"А"група Левски - Локомотив (Пловдив) неделя 18:00 ч.

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "А"група Левски - Локомотив (Пловдив) неделя 18:00 ч.

Мнениеот Пловдив1926 » 06 ное 2011 19:57

Когато трябва.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Динев: Обмислям промени в Локомотив

Мнениеот child in time » 06 ное 2011 20:05

Текст Гонг: Собственикът на Локомотив Пловдив Коко Динев излезе бесен от стадион „Георги Аспарухов“ след загубата с 2:3 от Левски в София. „Смърфовете“ допуснаха пълен обрат на резултата само за една минута, когато нападателят Сьорд Арс реализира две попадения.

Динев не пожела да говори пред чакащите го журналисти, като единствено сподели, че обмисля промени в спортно-техническия щаб на Локомотив.

В същото време Атанас Узунов заяви: „Не съм аз, човека, който трябва да говори. Има спортно техническо ръководство. Изчакайте ги и питайте тях. Лошото е, че нашите футболисти не си повярваха, че могат да победят. Имаше десет минути, в които много хора спряха да играят. Някои не си вярват, че могат да играят водеща роля в нашия шампионат.“

Господин Динев до кога ще продължи ерата Канатларовски ? Колко още трябва да потърпим , че нещо взе да ни се изчерпва търпежа? Докога ще бъдем отбора с достойните загуби с не лоша игра? ;)
Кога най - на края ще видим правилна работа в отбора без привличане на случайни "звезди" , с нормален треньорски екип и спортно технически щаб?
До кога ще ставаме свидетели на импулсивните ви решения ?
До кога?
Мача с Левски е просто поредната серия от водевила в който се е превърнал отбора! Толкова голяма липса на вяра в тима не съм виждал досега! Кой трябва да накара тези наши глезени играчи да почнат да си вършат работата! Да бъдат футболисти на терена всичките 90 минути!
Омръзна ни господин Динев ! :evil:

Омръзна ни от : Драган Канатларовски: Левски ни вкара два много леки гола

И

От: Мишо Венков: Допуснахме детински грешки


БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
отборът на Пловдив
Мнения: 906
Регистриран на: 04 юни 2010 08:58
Контакти:

Re: Динев: Обмислям промени в Локомотив

Мнениеот отборът на Пловдив » 06 ное 2011 20:09

Спокойо всичко ще се оправи. Дайте да не правим циркове от една загуба срещу Левски.
90 години слава,
90 години гордост,
90 години чест,
90 години любов,
90 години доблест и вярност...

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Динев: Обмислям промени в Локомотив

Мнениеот child in time » 06 ное 2011 20:12

отборът на Пловдив написа:Спокойо всичко ще се оправи. Дайте да не правим циркове от една загуба срещу Левски.

Загубата от Левски не е проблема! Цялостното представяне на отбора през този полу -сезон! Ето това е целия проблем! Не са циркове , а простички въпроси с лесни отговори! ;)
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
Гагарин Обича Локо
Мнения: 639
Регистриран на: 05 юли 2011 18:43
Контакти:

Re: "А"група Левски - Локомотив (Пловдив) неделя 18:00 ч.

Мнениеот Гагарин Обича Локо » 06 ное 2011 20:25

Да, след мача със Светкавица и аз мислих така, обаче май е време майна ...
Изображение

Потребителски аватар
black&white
Мнения: 376
Регистриран на: 26 апр 2009 10:06
Контакти:

Re: Динев: Обмислям промени в Локомотив

Мнениеот black&white » 06 ное 2011 20:28

Абе аз явно съм гледал друг мач... На мен пък тази общо взето красива загуба ми хареса! Защото имаше желание за игра у всичките ни футболисти. Тичаха и се бореха повече отколкото сумарно през целия сезон досега. Джеръми изора тревата, ако не забелязахте. Да, допуснахме грешки и загубихме. Но загубихме мач, който изиграхме с желание. Най-голямата грешка беше, че прекалено рано се върнахме да пазим резултата, вместо да продължим да атакуваме.

В един друг форум четох мнения на локомотивци, които се скъсаха да плюят Коко Динев, че резултатът от мача бил уговорен. Много ми е интересно ако ударът на Ицо в 91-та минута беше 5 сантиметра по-встрани, какво щяха да кажат същите тези фенове?
Последна промяна от black&white на 06 ное 2011 21:04, променено общо 1 път.

Hq-team
Мнения: 211
Регистриран на: 20 авг 2008 02:11
Контакти:

Re: Динев: Обмислям промени в Локомотив

Мнениеот Hq-team » 06 ное 2011 20:34

Просто им липсва увереността, която им е необходима да победят отбори като Левски, Цска, Литекс и тн. Всичко с времето си, но трябва с нов треньор да се започне. :)

Потребителски аватар
BLUE CHAMPIONS
Мнения: 8858
Регистриран на: 06 авг 2010 15:32

Re: Динев: Обмислям промени в Локомотив

Мнениеот BLUE CHAMPIONS » 06 ное 2011 20:40

Коко Динев излезе бесен от стадион „Георги Аспарухов“ след загубата с 2:3 от Левски в София.

Г-н Коко да не би да си е мислил,че се намира на стадион "Димитър Бурков" - в гр. Търговище ,че чак бил бесен от загубата :o
[offtopic][wrapimg=]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s480x480/576815_272513049560227_557336297_n.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Динев: Обмислям промени в Локомотив

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 06 ное 2011 20:49

BLUE CHAMPIONS написа:
Коко Динев излезе бесен от стадион „Георги Аспарухов“ след загубата с 2:3 от Левски в София.

Г-н Коко да не би да си е мислил,че се намира на стадион "Димитър Бурков" - в гр. Търговище ,че чак бил бесен от загубата :o


Ами така,както играхте първото полувреме...може и това да си е помислил. ;)
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
BLUE CHAMPIONS
Мнения: 8858
Регистриран на: 06 авг 2010 15:32

Re: Динев: Обмислям промени в Локомотив

Мнениеот BLUE CHAMPIONS » 06 ное 2011 21:01

Модератор ЛокоПД написа:Ами така,както играхте първото полувреме...може и това да си е помислил. ;)

Да, но мачовете са от 2 полувремена. А реално погледнато играта общо взето беше равностойна и по-справедливо беше да разделят по точка, но не играта, а головете определят победителя. Като цяло си бяхте на ниво, само, че как да го разбира човек,че бил бесен от загубата най-много на точка от ст. "Г. Аспарухов" ?
[offtopic][wrapimg=]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s480x480/576815_272513049560227_557336297_n.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост