Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 17 окт 2018 14:51

Тодор Батков: Последните пет години в Левски бяха кошмар! Дори с купена емблема, за мен това не е ЦСКА

https://topsport.bg/levski/todor-batkov ... tsska.html
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 17 окт 2018 17:49

Eй Богу, и него го изпуснахме без пари! :x
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 19 окт 2018 08:57

Наско Сираков: Хубавото на отпадането от Вадуц е, че Левски се отърва от Делио Роси
https://topsport.bg/levski/nasko-sirako ... -rosi.html
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

rockman
Мнения: 205
Регистриран на: 16 юли 2011 19:35
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот rockman » 19 окт 2018 09:57

mikata написа:Наско Сираков: Хубавото на отпадането от Вадуц е, че Левски се отърва от Делио Роси
https://topsport.bg/levski/nasko-sirako ... -rosi.html

На тоя му пожелавам да му опада перуката...........

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 19 окт 2018 21:50

Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 26 окт 2018 11:01

Люпко Петрович даде интервю за "Меридиан Мач", което със сигурност ще предизвика доста реакции сред "червената" и "синята" общественост.

Сръбският специалист, който неведнъж е заявявал, че обича два отбора - Цървена Звезда и Левски, направи любопитно признание, свързано с думи на Гриша Ганчев, че би го поканил да работи в ЦСКА.

"С Гриша Ганчев сме добри приятели. Все пак държа рекорда за най-много периоди начело на Литекс. Самият аз изпитвам голямо уважение към него. ЦСКА и Левски са отбори, в които всеки треньор би искал да работи. Така че - защо не?", отговаря Петрович на въпрос на колегите дали би приел оферта от собственика на "червените".

Обичал Левски, пък поставял рекорди в Литекс, пък най-много уважавал Ганчев...
И кога успя да заобича чак толкова Левски? Докато е бил в Литекс? Или докато си е пиел ракията с "брат" Ганчев?

SANSIRO7
Мнения: 2222
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот SANSIRO7 » 26 окт 2018 16:14

blue avalanche написа:
Люпко Петрович даде интервю за "Меридиан Мач", което със сигурност ще предизвика доста реакции сред "червената" и "синята" общественост.

Сръбският специалист, който неведнъж е заявявал, че обича два отбора - Цървена Звезда и Левски, направи любопитно признание, свързано с думи на Гриша Ганчев, че би го поканил да работи в ЦСКА.

"С Гриша Ганчев сме добри приятели. Все пак държа рекорда за най-много периоди начело на Литекс. Самият аз изпитвам голямо уважение към него. ЦСКА и Левски са отбори, в които всеки треньор би искал да работи. Така че - защо не?", отговаря Петрович на въпрос на колегите дали би приел оферта от собственика на "червените".

Обичал Левски, пък поставял рекорди в Литекс, пък най-много уважавал Ганчев...
И кога успя да заобича чак толкова Левски? Докато е бил в Литекс? Или докато си е пиел ракията с "брат" Ганчев?

Водил е човека Литекс, защо да не го води пак. А и сега Литекс са по-близо до сръбската граница.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 26 окт 2018 16:20

SANSIRO7 написа:
blue avalanche написа:
Люпко Петрович даде интервю за "Меридиан Мач", което със сигурност ще предизвика доста реакции сред "червената" и "синята" общественост.

Сръбският специалист, който неведнъж е заявявал, че обича два отбора - Цървена Звезда и Левски, направи любопитно признание, свързано с думи на Гриша Ганчев, че би го поканил да работи в ЦСКА.

"С Гриша Ганчев сме добри приятели. Все пак държа рекорда за най-много периоди начело на Литекс. Самият аз изпитвам голямо уважение към него. ЦСКА и Левски са отбори, в които всеки треньор би искал да работи. Така че - защо не?", отговаря Петрович на въпрос на колегите дали би приел оферта от собственика на "червените".

Обичал Левски, пък поставял рекорди в Литекс, пък най-много уважавал Ганчев...
И кога успя да заобича чак толкова Левски? Докато е бил в Литекс? Или докато си е пиел ракията с "брат" Ганчев?

Водил е човека Литекс, защо да не го води пак. А и сега Литекс са по-близо до сръбската граница.

Ясно. Въпросът беше: "Кога успя да заобича Левски наравно с Ц.звезда?" Между тренировките на Литекс?
По скоро - риторичен...

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот защо » 26 окт 2018 21:44

Нема угодия! Петев бил казал нещо - "Събличай!", Люпко казал, че обича Левски - "Кога успя да го заобича?"
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 26 окт 2018 21:48

защо написа:Нема угодия! Петев бил казал нещо - "Събличай!", Люпко казал, че обича Левски - "Кога успя да го заобича?"

Ами чудно ми стана. Защо? И как може човек, който обича Левски, да уважава Ганчев? И да го нарича брат?
Да се хили, когато вадят Литекс от терена и т.н.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], W84me и 59 госта