_Ултраса » 03 ное 2012 13:23

Момчета, мисля че това дерби вече е за "голямата къща" :!:
Крайно време е да направим нещо заедно за ст. Пловдив.
Както се обеденихме за Катуница, така можем да го направим и за "голямата къща".
Без да наддигнем глави заедно срещу корумпираните политици ще са ей такива мъки, на каквито сме свидетели днес.
Стадионите на Локомотив и Ботев вече са тясни за това дерби.
Няма проблем да има обичайните закачки между нас, но когато става въпрос за Пловдив сме задължени да мислим като пловдивчани загърбвайки клубните принадлежности.
Дано отговорните фенове и на двата отбора помислят да направят нещо...все пак става въпрос за един от символите на Древен и Вечен Пловдив - ст. Пловдив :!:
Изображение

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Локомотив Пд – Ботев е истината!

Мнениеот костенурк » 03 ное 2012 13:30

КАН написа:Когато литекс трябваше да става първи , купуваше пловдивските отбор4ета на килограм,така 4е млък!

Борат и титаните си купуват феновете даже фактури има.
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: Локомотив Пд – Ботев е истината!

Мнениеот bianchi » 03 ное 2012 13:36

Alexander Frei написа:И откога "Левски" - Кюстендил срещу "Металик" - Сопот стана дерби на Пловдив, да не говорим за България, че нещо не се сещам!?.... :lol:

Ми трябва да питаме кой са Тампере,Беверен и компания и ще ти кажа кой са.

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Локомотив Пд – Ботев е истината!

Мнениеот Blue1914 » 03 ное 2012 13:40

Пак почнаха да избиват комплекси за малоценност майните...

"Дербито на България", дето е толкова важно и следено, че Левски- Миньор Перник е първи избор на телевизиите. :mrgreen: Ако и розовите играеха с отбор от първата половина на таблицата "суперсъбитието" щеше отново да си остане с евентуалното излъчване по местната кабеларка Евроком Пловдив... :mrgreen:

Големи сте, майни! Ще минете ли в това суперфутболно градче психологическата бариера от 10 000 души или по-скоро май не... Не се излагайте Локо-то, папагалите скоро били събрали легендарните 13 000! :mrgreen:

Евроком Пловдив си ви е идеален на вас, ама айде...

Pldatanasbg
Мнения: 29
Регистриран на: 30 сеп 2012 20:07
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив - СТАТИСТИКА преди дербито

Мнениеот Pldatanasbg » 03 ное 2012 13:50

И аз да добавя нещо имаме повече победи като гости от колкото те ( в дербито ) както и равенства така че сме ги смазали по всички показатели!

Потребителски аватар
realmadrid_fan
Мнения: 1912
Регистриран на: 18 окт 2010 10:12
Контакти:

Re: Локомотив Пд – Ботев е истината!

Мнениеот realmadrid_fan » 03 ное 2012 14:02

За мен най-голямото дерби в България е Локо-Ботев.Двете най-добри публики и два отбора, които искат да спечелят на всяка цена, се изправят едни срещу други. Независимо как се представят в А група, Локо и Ботев правят много добри мачове помежду си, изпълнени с атакуващ стил на игра и голове. Левски и ЦСКА правят интересни мачове, но за мен пловдивското дерби е много по-интересно.
Изображение Изображение
HALLA MADRID


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта