Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Warped » 13 окт 2018 11:55

демек имаме поредни победи, недай боже отбора запише 3-4 по лоши резултата, веднага казват отбора върви към провал и дъно. Добра логика имат некой легенди
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 13 окт 2018 12:12

Кога през живота си Емил Ангелов е ръководил футболен клуб, за да знае кога нещата "си идват на мястото"? Или не са си "на мястото"?
Какви познания и успехи има Емил Ангелов в треньорската професия, за да дава оценки на който и да е треньор, минал през Левски?
Да се изказва като редови фен и толкоз. :mrgreen:
Последна промяна от blue avalanche на 13 окт 2018 21:51, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот tiamat » 13 окт 2018 20:53

specter написа:
Кошмарното начало на сезона за Дуисбург във Втора Бундеслига коства работата на Илия Груев. Българският треньор официално бе освободен от “зебрите”, които нямат победа в осемте си мача от началото на новия сезон и са на последното осемнадесето място в класирането с едва две спечелени точки и голова разлика 7-17.

48-годишният бивш национал бе начело на Дуисбург в продължение на близо три години и за 105 мача като треньор на клуба постигна 38 победи, 33 загуби и 34 равенства. Заедно с него от задълженията си е освободен и Йончо Арсов, който бе в щаба му.

“Тези три години бяха нещо повече от работа за мен. Винаги ще нося Дуисбург в сърцето си и ще се вълнувам от случващото се с клуба. Този клуб, както и феновете му, са нещо наиситна специално. За мен бе чест. Благодаря за всичко и пожелавам всичко най-добро на отбора”, коментира Груев пред клубния уебсайт.

С Груев начело Дуисбург спечели промоция от Трета лига, а през миналия сезон финишира седми във второто ниво на немския футбол. Българският специалист има период в клбуа и като играч - изиграва 80 мача от 2000 до 2004 година.


Интересно как ще се развие кариерата му.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 14 окт 2018 10:51

tiamat написа:
specter написа:
Кошмарното начало на сезона за Дуисбург във Втора Бундеслига коства работата на Илия Груев. Българският треньор официално бе освободен от “зебрите”, които нямат победа в осемте си мача от началото на новия сезон и са на последното осемнадесето място в класирането с едва две спечелени точки и голова разлика 7-17.

48-годишният бивш национал бе начело на Дуисбург в продължение на близо три години и за 105 мача като треньор на клуба постигна 38 победи, 33 загуби и 34 равенства. Заедно с него от задълженията си е освободен и Йончо Арсов, който бе в щаба му.

“Тези три години бяха нещо повече от работа за мен. Винаги ще нося Дуисбург в сърцето си и ще се вълнувам от случващото се с клуба. Този клуб, както и феновете му, са нещо наиситна специално. За мен бе чест. Благодаря за всичко и пожелавам всичко най-добро на отбора”, коментира Груев пред клубния уебсайт.

С Груев начело Дуисбург спечели промоция от Трета лига, а през миналия сезон финишира седми във второто ниво на немския футбол. Българският специалист има период в клбуа и като играч - изиграва 80 мача от 2000 до 2004 година.


Интересно как ще се развие кариерата му.

Трета Бундеслига, най-вероятно. Един от най-надценяваните тренери у нас.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 14 окт 2018 14:39

Мицански за Левски:

- Първият ти престой вече като играч с добра визитка у нас беше в Левски. Защо не се получиха нещата там?

- Много малко хора знаят за ситуацията, която се получи в Левски. След като си тръгнах бързо, не съм и комуникирал с повечето ваши колеги, а директно заминах за Полша. За нещата в Левски със сигурност моята вина е най-малка. Винаги съм гледал реалистично. Знам къде съм имал вина в Германия и в Полша, когато не съм играл. В Левски вината е най-малка, защото дойдох на „Герена“, срещнах Люпко Петрович, каза ми само „здрасти“ и всичко приключи. За съжаление, до преди това не знаех за какво става въпрос в българските отбори – конфликти между спортни директори и треньори. Звъняха ми минимум десет пъти, падаше ми батерията. Тогава спортен директор беше Станислав Ангелов – Пелето. След това отидох на „Герена“, имах уверението, че ще играя десет мача поред, за да си върна формата и да вкарам голове. Няма какво да се притеснявам да ви кажа директно нещата – Люпко Петрович изобщо не знаеше за този трансфер, както мисля и за този на Галин Иванов. Имаха си техни конфликти. Тогава аз и Галин попаднахме в някакъв омагьосан кръг. Изобщо не съм вярвал, че може да се получи ситуация, в която треньор да не знае, че футболист пристига в отбор. Имаше конфликти от сорта на кой колко седмици ще остане още в Левски – дали треньорът или спортният директор. Направих си грешката. След първите две-три седмици, разбрах за какво става въпрос и за съжаление нямах желание да оставам там. Всеки знае какво е този клуб за България и какво може да постигне човек в този клуб, но тези шест месеца бяха бързи за мен. За съжаление неправилен избор не заради клуба, а заради хората, които бяха там по това време.

