КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Irish stout
Мнения: 1844
Регистриран на: 08 апр 2008 13:15
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот Irish stout » 08 апр 2012 11:31

Тъй като темата е за прогнози, а не за злонамерени очаквания, моля всички да се придържат към това, особено хората от отсрещния бряг.

Иначе просто ни веселите с участието си в тема за ниво на футбола в България, което няма общо с вас.
СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!


Потребителски аватар
sokkoban
Мнения: 650
Регистриран на: 27 ное 2009 21:56
Местоположение: East Stand
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот sokkoban » 08 апр 2012 11:33

Irish stout написа:Тъй като темата е за прогнози, а не за злонамерени очаквания, моля всички да се придържат към това, особено хората от отсрещния бряг.

Иначе просто ни веселите с участието си в тема за ниво на футбола в България, което няма общо с вас.


3:0 :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот bianchi » 08 апр 2012 11:35

sokkoban написа:
Irish stout написа:Тъй като темата е за прогнози, а не за злонамерени очаквания, моля всички да се придържат към това, особено хората от отсрещния бряг.

Иначе просто ни веселите с участието си в тема за ниво на футбола в България, което няма общо с вас.


3:0 :mrgreen: :mrgreen:

Ботев Пд 0-3 Лудогорец Това ли имаш предвид?


uppercut
Мнения: 422
Регистриран на: 04 яну 2012 13:29
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот uppercut » 08 апр 2012 11:40

50-50 са шансовете .....0-2
BULTRA-100 написа : Твърдо зад Н.Бареков който обича Ботев трябва да го подкрепи !
forever1912 написа : Vsi4ki vzimat pari, nqma mqsto za ugrizeniq.
Лудата банда написа : И помнете - Ботев шампион = Бареков ББЦ номер 28

Потребителски аватар
leche_leche
Мнения: 143
Регистриран на: 18 сеп 2009 16:34
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот leche_leche » 08 апр 2012 11:41

Труден но интересен мач 2-2 и дузпи ;)
2000

kubik
Мнения: 3415
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот kubik » 08 апр 2012 11:41

Победа за отбора на Пловдив и жълтите неградски елементи - Сунайчовци и Асанчовци покрити в миша дупка ;)
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот bianchi » 08 апр 2012 11:45

Разкритие: Гриша Ганчев плаши съдиите на мача с Миньор Гриша Ганчев е заплашвал главния съдия на мача Литекс - Миньор (2:2) след края на първото полувреме. Реферът Стоян Денев е отнесъл доста крясъци и обиди в тунела на градския стадион в Ловеч, при резултат 0:1 за перничани.

Това каза голмайсторът на Миньор - Фарес Брахими, който даде интервю за Livesport.bg, в което разкри интересни подробности около заплахите срещу съдията, както и поведението му през втората част, след като Гриша Ганчев, меко казано, го е смъмрил.

"Не е нормално това, което се случи на мача. Съдията ни попречи да спечелим 3 точки. На почивката в тунела на стадиона, Гриша Ганчев започна да обижда реферите. Не искам да казвам какво точно им е казал, но бяха доста обидни думи. През второто полувреме съдията свири за Литекс. Петър Занев ме наплю в лицето, а когато поисках обяснение на Денев защо не го санкционира, той ми каза, че ще ме изгони. Нямаше никаква дузпа в края... Не познавам лично Гриша Ганчев, но това не е нормално да се случва", отговори Брахими.

Алижрецът не скри още, че симпатизира на лидера във временното класиране - ЦСКА.

"Имам амбиции за трансфер след края на сезона. Мисля че имам и оферта, но повече няма да кажа. Предпочитам ЦСКА пред Левски", добави още офанзивният футболист на Миньор

Потребителски аватар
B3ATS
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2011 09:38
Контакти:

Re: КБ 1/2 финал Литекс(Ловеч) - Локомотив(Пловдив) прогнози

Мнениеот B3ATS » 08 апр 2012 11:47

За мен е изключително тъпо и нечестно , на такъв напреднал етап от турнира , единият отбор да има домакинско предимство. Та този мач решава , кой от двата отбора ще играят на финал. Трябва полуфиналите да се играят или на неутрален терен , или да са в 2 мача (домакин / гост).


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта