Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: rhaegar, Rivaldo10, SkArY_9, ntodorov, TodorT, paceto, modor, kartago, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 18 дек 2018 16:18

Наско Сираков пред ТОПСПОРТ: В Левски 10 години надуват и пукат балона, защото не могат и не знаят!

https://topsport.bg/levski/nasko-sirako ... nayat.html
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Контакти:

Мнениеот TristaNNN » 18 дек 2018 16:22

Каква изненада само - официално цъфна нов силен споснор и Сираков не се забави с дежурното ала "аз нали ви казах' интервю, само дето днес Кокала го превари, явно е по-гладен. :lol:
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
koisa
Контакти:

Мнениеот koisa » 18 дек 2018 16:25

Спасчо, Красчо и Кирчо могат само да извадят дебелите тефтери и да си записват когато Наско говори! :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)

Офтопик:
Image

Warped
Контакти:

Мнениеот Warped » 18 дек 2018 16:27

Наско за 3ти път си обръща мнението. 1во бе моето мнение, че отбора нестава, Обертан не би облякал екипа при него и тн.
После на мнение че Славиша е човека и се борим за титла и вървим добре.
Сега....................
Павел Колев: Шансът Петър Хубчев да бъде треньор на Левски е нулев
25.04.2019

Павел Колев: Искахме минута мълчание за Сашо Костов, но не се получи.
ЦСКА-София: Никой от синия клуб, по никакъв начин, не е дори споменавал за такова желание.

Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 18 дек 2018 16:38

TristaNNN написа:
metodito написа:
TristaNNN написа:Дали пък нереалните им финансови претенции, които в повечето случаи нямат особено сериозно футболно покритие, не са всъщност първопричината да ги оставяме с лека ръка да напускат клуба? :roll:

Дали пък не пишеш тенденциозно?
Камбуров - Цонев със сигурност е най-смъртоносното дуо в Първа лига. Те изглежда идеално се допълват. Опитът, самочувствието, безмилостният удар и класата на Мартин се синхронизират идеално с погледа върху играта, енергията и страхотното движение на Цонев.

Дори Лудогорец не разполага с двойка, която да е отбелязала толкова голове и осигурила толкова асистенции. Цонев впечатлява със седем попадения и седем голови паса, докато Камбуров блести с 13-те си гола.

Само трима играчи в елита имат повече точки по системата „гол плюс пас". Те обаче са от различни отбори - Кешеру от Лудогорец има 16 плюс 3 и е нападателят, създал най-много положения за съотборниците си в Първа лига. Румънецът е безапелационен лидер, а след него с три точки по-малко са Станислав Костов от Левски (16 плюс 0) и Тодор Неделев (9 плюс 7). Шестицата се допълва от звездата на ЦСКА Кирил Десподов, който е вкарал 8 пъти и подал 5 пъти.

Прочети още на: https://www.gol.bg/a-grupa/2018-12-17/k ... -dvutsevka
;)
Говорим за 23-годишен футболист. Ние нека се чудим какво му е на №32, защо Кабралката с единия пас не обича да подава и защо аджиба тези иначе така добри чужди футболисти им е през онази работа за "Левски".

А това, че беше налаган като дефанзивен халф, спомняш ли си. Това беше 20-годишно дете. Не знам Гонзо лъже ли или не. Но това е инвестиция за бъдещето. В "Левски" управленците никога не са се хвалили с визия.

Добре, тогава с интерес чакам да ми изкараш нетенденциозната статистика на Мисяк, на Ради Цонев, на Мики Орачев, на Илия Димитров, Георги Йомов и т.н. и т.н. ;)

Сега последно за Борко ли говорим или обсъждаме глобалното положение? Относно юношите... тук мнозина настояват да вземем Луков за вратар. Предполагам знаеш чии юноша е. ;) Момчето просперира ли? Йомов... само почакай. Един син юноша беше забелязан от Фиорентина, друг от Удинезе, трети от Лийдс или там някъде. А конкретно за Боби, медиЙте разправят как може да заиграе при Георги Костадинов. Съставената наполовина Славия от наши юноши се представи далеч по-добре от "Левски" миналата година, както в Европа, така и в България. Пък ти каквото искаш си мисли. :lol: Славия с Купа на България, отстранени два съперника в Европа и две победи. А "Левски", КОГА?
Но разговорът беше за Боби.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Контакти:

Мнениеот TristaNNN » 18 дек 2018 16:47

metodito написа:
TristaNNN написа:
metodito написа:
TristaNNN написа:Дали пък нереалните им финансови претенции, които в повечето случаи нямат особено сериозно футболно покритие, не са всъщност първопричината да ги оставяме с лека ръка да напускат клуба? :roll:

Дали пък не пишеш тенденциозно?
Камбуров - Цонев със сигурност е най-смъртоносното дуо в Първа лига. Те изглежда идеално се допълват. Опитът, самочувствието, безмилостният удар и класата на Мартин се синхронизират идеално с погледа върху играта, енергията и страхотното движение на Цонев.