- Не поиска ли среща със Станислав Ангелов и Люпко Петрович, за да изясните твоето доста висящо положение?

- Висящо беше, но Люпко Петрович това не го интересуваше. Със сигурност донякъде е прав, даже може би е по-прав от всички останали. Като му се карат играчи, за които изобщо не е съгласен, и аз да съм на негово място, ще направя контра на спортния директор и нарочно няма да ги пускам. Това беше отговорът на Петрович към директорите в клуба. За съжаление обаче аз бях един от потърпевшите.

- Как се раздели с Левски?

- Един телефон директно до директора, който беше по-високо – Красимир Иванов и до жената, която беше адвокат на Левски. Тя беше учудена от моята реакция, но за мен нямаше вариант, при който да остана. Изобщо нямаше смисъл да оставам там. Само да получавам някакви пари без да играя. Доказал съм в кариерата си, че съм правил по една-две крачки назад и че по-важното е да вкарвам голове.

- Тежко ли ти повлия в психологически план тази раздяла?

- Не, просто малко или много бях обиден, че се случи по този начин. Знам на какво ниво съм играл 12 години в чужбина. Дойдох в Левски в момент, в който нямаше сериозни имена и можех и на един крак да играя. Беше съвсем нормално да съм на терена. Но в момент, в който Левски е доста под нивото, аз оставам извън борда и то не поради футболни причини. Но явно в България тези неща ги има и заради това сме на това ниво.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 15 окт 2018 15:21

"Левски показва изкуствено израстване. Славия няма от какво да се притеснява. Обертан не е най-силният им играч. Ние сме отбор, който играе отворен и освободен футбол", каза Мицански

С една дума - разбирач. :mrgreen:
След като си събра багажа от Левски и подписа с Корона е изиграл 8 мача. Сигурно и там Пелето му е виновен...
както казва народът:
"На "крив" футболист - Пелето му виновен". :mrgreen:
Футболист като него би трябвало много добре да знае, че НИКОЙ не може да го "УВЕРИ", че ще играе 10 мача поред или ще е титуляр или каквото и да било! НЕЗАВИСИМО дали е взет СЪС знанието на треньора или БЕЗ! Единствено валидни са клаузите в договора.
Това, че той се е хванал на тази "въдица" показва само, че е балама и лапнишаран. Нищо повече.
Пък който иска да чете интервюто и да му вярва...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 15 окт 2018 22:39

- Тежко ли ти повлия в психологически план тази раздяла?

- Не, просто малко или много бях обиден, че се случи по този начин. Знам на какво ниво съм играл 12 години в чужбина. Дойдох в Левски в момент, в който нямаше сериозни имена и можех и на един крак да играя. Беше съвсем нормално да съм на терена. Но в момент, в който Левски е доста под нивото, аз оставам извън борда и то не поради футболни причини. Но явно в България тези неща ги има и заради това сме на това ниво.
[/quote]
:shock: :shock: :shock: Помним, помним, че все пак в някои мачове поразходи синия екип.... Помним какви незабравими отигравания сме виждали от този хубостник, наистина бяха на един крак, ама явно на тоя куция. Незабравими в лошия смисъл на думата. Айде байгън в Славия, после в Несебър, за да приключи "славната" си кариера в Хебър, Банско или Добруджа, евентуално. Сетне да става спортно директорче в осмата трансформация на Хасково и да ръси акъл какво и как куца в родния футбол. :arrow:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 16 окт 2018 17:15

Владо Гаджев бил вкарал гол за равенството 1-1 на Берое-то с някакъв Миньор (Горно Дядобабово, примерно). Това е, почна ги! :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 16 окт 2018 17:25

TristaNNN написа:Владо Гаджев бил вкарал гол за равенството 1-1 на Берое-то с някакъв Миньор (Горно Дядобабово, примерно). Това е, почна ги! :mrgreen:

Пазете се, че идааааа... :lol:
Все пак е донесъл ценно равенство. :twisted:
Той и Мицански много ни се канеше, ама след ножицата в началото не го чух повече. :mrgreen:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот modor » 16 окт 2018 18:04

Само гледайте като вкара 2-3 гола.... как ще има призиви да се завърне :lol: :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 167 госта