Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Древен и Вечен
Мнения: 425
Регистриран на: 13 авг 2011 13:16
Skype: 2ZHB8M10

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот Древен и Вечен » 25 юли 2012 14:52

Ако ме знаеш мен, трябва да знаеш кой е и Айриша... странно, защо ли НИЕ ТЕБ НЕ ТЕ ЗНАЕМ КОЙ СИ?! :mrgreen: А ако питаш кога съм дошъл в тази махала, ще ти кажа... Дядо ми купува къщата /обръщам ти внимание на КУПУВА, за да не решиш, че нещо "жилфонд" -ала-бала :mrgreen: / от СОБСТВЕНИКА през 1949-та г.... местим се от друга част на града, заедно с Пенеловите... т.е. ако си знаеш историята на клуба ще се сетиш и откъде идваме!!! Колкото дали съм бил "сам-война-е-войн" показва и колко си бил от "Алекото"!!! :mrgreen:

Айриша го знам.За тва момченце ще си спестя коментарите.Значи моето момче.Ти в нашата махала си пришълец ,ясно ли ти е?Нашие фамилии са там от много преди теб и твоето семейство да се намърдате.В нашия квартал обичаме нашия си дядо Ботев.Нас бащите и дядовците ни са ни учили как да обичаме този отбор.Сега разбирам от къде е тая злоба у теб...
ХАХАХА точно в Алекото имаше много жепейци ,така ли?Ти си болен мой човек,много болен.

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот plovdivram » 25 юли 2012 14:55

Древен и Вечен написа:
Ако ме знаеш мен, трябва да знаеш кой е и Айриша... странно, защо ли НИЕ ТЕБ НЕ ТЕ ЗНАЕМ КОЙ СИ?! :mrgreen: А ако питаш кога съм дошъл в тази махала, ще ти кажа... Дядо ми купува къщата /обръщам ти внимание на КУПУВА, за да не решиш, че нещо "жилфонд" -ала-бала :mrgreen: / от СОБСТВЕНИКА през 1949-та г.... местим се от друга част на града, заедно с Пенеловите... т.е. ако си знаеш историята на клуба ще се сетиш и откъде идваме!!! Колкото дали съм бил "сам-война-е-войн" показва и колко си бил от "Алекото"!!! :mrgreen:

Айриша го знам.За тва момченце ще си спестя коментарите.Значи моето момче.Ти в нашата махала си пришълец ,ясно ли ти е?Нашие фамилии са там от много преди теб и твоето семейство да се намърдате.В нашия квартал обичаме нашия си дядо Ботев.Нас бащите и дядовците ни са ни учили как да обичаме този отбор.Сега разбирам от къде е тая злоба у теб...
ХАХАХА точно в Алекото имаше много жепейци ,така ли?Ти си болен мой човек,много болен.


Ха-ха... :mrgreen: Няма по-смешен коментар от АНОНИМНИТЕ ТАКИВА мой човек... По същата логика аз мога да твърдя, че съм наследник на Филип Македонски, а ти на вашият приятел "Лаут бей"... :mrgreen: О-Л-Е-К-В-А-Ш все повече и повече... пусто БЕЗСИЛИЕ!!! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот plovdivram » 25 юли 2012 15:03

Имам молба към МОДЕРАТОРИТЕ и АДМИНИСТРАТОРИТЕ!!!

Възможно ли е всички ИЗЛИШНИ коментари по тази тема, а и в други /за в бъдеще/ да бъдат преместени в специално обособена тема, която да носи името "БЕЗСМИСЛЕНИ СПОРОВЕ С ПРИВЪРЖЕНИЦИ НА БОТЕВ"?! :mrgreen: Независимо от иконката това, което съм написал го мисля съвсем сериозно!

Благодаря ви предварително!!!
Изображение

Потребителски аватар
1912plovdiv
Мнения: 1662
Регистриран на: 20 дек 2011 10:31
Местоположение: USA , CA
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот 1912plovdiv » 25 юли 2012 15:08

plovdivram написа:
Ами ТИ АКО Я БЕШЕ ЧЕЛ ТАЗИ СТАТИЯ ЩЕШЕ ДА ПРОЧЕТЕШ СЛЕДНОТО:

8 май 1936г., “Борба”
“Основаният преди няколко дни железничарски клуб в Пловдив е направил постъпки пред БНСФ и областното управление да бъде приет за член...”

Е... сега като прочете за какво става въпрос, какъв ти е коментара?!! ОФИЦИАЛНО КАРТОТЕКИРАН ли пише или НАПРАВИЛ ПОСТЪПКИ?!!!


Коментарът ми е, че годината 1936 и датата 07. Май отбелязват значимо събитие в историятя на ЖСК, широко отразено и от тогавашната преса. "Мистериозно" след това годината 1936 цъфва като ваша рожденна дата и освен факторът наследственост, аз друга опция за това не виждам.
▒▓█▄▀ БОТЕВ ▄▀█▓▒

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UP20C5agYoE&list=LLDu9hpyDTcjHX9bXKfC5wsA[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
GBP
Мнения: 132
Регистриран на: 27 фев 2011 09:33
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот GBP » 25 юли 2012 15:14

Ще помоля някои от привържениците на "Ботев" да не ос*рат темата, а да си гледат бойкота, който щяха да правят на форумите на "Гонг". Страхувам се, че отдавна станахме банални за привържениците на всички останали отбори. Благодаря Ви предварително.
Последна промяна от GBP на 25 юли 2012 15:15, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот plovdivram » 25 юли 2012 15:14

1912plovdiv написа:
plovdivram написа:
Ами ТИ АКО Я БЕШЕ ЧЕЛ ТАЗИ СТАТИЯ ЩЕШЕ ДА ПРОЧЕТЕШ СЛЕДНОТО:

8 май 1936г., “Борба”
“Основаният преди няколко дни железничарски клуб в Пловдив е направил постъпки пред БНСФ и областното управление да бъде приет за член...”

Е... сега като прочете за какво става въпрос, какъв ти е коментара?!! ОФИЦИАЛНО КАРТОТЕКИРАН ли пише или НАПРАВИЛ ПОСТЪПКИ?!!!


Коментарът ми е, че годината 1936 и датата 07. Май отбелязват значимо събитие в историятя на ЖСК, широко отразено и от тогавашната преса. "Мистериозно" след това годината 1936 цъфва като ваша рожденна дата и освен факторът наследственост, аз друга опция за това не виждам.



Широко отразено казваш!! :| Убеден ли си и в това, което казваш... Почвам много сериозно да се съмнявам, че дори си виждал въпросното каренЦЕ във въпросния вестник!!! Ако не се лъжа другите, които пишат затова са и в-к "Спорт"... А мислиш ли, че освен, че НЯМА НИЩО ОБЩО С ТВЪРДЕНИЯТА ти, които се опита да ВНУШИШ... мислиш, че и останалата част отговаря на истината, а именно тази част от текста - "Основания преди няколко дни..."?!
Изображение

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 25 юли 2012 15:16

plovdivram написа:Имам молба към МОДЕРАТОРИТЕ и АДМИНИСТРАТОРИТЕ!!!

Възможно ли е всички ИЗЛИШНИ коментари по тази тема, а и в други /за в бъдеще/ да бъдат преместени в специално обособена тема, която да носи името "БЕЗСМИСЛЕНИ СПОРОВЕ С ПРИВЪРЖЕНИЦИ НА БОТЕВ"?! :mrgreen: Независимо от иконката това, което съм написал го мисля съвсем сериозно!

Благодаря ви предварително!!!


