Бивши играчи и треньори

Модератори: rhaegar, Rivaldo10, SkArY_9, ntodorov, TodorT, paceto, modor, kartago, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
шивача
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот шивача » 31 яну 2019 08:44

Много се размечтахте-слезте в сивата реалност :mrgreen:
Призовавам козирката в сектор А в Подуене никога да не се завършва! Нека слънчо да им напича празните глави:) За назидание на пеевски, китин, крадци,убийци и всякакви гнусни личности.

Потребителски аватар
modor
Контакти:

Мнениеот modor » 31 яну 2019 09:43

шивача написа:Много се размечтахте-слезте в сивата реалност :mrgreen:

Вярно е. Жалко че вече такива седмици няма как да ви ги пляскаме. Хубави дербита ставаха.
Защото нашето име задължава! То е легенда и слава!

Потребителски аватар
Kotooshu

Мнениеот Kotooshu » 31 яну 2019 10:11

rane написа:Благодаря!
За този мач, аз малко на майтап познах резултата. Дори познах, че техния гол ще дойде след грешка на Сашо Марков(той беше контузен тогава и му се случваха такива сакатлъци).
Друг резултат, който познах от онзи сезон беше 8:0 срещу Локо Сф.
Ех, какъв отбор имахме и какъв футбол играехме тогава :P

Локото, имаха няколко победи , "дървиха" се седмица и накрая :mrgreen:
tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Kotooshu

Мнениеот Kotooshu » 31 яну 2019 10:33

Бившия шофьор на рейса на ЦСКА по времето на Стойчков , точно когато отиде при чорбарчетата ми е комшия ... та преди финала за купата - 50 години чорба , му викам 5-0 8-) С Кюра на етажа ми се засичахме редовно , див селтак си беше и такъв си и остана :mrgreen:
tochavos написа:

Потребителски аватар
mikata

Мнениеот mikata » 31 яну 2019 14:55

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

rane
Контакти:

Мнениеот rane » 31 яну 2019 18:45

Kotooshu написа:
За този мач, аз малко на майтап познах резултата. Дори познах, че техния гол ще дойде след грешка на Сашо Марков(той беше контузен тогава и му се случваха такива сакатлъци).

Яко дървене беше. Щели да ни смачкат, а, у. Не знам дали помниш, но тогава Локото бяха първи класирането, та явно това им е давало самочувствие :lol: После 8:0, влакче след края на мача с машинист Боримиров, а за капак влезнахме в историята, като първият отбор победил водача в класирането с 8 гола разлика :mrgreen:

rane
Контакти:

Мнениеот rane » 31 яну 2019 18:48

Kotooshu написа:Бившия шофьор на рейса на ЦСКА по времето на Стойчков , точно когато отиде при чорбарчетата ми е комшия ... та преди финала за купата - 50 години чорба , му викам 5-0 8-) С Кюра на етажа ми се засичахме редовно , див селтак си беше и такъв си и остана :mrgreen:

Кюрда никога няма да се промени и винаги ще си е селтак. Обаче тогава се усети какъв резил ги чака и изобщо не пожела да играе :mrgreen: Те на всичкото отгоре се класираха служебно на този финал, заради нередовната картотека на Кишишев от Личьекс.

Потребителски аватар
Kotooshu

Мнениеот Kotooshu » 31 яну 2019 19:01

rane написа:
Kotooshu написа:

Яко дървене беше. Щели да ни смачкат, а, у. Не знам дали помниш, но тогава Локото бяха първи класирането, та явно това им е давало самочувствие :lol: После 8:0, влакче след края на мача с машинист Боримиров, а за капак влезнахме в историята, като първият отбор победил водача в класирането с 8 гола разлика :mrgreen:

Гласяха се шампиони да стават ... тракат колелетата , нижат се парчетата ... :)

rane написа:
Kotooshu написа:Бившия шофьор на рейса на ЦСКА по времето на Стойчков , точно когато отиде при чорбарчетата ми е комшия ... та преди финала за купата - 50 години чорба , му викам 5-0 8-) С Кюра на етажа ми се засичахме редовно , див селтак си беше и такъв си и остана :mrgreen:

Кюрда никога няма да се промени и винаги ще си е селтак. Обаче тогава се усети какъв резил ги чака и изобщо не пожела да играе :mrgreen: Те на всичкото отгоре се класираха служебно на този финал, заради нередовната картотека на Кишишев от Личьекс.

Имаше големи драми при чорбарите тогава , то ние се занимавахме със случая Тинката и си ги избрахме за финала :mrgreen:
tochavos написа:

Потребителски аватар
specter
Контакти:

Мнениеот specter » 04 фев 2019 22:42

Вълчан написа:https://www.gol.bg/levski/2019-02-03/gorchiv-debyut-pri-turtsite-obertan-vleze-i-obarna-macha-v-polza-na-sapernika
Разигра се явно.....

Въпрос с повишена трудност към автора на това разкошно заглавие - как при резултат 0:0 се ОБРЪЩА мач, че и в полза на противника, когато не си си вкарал автогол да речем... :? Тия гол.бг не спират да затвърждават репутацията си на тотални идиоти. :lol:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Върни се в “Левски”