Дори Лудогорец не разполага с двойка, която да е отбелязала толкова голове и осигурила толкова асистенции. Цонев впечатлява със седем попадения и седем голови паса, докато Камбуров блести с 13-те си гола.

Само трима играчи в елита имат повече точки по системата „гол плюс пас". Те обаче са от различни отбори - Кешеру от Лудогорец има 16 плюс 3 и е нападателят, създал най-много положения за съотборниците си в Първа лига. Румънецът е безапелационен лидер, а след него с три точки по-малко са Станислав Костов от Левски (16 плюс 0) и Тодор Неделев (9 плюс 7). Шестицата се допълва от звездата на ЦСКА Кирил Десподов, който е вкарал 8 пъти и подал 5 пъти.

Прочети още на: https://www.gol.bg/a-grupa/2018-12-17/k ... -dvutsevka
;)
Говорим за 23-годишен футболист. Ние нека се чудим какво му е на №32, защо Кабралката с единия пас не обича да подава и защо аджиба тези иначе така добри чужди футболисти им е през онази работа за "Левски".

А това, че беше налаган като дефанзивен халф, спомняш ли си. Това беше 20-годишно дете. Не знам Гонзо лъже ли или не. Но това е инвестиция за бъдещето. В "Левски" управленците никога не са се хвалили с визия.

Добре, тогава с интерес чакам да ми изкараш нетенденциозната статистика на Мисяк, на Ради Цонев, на Мики Орачев, на Илия Димитров, Георги Йомов и т.н. и т.н. ;)

Сега последно за Борко ли говорим или обсъждаме глобалното положение? Относно юношите... тук мнозина настояват да вземем Луков за вратар. Предполагам знаеш чии юноша е. ;) Момчето просперира ли? Йомов... само почакай. Един син юноша беше забелязан от Фиорентина, друг от Удинезе, трети от Лийдс или там някъде. А конкретно за Боби, медиЙте разправят как може да заиграе при Георги Костадинов. Съставената наполовина Славия от наши юноши се представи далеч по-добре от "Левски" миналата година, както в Европа, така и в България. Пък ти каквото искаш си мисли. :lol:
Но разговорът беше за Боби.

Аз не визирах конкретно Боби, а юношите и техните финансови възнаграждения по принцип, но нещо май не се разбрахме.
Как да е, тепърва ще говорим за останалите момчета, няма смисъл да мятаме боб сега. Коментарът ми изначало беше по повод гениалните идеи за реорганизация в клуба, които чат-пат съм засичал из темите, а именно: "Левски да играе с юнУши на по 1000 лева заплата."
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс

Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 18 дек 2018 16:51

TristaNNN написа:Аз не визирах конкретно Боби, а юношите и техните финансови възнаграждения по принцип, но нещо май не се разбрахме.
Как да е, тепърва ще говорим за останалите момчета, няма смисъл да мятаме боб сега. Коментарът ми изначало беше по повод гениалните идеи за реорганизация в клуба, които чат-пат съм засичал из темите, а именно: "Левски да играе с юнУши на по 1000 лева заплата."

Еми, не знам колко са им заплатите. Борислав Цонев имаше ли професионален договор с "Левски" или това щеше да е първия му? Защото, ако е нямал...

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Контакти:

Мнениеот TristaNNN » 18 дек 2018 17:02

metodito написа:
TristaNNN написа:Аз не визирах конкретно Боби, а юношите и техните финансови възнаграждения по принцип, но нещо май не се разбрахме.

Еми, не знам колко са им заплатите. Борислав Цонев имаше ли професионален договор с "Левски" или това щеше да е първия му? Защото, ако е нямал...

Разбира се, че имаше. С брат му подписаха още като чукнаха 18 години.
Офтопик:

THE G.A.M.E

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 дек 2018 17:24

Ние колко пъти връщахме наши юноши, дето са блеснали в друг отбор ?
Май само с Горанов уцелихме, при това тази оценка си варира, щото той е крайно непостоянен, но да речем, че действително бяхме сбъркали с него и в момчето има хляб.
Вутов го върнахме - нищо.
Още някои бивши наши играчи върнахме, пак нищо.

Сигурен съм, че същото ще е и с Цоневи.
Нивото просто им е Серия "С" и Берое, толкоз.

Левски е друга бира... Тук напрежението ли, к'во ли, просто съсипва и малцина успяват да си разгърнат качествата.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

Image Image

Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 18 дек 2018 17:48

То да го върнеш само не стига. Трябва да знаеш и как да го използваш. Ако ще използваш халф на бека, няма нужда. Ако ще използваш Вутов като централен нападател или крило, айде забрави. Краев съм учуден, че имаше успех на крилото при положение, че играе зад нападателя. Един треньор го сложи там и той направи най-силния си сезон при нас. В Мидтиланд пак го мъчат там. А той няма качества за крило.
Мариани не се справя като дефанзивен халф. Това означава ли, че е "не става"? Мен лично почна да ми писва сериозно от такива инатести некадърни треньорски решения. Последните подобни идиотизми са Мариани дефанзивен и Найденов - бек. :evil:

Върни се в “Левски”