С удоволствие.Просто няма тема,в която разни "древни и вечни" и още няколко подобни екземпляра да не "нацвъкат" ,въпреки,че по принцип "бойкотират" форумите на Гонг.Без значение дали темата е за рожден ден,за Коко,или пък за някой мач,винаги се появяват едни и същи и повтарят едно и също до припадък.Ще направим една тема и ще я закачим като "важна".
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот plovdivram » 25 юли 2012 15:20

Модератор ЛокоПД написа:
plovdivram написа:Имам молба към МОДЕРАТОРИТЕ и АДМИНИСТРАТОРИТЕ!!!

Възможно ли е всички ИЗЛИШНИ коментари по тази тема, а и в други /за в бъдеще/ да бъдат преместени в специално обособена тема, която да носи името "БЕЗСМИСЛЕНИ СПОРОВЕ С ПРИВЪРЖЕНИЦИ НА БОТЕВ"?! :mrgreen: Независимо от иконката това, което съм написал го мисля съвсем сериозно!

Благодаря ви предварително!!!


С удоволствие.Просто няма тема,в която разни "древни и вечни" и още няколко подобни екземпляра да не "нацвъкат" ,въпреки,че по принцип "бойкотират" форумите на Гонг.Без значение дали темата е за рожден ден,за Коко,или пък за някой мач,винаги се появяват едни и същи и повтарят едно и също до припадък.Ще направим една тема и ще я закачим като "важна".



Благодаря много... И още една молба... ако може феновете на Ботев да бъдат предупредени, че като искат да водят такива спорове ще им бъде отделено нужното внимание, но нека го правят там - в тази тема... В противен случай да бъдат трити в такива случаи, когато подхождат по този начин!!!
Изображение

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот demy27 » 25 юли 2012 15:22

Древен и Вечен написа:
.В нашия квартал обичаме нашия си дядо Ботев.Нас бащите и дядовците ни са ни учили как да обичаме този отбор.

Ето къде било разковничето. Вие обичате Ботев защото някой ви е учил да обичате Ботев. Мен никой не ме е учил да обичам любимият Локомотив, аз не обичам Локомотив защото..., аз просто Обичам Локомотив!
И престанете да се гаврите с великият Българин Христо Ботев, като се правите на някакви големи патриоти само и само защото сте му взели името. Наскоро имах възможността да поговоря с шест фена на Ботев - до един големи патриоти. След като изслушах целият репертоар - велик отбор с велики успехи и велики фенове на часта с "Ние сме по големи патриоти от вас, защото като подкрепяме отбора почитаме и Христо Ботев и правим патриотична хореография", аз просто ги попитах "Кога е роден Христо Ботев и къде е загинал?" Няма такава тишина, като тишината която се възцари в този момент. Нито един от големите патриоти не знаеше.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот plovdivram » 25 юли 2012 15:27

demy27 написа:
Древен и Вечен написа:
.В нашия квартал обичаме нашия си дядо Ботев.Нас бащите и дядовците ни са ни учили как да обичаме този отбор.

Ето къде било разковничето. Вие обичате Ботев защото някой ви е учил да обичате Ботев. Мен никой не ме е учил да обичам любимият Локомотив, аз не обичам Локомотив защото..., аз просто Обичам Локомотив!
И престанете да се гаврите с великият Българин Христо Ботев, като се правите на някакви големи патриоти само и само защото сте му взели името. Наскоро имах възможността да поговоря с шест фена на Ботев - до един големи патриоти. След като изслушах целият репертоар - велик отбор с велики успехи и велики фенове на часта с "Ние сме по големи патриоти от вас, защото като подкрепяме отбора почитаме и Христо Ботев и правим патриотична хореография", аз просто ги попитах "Кога е роден Христо Ботев и къде е загинал?" Няма такава тишина, като тишината която се възцари в този момент. Нито един от големите патриоти не знаеше.



Не бе майна... :mrgreen: Ти не си го разбрал...Според мен "Древен и вечен" е искал да каже, че са ги учили да обичат и Дядото и Ботев, а не дядо Ботев... :mrgreen:
Изображение


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта